Финален турнир, кадетки | Група А
1 Кръг
21-07-2021 10:00 Славия (кадетки) Левски (кадетки) Панайот Пондалов
София, България
1:3 20:25 28:26 27:29 16:25 Подробности
21-07-2021 14:00 Марица (кадетки) Казанлък Волей (кадетки) Панайот Пондалов
София, България
3:0 25:17 25:23 25:12 Подробности
2 Кръг
22-07-2021 10:00 Славия (кадетки) Марица (кадетки) Панайот Пондалов
София, България
0:3 18:25 11:25 23:25 Подробности
22-07-2021 14:00 Левски (кадетки) Казанлък Волей (кадетки) Панайот Пондалов
София, България
3:1 25:20 14:25 27:25 25:13 Подробности
3 Кръг
23-07-2021 10:00 Казанлък Волей (кадетки) Славия (кадетки) Панайот Пондалов
София, България
3:1 25:22 25:14 21:25 25:13 Подробности
23-07-2021 14:00 Марица (кадетки) Левски (кадетки) Панайот Пондалов
София, България
3:0 25:15 25:22 25:15 Подробности

Класиране

Финален турнир, кадетки | Група А
Отбор M П З Геймове Г.съотн. Точки Т.съотно. Т
1 Марица (кадетки) 3 3 0 9:0 225:156 1.4423 9
2 Левски (кадетки) 3 2 1 6:5 1.2000 248:249 0.9960 6
3 Казанлък Волей (кадетки) 3 1 2 4:7 0.5714 231:240 0.9625 3
4 Славия (кадетки) 3 0 3 2:9 0.2222 217:276 0.7862 0


palms bet 7sport.net
Супер Волей мъже | Редовен сезон
Локомотив Пловдив 0:3 Монтана
Дея спорт Бургас 3:1 ЦСКА
Национална волейболна лига Висша лига | Източна група
Велики Преслав 3:2 Берое 2
Държавно първенство (юноши) | Група В
Марица (Белово) (юноши) 14:00 Левски Карлово (юноши)
Виктория Волей (юноши) 14:00 Родопа (юноши)
Локомотив Пловдив (юноши) 14:00 Хебър (юноши)
Държавно първенство (юноши) | Група А-1
Левски София (юноши) 3:0 Марек Юнион-Ивкони (юноши)
Пирин (юноши) 3:0 Люлин
Държавно първенство (юноши) | Група А-2
Славия (юноши) 2:3 ВА Стойчев-Казийски (юноши)
Държавно първенство (юноши) | Група Б-1
Етрополе (юноши) 3:1 Септември Про Синема (юноши)
Държавно първенство (юноши) | Група Е
Тетевен (юноши) 3:0 Град (юноши)
Държавно първенство (юноши) | Група Д
Хан Аспарух (юноши) 14:00 Черно море (юноши)
Перун (юноши) 0:3 Дунав (юноши)
Държавно първенство (девойки) | Група А-1
ЦСКА (девойки) 3:0 Локомотив София (девойки)
Ахил Волей (девойки) 0:3 ВА Стойчев-Казийски (девойки)
Държавно първенство (девойки) | Група А-2
Славия 2017 (девойки) 1:3 ЦПВК (девойки)
Хектор (девойки) 0:3 Левски София (девойки)
Държавно първенство (девойки) | Група Д
ЙЕБ Шумен 05 (девойки) 0:3 Варна ДКС (девойки)
Перун (девойки) 3:0 Дунав (девойки)
Държавно първенство (девойки) | Група В-1
Казанлък (девойки) 14:00 Марица (девойки)
Берое (девойки) 14:00 Раковски (девойки)
Регион Витоша (кадетки) | Група Б
Славия 2017 (кадетки) 3:0 Звезди 94 (кадетки)
Други новини