Финален турнир, момчета до 13 години | Финална шестица
1 Кръг
08-07-2021 09:00 Пирин (момчета до 13 г.) ВА ′Стойчев-Казийски′ (момчета до 13 г.) Чавдар
Етрополе, България
2:1 25:19 11:25 15:12 Подробности
08-07-2021 10:00 Левски София (момчета до 13 г.) Родопа (момчета до 13 г.) Чавдар
Етрополе, България
2:0 26:24 25:14 Подробности
08-07-2021 11:00 Виктория Волей (момчета до 13 г.) СУ (момчета до 13 г.) Чавдар
Етрополе, България
0:2 16:25 14:25 Подробности
2 Кръг
08-07-2021 15:30 Пирин (момчета до 13 г.) Левски София (момчета до 13 г.) Чавдар
Етрополе, България
1:2 25:27 25:20 11:15 Подробности
08-07-2021 16:30 Родопа (момчета до 13 г.) Виктория Волей (момчета до 13 г.) Чавдар
Етрополе, България
1:2 7:25 25:17 17:19 Подробности
08-07-2021 17:30 ВА ′Стойчев-Казийски′ (момчета до 13 г.) СУ (момчета до 13 г.) Чавдар
Етрополе, България
2:0 27:25 25:22 Подробности
3 Кръг
09-07-2021 09:00 Левски София (момчета до 13 г.) ВА ′Стойчев-Казийски′ (момчета до 13 г.) Чавдар
Етрополе, България
2:1 13:25 25:13 15:7 Подробности
09-07-2021 10:00 Виктория Волей (момчета до 13 г.) Пирин (момчета до 13 г.) Чавдар
Етрополе, България
2:1 23:25 25:20 15:13 Подробности
09-07-2021 11:00 СУ (момчета до 13 г.) Родопа (момчета до 13 г.) Чавдар
Етрополе, България
2:0 25:14 25:15 Подробности
4 Кръг
09-07-2021 15:30 Левски София (момчета до 13 г.) Виктория Волей (момчета до 13 г.) Чавдар
Етрополе, България
2:0 25:17 25:13 Подробности
09-07-2021 16:30 Пирин (момчета до 13 г.) СУ (момчета до 13 г.) Чавдар
Етрополе, България
2:0 28:26 25:22 Подробности
09-07-2021 17:30 ВА ′Стойчев-Казийски′ (момчета до 13 г.) Родопа (момчета до 13 г.) Чавдар
Етрополе, България
2:0 25:7 25:11 Подробности
5 Кръг
10-07-2021 09:00 Виктория Волей (момчета до 13 г.) ВА ′Стойчев-Казийски′ (момчета до 13 г.) Чавдар
Етрополе, България
0:2 13:25 13:25 Подробности
10-07-2021 10:00 СУ (момчета до 13 г.) Левски София (момчета до 13 г.) Чавдар
Етрополе, България
2:0 25:22 25:23 Подробности
10-07-2021 11:00 Родопа (момчета до 13 г.) Пирин (момчета до 13 г.) Чавдар
Етрополе, България
0:2 14:25 16:25 Подробности

Класиране

Финален турнир, момчета до 13 години | Финална шестица
Отбор M П З Геймове Г.съотн. Точки Т.съотно. Т
1 Левски София (момчета до 13 г.) 5 4 1 8:4 2.0000 261:224 1.1652 10
2 ВА ′Стойчев-Казийски′ (момчета до 13 г.) 5 3 2 8:4 2.0000 253:195 1.2974 11
3 Пирин (момчета до 13 г.) 5 3 2 8:5 1.6000 273:259 1.0541 10
4 СУ (момчета до 13 г.) 5 3 2 6:4 1.5000 245:209 1.1722 9
5 Виктория Волей (момчета до 13 г.) 5 2 3 4:8 0.5000 210:257 0.8171 4
6 Родопа (момчета до 13 г.) 5 0 5 1:10 0.1000 164:262 0.6260 1


palms bet 7sport.net
Супер Волей мъже | Редовен сезон
Локомотив Пловдив 0:3 Монтана
Дея спорт Бургас 3:1 ЦСКА
Национална волейболна лига Висша лига | Източна група
Велики Преслав 3:2 Берое 2
Държавно първенство (юноши) | Група В
Марица (Белово) (юноши) 14:00 Левски Карлово (юноши)
Виктория Волей (юноши) 14:00 Родопа (юноши)
Локомотив Пловдив (юноши) 14:00 Хебър (юноши)
Държавно първенство (юноши) | Група А-1
Левски София (юноши) 3:0 Марек Юнион-Ивкони (юноши)
Пирин (юноши) 3:0 Люлин
Държавно първенство (юноши) | Група А-2
Славия (юноши) 2:3 ВА Стойчев-Казийски (юноши)
Държавно първенство (юноши) | Група Б-1
Етрополе (юноши) 3:1 Септември Про Синема (юноши)
Държавно първенство (юноши) | Група Е
Тетевен (юноши) 3:0 Град (юноши)
Държавно първенство (юноши) | Група Д
Хан Аспарух (юноши) 14:00 Черно море (юноши)
Перун (юноши) 0:3 Дунав (юноши)
Държавно първенство (девойки) | Група А-1
ЦСКА (девойки) 3:0 Локомотив София (девойки)
Ахил Волей (девойки) 0:3 ВА Стойчев-Казийски (девойки)
Държавно първенство (девойки) | Група А-2
Славия 2017 (девойки) 1:3 ЦПВК (девойки)
Хектор (девойки) 0:3 Левски София (девойки)
Държавно първенство (девойки) | Група Д
ЙЕБ Шумен 05 (девойки) 0:3 Варна ДКС (девойки)
Перун (девойки) 3:0 Дунав (девойки)
Държавно първенство (девойки) | Група В-1
Казанлък (девойки) 14:00 Марица (девойки)
Берое (девойки) 14:00 Раковски (девойки)
Регион Витоша (кадетки) | Група Б
Славия 2017 (кадетки) 3:0 Звезди 94 (кадетки)
Други новини