Регион Витоша (прекадети)
1 Кръг
06-11-2021 10:00 Левски София (прекадети) СУ (прекадети) Левски София
София, България
3:0 Подробности
06-11-2021 10:00 Люлин (прекадети) ЦСКА (прекадети) 97 СОУ (Люлин 5)
София, България
3:2 20:25 22:25 25:18 25:22 15:10 Подробности
2 Кръг
13-11-2021 10:00 Левски София (прекадети) Славия (прекадети) Левски София
София, България
3:0 25:21 25:14 25:18 Подробности
13-11-2021 15:00 СУ (прекадети) Локомотив София (прекадети) СУ - Биологически факултет
София, България
3:0 Подробности
3 Кръг
20-11-2021 10:00 ВА Стойчев-Казийски (прекадети) Локомотив София (прекадети) НСА
София, България
3:0 25:10 25:15 25:15 Подробности
20-11-2021 10:00 ЦСКА (прекадети) Славия (прекадети) Васил Симов
София, България
1:3 Подробности
20-11-2021 15:00 СУ (прекадети) Люлин (прекадети) СУ - Биологически факултет
София, България
1:3 Подробности
4 Кръг
27-11-2021 12:00 Славия (прекадети) Люлин (прекадети) Панайот Пондалов
София, България
0:3 18:25 13:25 21:25 Подробности
27-11-2021 14:00 Локомотив София (прекадети) Левски София (прекадети) Локомотив
София, България
0:3 Подробности
27-11-2021 15:00 СУ (прекадети) ВА Стойчев-Казийски (прекадети) СУ - Биологически факултет
София, България
1:3 Подробности
5 Кръг
04-12-2021 10:00 Люлин (прекадети) Левски София (прекадети) 97 СОУ (Люлин 5)
София, България
0:3 22:25 16:25 22:25 Подробности
04-12-2021 10:00 ЦСКА (прекадети) Локомотив София (прекадети) Васил Симов
София, България
3:0 Подробности
04-12-2021 12:00 Славия (прекадети) СУ (прекадети) Панайот Пондалов
София, България
2:3 Подробности
6 Кръг
11-12-2021 10:00 Левски София (прекадети) ВА Стойчев-Казийски (прекадети) Левски София
София, България
3:0 Подробности
11-12-2021 15:00 СУ (прекадети) ЦСКА (прекадети) СУ - Биологически факултет
София, България
0:3 Подробности
11-12-2021 15:00 Локомотив София (прекадети) Люлин (прекадети) Локомотив
София, България
0:3 Подробности
7 Кръг
15-12-2021 14:00 Левски София (прекадети) ЦСКА (прекадети) Левски София
София, България
3:0 25:17 25:22 25:16 Подробности
18-12-2021 10:00 Локомотив София (прекадети) Славия (прекадети) Локомотив
София, България
0:3 Подробности
1 Кръг
15-01-2022 15:30 Славия (прекадети) ВА Стойчев-Казийски (прекадети) Панайот Пондалов
София, България
1:3 19:25 15:25 25:20 19:25 Подробности
8 Кръг
22-01-2022 10:00 ЦСКА (прекадети) Люлин (прекадети) Васил Симов
София, България
Подробности
22-01-2022 10:00 ВА Стойчев-Казийски (прекадети) Славия (прекадети) НСА
София, България
Подробности
22-01-2022 15:00 СУ (прекадети) Левски София (прекадети) СУ - Биологически факултет
София, България
Подробности
9 Кръг
29-01-2022 10:00 ВА Стойчев-Казийски (прекадети) ЦСКА (прекадети) НСА
София, България
Подробности
29-01-2022 10:00 Локомотив София (прекадети) СУ (прекадети) Локомотив
София, България
Подробности
29-01-2022 12:00 Славия (прекадети) Левски София (прекадети) Панайот Пондалов
София, България
Подробности
10 Кръг
05-02-2022 10:00 Люлин (прекадети) СУ (прекадети) 97 СОУ (Люлин 5)
София, България
Подробности
05-02-2022 12:00 Славия (прекадети) ЦСКА (прекадети) Панайот Пондалов
София, България
Подробности
05-02-2022 15:00 Локомотив София (прекадети) ВА Стойчев-Казийски (прекадети) Локомотив
София, България
Подробности
11 Кръг
12-02-2022 10:00 Левски София (прекадети) Локомотив София (прекадети) Левски София
София, България
Подробности
12-02-2022 10:00 ВА Стойчев-Казийски (прекадети) СУ (прекадети) НСА
София, България
Подробности
12-02-2022 10:00 Люлин (прекадети) Славия (прекадети) 97 СОУ (Люлин 5)
София, България
Подробности
12 Кръг
19-02-2022 10:00 Левски София (прекадети) Люлин (прекадети) Левски София
София, България
Подробности
19-02-2022 10:00 Локомотив София (прекадети) ЦСКА (прекадети) Локомотив
София, България
Подробности
19-02-2022 15:00 СУ (прекадети) Славия (прекадети) СУ - Биологически факултет
София, България
Подробности
13 Кръг
26-02-2022 10:00 ВА Стойчев-Казийски (прекадети) Левски София (прекадети) НСА
София, България
Подробности
26-02-2022 10:00 ЦСКА (прекадети) СУ (прекадети) Васил Симов
София, България
Подробности
26-02-2022 10:00 Люлин (прекадети) Локомотив София (прекадети) 97 СОУ (Люлин 5)
София, България
Подробности
14 Кръг
05-03-2022 10:00 ЦСКА (прекадети) Левски София (прекадети) Васил Симов
София, България
Подробности
05-03-2022 10:00 Люлин (прекадети) ВА Стойчев-Казийски (прекадети) 97 СОУ (Люлин 5)
София, България
Подробности
05-03-2022 12:00 Славия (прекадети) Локомотив София (прекадети) Панайот Пондалов
София, България
Подробности
2 Кръг
отл. ЦСКА (прекадети) ВА Стойчев-Казийски (прекадети) Васил Симов
София, България
Подробности
7 Кръг
Отл. ВА Стойчев-Казийски (прекадети) Люлин (прекадети) НСА
София, България
Подробности

Класиране

Регион Витоша (прекадети)
Отбор M П З Геймове Г.съотн. Точки Т.съотно. Т
1 Левски София (прекадети) 6 6 0 18:0 225:168 1.3393 18
2 Люлин (прекадети) 5 4 1 12:6 2.0000 242:227 1.0661 11
3 ВА Стойчев-Казийски (прекадети) 4 3 1 9:5 1.8000 170:118 1.4407 9
4 ЦСКА (прекадети) 5 2 3 9:9 1.0000 155:182 0.8516 7
5 Славия (прекадети) 6 2 4 9:13 0.6923 183:245 0.7469 7
6 СУ (прекадети) 6 2 4 8:14 0.5714 0:0 5
7 Локомотив София (прекадети) 6 0 6 0:18 0.0000 40:75 0.5333 0


palms bet 7sport.net
Други новини