Финален турнир, момчета до 13 години | Група А
1 Кръг
05-07-2021 09:00 Арда (момчета до 13 г.) Черно море (момчета до 13 г.) Арпезос
Кърджали, България
2:1 Подробности
05-07-2021 11:00 Левски София (момчета до 13 г.) Родопа (момчета до 13 г.) Арпезос
Кърджали, България
2:0 Подробности
2 Кръг
05-07-2021 15:30 Арда (момчета до 13 г.) Изгрев (момчета до 13 г.) Арпезос
Кърджали, България
0:2 Подробности
05-07-2021 17:30 Черно море (момчета до 13 г.) Родопа (момчета до 13 г.) Арпезос
Кърджали, България
0:2 Подробности
3 Кръг
06-07-2021 09:00 Изгрев (момчета до 13 г.) Черно море (момчета до 13 г.) Арпезос
Кърджали, България
2:0 Подробности
06-07-2021 10:00 Левски София (момчета до 13 г.) Арда (момчета до 13 г.) Арпезос
Кърджали, България
2:0 Подробности
4 Кръг
06-07-2021 15:30 Изгрев (момчета до 13 г.) Левски София (момчета до 13 г.) Арпезос
Кърджали, България
0:2 Подробности
06-07-2021 16:30 Арда (момчета до 13 г.) Родопа (момчета до 13 г.) Арпезос
Кърджали, България
0:2 Подробности
5 Кръг
07-07-2021 09:00 Левски София (момчета до 13 г.) Черно море (момчета до 13 г.) Арпезос
Кърджали, България
2:0 Подробности
07-07-2021 10:00 Родопа (момчета до 13 г.) Изгрев (момчета до 13 г.) Арпезос
Кърджали, България
2:1 Подробности

Класиране

Финален турнир, момчета до 13 години | Група А
Отбор M П З Геймове Г.съотн. Точки Т.съотно. Т
1 Левски София (момчета до 13 г.) 4 4 0 8:0 0:0 12
2 Родопа (момчета до 13 г.) 4 3 1 6:3 2.0000 0:0 8
3 Изгрев (момчета до 13 г.) 4 2 2 5:4 1.2500 0:0 7
4 Арда (момчета до 13 г.) 4 1 3 2:7 0.2857 0:0 2
5 Черно море (момчета до 13 г.) 4 0 4 1:8 0.1250 0:0 1


palms bet 7sport.net
Супер Волей мъже | Редовен сезон
Локомотив Пловдив 0:3 Монтана
Дея спорт Бургас 3:1 ЦСКА
Национална волейболна лига Висша лига | Източна група
Велики Преслав 3:2 Берое 2
Държавно първенство (юноши) | Група В
Марица (Белово) (юноши) 14:00 Левски Карлово (юноши)
Виктория Волей (юноши) 14:00 Родопа (юноши)
Локомотив Пловдив (юноши) 14:00 Хебър (юноши)
Държавно първенство (юноши) | Група А-1
Левски София (юноши) 3:0 Марек Юнион-Ивкони (юноши)
Пирин (юноши) 3:0 Люлин
Държавно първенство (юноши) | Група А-2
Славия (юноши) 2:3 ВА Стойчев-Казийски (юноши)
Държавно първенство (юноши) | Група Б-1
Етрополе (юноши) 3:1 Септември Про Синема (юноши)
Държавно първенство (юноши) | Група Е
Тетевен (юноши) 3:0 Град (юноши)
Държавно първенство (юноши) | Група Д
Хан Аспарух (юноши) 14:00 Черно море (юноши)
Перун (юноши) 0:3 Дунав (юноши)
Държавно първенство (девойки) | Група А-1
ЦСКА (девойки) 3:0 Локомотив София (девойки)
Ахил Волей (девойки) 0:3 ВА Стойчев-Казийски (девойки)
Държавно първенство (девойки) | Група А-2
Славия 2017 (девойки) 1:3 ЦПВК (девойки)
Хектор (девойки) 0:3 Левски София (девойки)
Държавно първенство (девойки) | Група Д
ЙЕБ Шумен 05 (девойки) 0:3 Варна ДКС (девойки)
Перун (девойки) 3:0 Дунав (девойки)
Държавно първенство (девойки) | Група В-1
Казанлък (девойки) 14:00 Марица (девойки)
Берое (девойки) 14:00 Раковски (девойки)
Регион Витоша (кадетки) | Група Б
Славия 2017 (кадетки) 3:0 Звезди 94 (кадетки)
Други новини