Финален турнир, кадетки | Група Б
1 Кръг
21-07-2021 12:00 ЦПВК (кадетки) ЦСКА (кадетки) Панайот Пондалов
София, България
1:3 23:25 25:22 12:25 19:25 Подробности
21-07-2021 16:00 Велбъжд (кадетки) Локомотив София (кадетки) Панайот Пондалов
София, България
3:2 16:25 25:23 26:24 22:25 15:11 Подробности
2 Кръг
22-07-2021 12:00 ЦСКА (кадетки) Локомотив София (кадетки) Панайот Пондалов
София, България
3:2 25:18 14:25 20:25 25:23 15:11 Подробности
22-07-2021 16:00 ЦПВК (кадетки) Велбъжд (кадетки) Панайот Пондалов
София, България
3:0 25:19 25:17 25:14 Подробности
3 Кръг
23-07-2021 12:00 Велбъжд (кадетки) ЦСКА (кадетки) Панайот Пондалов
София, България
2:3 25:14 21:25 25:17 15:25 10:15 Подробности
23-07-2021 16:00 Локомотив София (кадетки) ЦПВК (кадетки) Панайот Пондалов
София, България
0:3 19:25 17:25 23:25 Подробности

Класиране

Финален турнир, кадетки | Група Б
Отбор M П З Геймове Г.съотн. Точки Т.съотно. Т
1 ЦСКА (кадетки) 3 3 0 9:5 1.8000 292:277 1.0542 7
2 ЦПВК (кадетки) 3 2 1 7:3 2.3333 229:206 1.1117 6
3 Велбъжд (кадетки) 3 1 2 5:8 0.6250 250:279 0.8961 3
4 Локомотив София (кадетки) 3 0 3 4:9 0.4444 269:278 0.9676 2


palms bet 7sport.net
Супер Волей мъже | Редовен сезон
Локомотив Пловдив 0:3 Монтана
Дея спорт Бургас 3:1 ЦСКА
Национална волейболна лига Висша лига | Източна група
Велики Преслав 3:2 Берое 2
Държавно първенство (юноши) | Група В
Марица (Белово) (юноши) 14:00 Левски Карлово (юноши)
Виктория Волей (юноши) 14:00 Родопа (юноши)
Локомотив Пловдив (юноши) 14:00 Хебър (юноши)
Държавно първенство (юноши) | Група А-1
Левски София (юноши) 3:0 Марек Юнион-Ивкони (юноши)
Пирин (юноши) 3:0 Люлин
Държавно първенство (юноши) | Група А-2
Славия (юноши) 2:3 ВА Стойчев-Казийски (юноши)
Държавно първенство (юноши) | Група Б-1
Етрополе (юноши) 3:1 Септември Про Синема (юноши)
Държавно първенство (юноши) | Група Е
Тетевен (юноши) 3:0 Град (юноши)
Държавно първенство (юноши) | Група Д
Хан Аспарух (юноши) 14:00 Черно море (юноши)
Перун (юноши) 0:3 Дунав (юноши)
Държавно първенство (девойки) | Група А-1
ЦСКА (девойки) 3:0 Локомотив София (девойки)
Ахил Волей (девойки) 0:3 ВА Стойчев-Казийски (девойки)
Държавно първенство (девойки) | Група А-2
Славия 2017 (девойки) 1:3 ЦПВК (девойки)
Хектор (девойки) 0:3 Левски София (девойки)
Държавно първенство (девойки) | Група Д
ЙЕБ Шумен 05 (девойки) 0:3 Варна ДКС (девойки)
Перун (девойки) 3:0 Дунав (девойки)
Държавно първенство (девойки) | Група В-1
Казанлък (девойки) 14:00 Марица (девойки)
Берое (девойки) 14:00 Раковски (девойки)
Регион Витоша (кадетки) | Група Б
Славия 2017 (кадетки) 3:0 Звезди 94 (кадетки)
Други новини