Държавно първенство (юноши) | Група В
1 Кръг
31-10-2021 14:00 Виктория Волей (юноши) Марица (Белово) (юноши) СОУ Цар Симеон Велики
Пловдив, България
3:0 Подробности
31-10-2021 14:00 Локомотив Пловдив (юноши) Левски Карлово (юноши) Спортна зала "Строител"
Пловдив, България
2:3 Подробности
31-10-2021 14:00 Хебър (юноши) Родопа (юноши) Спортна зала на СУ
Пазарджик, България
3:1 Подробности
2 Кръг
05-11-2021 14:00 Виктория Волей (юноши) Локомотив Пловдив (юноши) СОУ Цар Симеон Велики
Пловдив, България
3:0 Подробности
07-11-2021 14:00 Марица (Белово) (юноши) Родопа (юноши) Спортна зала, Белово
Белово, България
1:3 Подробности
07-11-2021 14:00 Хебър (юноши) Левски Карлово (юноши) Спортна зала на СУ
Пазарджик, България
3:0 26:24 25:21 25:17 Подробности
3 Кръг
20-11-2021 14:00 Хебър (юноши) Виктория Волей (юноши) Спортна зала на СУ
Пазарджик, България
1:3 Подробности
20-11-2021 14:00 Локомотив Пловдив (юноши) Марица (Белово) (юноши) Спортна зала "Строител"
Пловдив, България
3:0 Подробности
4 Кръг
28-11-2021 14:00 Марица (Белово) (юноши) Левски Карлово (юноши) Спортна зала, Белово
Белово, България
0:3 Подробности
28-11-2021 14:00 Виктория Волей (юноши) Родопа (юноши) СОУ Цар Симеон Велики
Пловдив, България
3:1 23:25 25:19 25:14 26:24 Подробности
28-11-2021 14:00 Локомотив Пловдив (юноши) Хебър (юноши) Спортна зала "Строител"
Пловдив, България
1:3 Подробности
5 Кръг
05-12-2021 14:00 Виктория Волей (юноши) Левски Карлово (юноши) СОУ Цар Симеон Велики
Пловдив, България
3:0 25:15 25:14 25:16 Подробности
05-12-2021 14:00 Хебър (юноши) Марица (Белово) (юноши) Спортна зала на СУ
Пазарджик, България
3:0 Подробности
05-12-2021 14:00 Родопа (юноши) Локомотив Пловдив (юноши) Спортна зала
Смолян, България
2:3 Подробности
3 Кръг
18-12-2021 12:30 Родопа (юноши) Левски Карлово (юноши) Спортна зала
Смолян, България
3:0 Подробности
6 Кръг
30-01-2022 14:00 Родопа (юноши) Хебър (юноши) Спортна зала
Смолян, България
Подробности
30-01-2022 14:00 Локомотив Пловдив (юноши) Левски Карлово (юноши) Зала Строител
Пловдив, България
Подробности
30-01-2022 14:00 Марица (Белово) (юноши) Виктория Волей (юноши) Спортна зала, Белово
Белово, България
Подробности
7 Кръг
06-02-2022 14:00 Родопа (юноши) Марица (Белово) (юноши) Спортна зала
Смолян, България
Подробности
06-02-2022 14:00 Хебър (юноши) Левски Карлово (юноши) Хебър
Пазарджик, България
Подробности
06-02-2022 14:00 Локомотив Пловдив (юноши) Виктория Волей (юноши) Зала Строител
Пловдив, България
Подробности
8 Кръг
13-02-2022 14:00 Родопа (юноши) Левски Карлово (юноши) Спортна зала
Смолян, България
Подробности
13-02-2022 14:00 Виктория Волей (юноши) Хебър (юноши) СОУ Цар Симеон Велики
Пловдив, България
Подробности
13-02-2022 14:00 Марица (Белово) (юноши) Локомотив Пловдив (юноши) Спортна зала, Белово
Белово, България
Подробности
9 Кръг
20-02-2022 14:00 Марица (Белово) (юноши) Левски Карлово (юноши) Спортна зала, Белово
Белово, България
Подробности
20-02-2022 14:00 Родопа (юноши) Виктория Волей (юноши) Спортна зала
Смолян, България
Подробности
20-02-2022 14:00 Хебър (юноши) Локомотив Пловдив (юноши) Хебър
Пазарджик, България
Подробности
10 Кръг
27-02-2022 14:00 Марица (Белово) (юноши) Хебър (юноши) Спортна зала, Белово
Белово, България
Подробности
27-02-2022 14:00 Локомотив Пловдив (юноши) Родопа (юноши) Зала Строител
Пловдив, България
Подробности
27-02-2022 14:00 Виктория Волей (юноши) Левски Карлово (юноши) СОУ Цар Симеон Велики
Пловдив, България
Подробности

Класиране

Държавно първенство (юноши) | Група В
Отбор M П З Геймове Г.съотн. Точки Т.съотно. Т
1 Виктория Волей (юноши) 5 5 0 15:2 7.5000 174:127 1.3701 15
2 Хебър (юноши) 5 4 1 13:5 2.6000 76:62 1.2258 12
3 Родопа (юноши) 5 2 3 10:10 1.0000 82:99 0.8283 7
4 Локомотив Пловдив (юноши) 5 2 3 9:11 0.8182 0:0 6
5 Левски Карлово (юноши) 5 2 3 6:11 0.5455 107:151 0.7086 5
6 Марица (Белово) (юноши) 5 0 5 1:15 0.0667 0:0 0


palms bet 7sport.net
Други новини