Държавно първенство (юноши) | Група А-2
1 Кръг
21-11-2021 14:00 Славия (юноши) ЦСКА (юноши) Панайот Пондалов
София, България
0:3 9:25 19:25 15:25 Подробности
21-11-2021 14:00 ВА Стойчев-Казийски (юноши) Миньор (юноши) НСА
София, България
3:1 25:22 25:13 24:26 25:23 Подробности
2 Кръг
25-11-2021 11:00 ЦСКА (юноши) Миньор (юноши) Васил Симов
София, България
3:1 Подробности
28-11-2021 14:00 Славия (юноши) ВА Стойчев-Казийски (юноши) Панайот Пондалов
София, България
Подробности
3 Кръг
12-12-2021 11:00 ВА Стойчев-Казийски (юноши) ЦСКА (юноши) НСА
София, България
Подробности
12-12-2021 14:00 Миньор (юноши) Славия (юноши) Борис Гюдеров
Перник, България
Подробности

Класиране

Държавно първенство (юноши) | Група А-2
Отбор M П З Геймове Г.съотн. Точки Т.съотно. Т
1 ЦСКА (юноши) 2 2 0 6:1 6.0000 75:43 1.7442 6
2 ВА Стойчев-Казийски (юноши) 1 1 0 3:1 3.0000 99:84 1.1786 3
3 Миньор (юноши) 2 0 2 2:6 0.3333 84:99 0.8485 0
4 Славия (юноши) 1 0 1 0:3 0.0000 43:75 0.5733 0


palms bet 7sport.net
Супер Волей мъже | Редовен сезон
Левски София 17:30 Раковски-1964
Марек Юнион-Ивкони 17:30 Ботев Луковит
Берое 2016 18:00 Добруджа 07
Пирин 18:00 Славия
Нефтохимик 2010 18:00 Дунав
Сливнишки герой 18:00 Хебър
Национална волейболна лига Висша лига | Западна група
Септември Про Синема 14:30 Град
Етрополе 17:00 Софийски университет
Тетевен Волей 18:00 Миньор
Звездец 18:00 ВА ′Стойчев-Казийски′
Национална волейболна лига Висша лига | Източна група
Велики Преслав 14:00 Берое 2
Родопа 16:00 Черноморец Бяла - 2008
Черно море 17:00 Арда
Демакс лига жени | Редовен сезон
Берое 15:00 Марица
Перун 17:00 Славия
Локомотив 1929 17:00 ЦСКА
Регион Витоша (кадети)
Славия (кадети) 10:00 Люлин (кадети)
Септември Про Синема (кадети) 11:00 ВА Стойчев-Казийски (кадети)
ВШВН (кадети) 16:00 Левски София (кадети)
Регион Витоша (прекадети)
Славия (прекадети) 12:00 Люлин (прекадети)
Локомотив София (прекадети) 14:00 Левски София (прекадети)
СУ (прекадети) 15:00 ВА Стойчев-Казийски (прекадети)
Регион Витоша (прекадетки) | Група А
Локомотив София (прекадетки) 10:00 Академик (прекадетки)
Регион Витоша (прекадетки) | Група Б
Левски София (прекадетки) 10:00 Левски Волей (прекадетки)
Други новини