Финален турнир, момчета до 13 години | Група В
1 Кръг
05-07-2021 09:00 ВА ′Стойчев-Казийски′ (момчета до 13 г.) Чавдар Бяла Слатина (момчета до 13 г.) Чавдар
Етрополе, България
2:0 25:5 25:6 Подробности
05-07-2021 10:00 Виктория Волей (момчета до 13 г.) Странджа Средец (момчета до 13 г.) Чавдар
Етрополе, България
2:0 25:11 25:14 Подробности
05-07-2021 11:00 Етрополе (момчета до 13 г.) ВК Родина Суворово (момчета до 13 години) Чавдар
Етрополе, България
2:0 25:8 25:15 Подробности
2 Кръг
05-07-2021 15:30 ВА ′Стойчев-Казийски′ (момчета до 13 г.) Виктория Волей (момчета до 13 г.) Чавдар
Етрополе, България
2:0 25:4 25:1 Подробности
05-07-2021 16:30 Странджа Средец (момчета до 13 г.) Етрополе (момчета до 13 г.) Чавдар
Етрополе, България
0:2 10:25 6:25 Подробности
05-07-2021 17:30 Чавдар Бяла Слатина (момчета до 13 г.) ВК Родина Суворово (момчета до 13 години) Чавдар
Етрополе, България
1:2 25:22 18:25 18:20 Подробности
3 Кръг
06-07-2021 09:00 Виктория Волей (момчета до 13 г.) Чавдар Бяла Слатина (момчета до 13 г.) Чавдар
Етрополе, България
2:0 25:16 25:13 Подробности
06-07-2021 10:00 Етрополе (момчета до 13 г.) ВА ′Стойчев-Казийски′ (момчета до 13 г.) Чавдар
Етрополе, България
0:2 19:25 12:25 Подробности
06-07-2021 11:00 ВК Родина Суворово (момчета до 13 години) Странджа Средец (момчета до 13 г.) Чавдар
Етрополе, България
2:0 25:9 25:13 Подробности
4 Кръг
06-07-2021 15:30 Виктория Волей (момчета до 13 г.) Етрополе (момчета до 13 г.) Чавдар
Етрополе, България
2:1 18:25 25:12 15:8 Подробности
06-07-2021 16:30 ВА ′Стойчев-Казийски′ (момчета до 13 г.) ВК Родина Суворово (момчета до 13 години) Чавдар
Етрополе, България
2:0 25:9 25:13 Подробности
06-07-2021 17:30 Чавдар Бяла Слатина (момчета до 13 г.) Странджа Средец (момчета до 13 г.) Чавдар
Етрополе, България
2:0 25:16 25:14 Подробности
5 Кръг
07-07-2021 09:00 Странджа Средец (момчета до 13 г.) ВА ′Стойчев-Казийски′ (момчета до 13 г.) Чавдар
Етрополе, България
0:2 7:25 12:25 Подробности
07-07-2021 10:00 ВК Родина Суворово (момчета до 13 години) Виктория Волей (момчета до 13 г.) Чавдар
Етрополе, България
0:2 22:25 17:25 Подробности
07-07-2021 11:00 Етрополе (момчета до 13 г.) Чавдар Бяла Слатина (момчета до 13 г.) Чавдар
Етрополе, България
2:0 25:15 25:23 Подробности

Класиране

Финален турнир, момчета до 13 години | Група В
Отбор M П З Геймове Г.съотн. Точки Т.съотно. Т
1 ВА ′Стойчев-Казийски′ (момчета до 13 г.) 5 5 0 10:0 250:88 2.8409 15
2 Виктория Волей (момчета до 13 г.) 5 4 1 8:3 2.6667 213:188 1.1330 11
3 Етрополе (момчета до 13 г.) 5 3 2 7:4 1.7500 226:185 1.2216 10
4 ВК Родина Суворово (момчета до 13 години) 5 2 3 4:7 0.5714 201:233 0.8627 5
5 Чавдар Бяла Слатина (момчета до 13 г.) 5 1 4 3:8 0.3750 189:247 0.7652 4
6 Странджа Средец (момчета до 13 г.) 5 0 5 0:10 0.0000 112:250 0.4480 0


palms bet 7sport.net
Супер Волей мъже | Редовен сезон
Локомотив Пловдив 0:3 Монтана
Дея спорт Бургас 3:1 ЦСКА
Национална волейболна лига Висша лига | Източна група
Велики Преслав 3:2 Берое 2
Държавно първенство (юноши) | Група В
Марица (Белово) (юноши) 14:00 Левски Карлово (юноши)
Виктория Волей (юноши) 14:00 Родопа (юноши)
Локомотив Пловдив (юноши) 14:00 Хебър (юноши)
Държавно първенство (юноши) | Група А-1
Левски София (юноши) 3:0 Марек Юнион-Ивкони (юноши)
Пирин (юноши) 3:0 Люлин
Държавно първенство (юноши) | Група А-2
Славия (юноши) 2:3 ВА Стойчев-Казийски (юноши)
Държавно първенство (юноши) | Група Б-1
Етрополе (юноши) 3:1 Септември Про Синема (юноши)
Държавно първенство (юноши) | Група Е
Тетевен (юноши) 3:0 Град (юноши)
Държавно първенство (юноши) | Група Д
Хан Аспарух (юноши) 14:00 Черно море (юноши)
Перун (юноши) 0:3 Дунав (юноши)
Държавно първенство (девойки) | Група А-1
ЦСКА (девойки) 3:0 Локомотив София (девойки)
Ахил Волей (девойки) 0:3 ВА Стойчев-Казийски (девойки)
Държавно първенство (девойки) | Група А-2
Славия 2017 (девойки) 1:3 ЦПВК (девойки)
Хектор (девойки) 0:3 Левски София (девойки)
Държавно първенство (девойки) | Група Д
ЙЕБ Шумен 05 (девойки) 0:3 Варна ДКС (девойки)
Перун (девойки) 3:0 Дунав (девойки)
Държавно първенство (девойки) | Група В-1
Казанлък (девойки) 14:00 Марица (девойки)
Берое (девойки) 14:00 Раковски (девойки)
Регион Витоша (кадетки) | Група Б
Славия 2017 (кадетки) 3:0 Звезди 94 (кадетки)
Други новини