Прекадетки | Финален турнир, група А
1 Кръг
12-05-2022 14:00 Бдин-Вида (прекадетки) Миньор (прекадетки) Септември
Разлог, България
0:3 Подробности
12-05-2022 15:30 Пирин (прекадетки) ВК Любо Ганев (прекадетки) Септември
Разлог, България
3:0 Подробности
12-05-2022 17:00 ЦПВК (прекадетки) Марица (прекадетки) Септември
Разлог, България
3:2 Подробности
2 Кръг
13-05-2022 10:00 ЦПВК (прекадетки) Миньор (прекадетки) Септември
Разлог, България
3:0 Подробности
13-05-2022 14:30 Бдин-Вида (прекадетки) Пирин (прекадетки) Септември
Разлог, България
0:3 Подробности
13-05-2022 16:00 ВК Любо Ганев (прекадетки) ЦПВК (прекадетки) Септември
Разлог, България
0:3 Подробности
13-05-2022 17:30 Миньор (прекадетки) Марица (прекадетки) Септември
Разлог, България
0:3 Подробности
3 Кръг
14-05-2022 10:00 Марица (прекадетки) Пирин (прекадетки) Септември
Разлог, България
3:0 Подробности
14-05-2022 14:30 ЦПВК (прекадетки) Бдин-Вида (прекадетки) Септември
Разлог, България
3:0 Подробности
14-05-2022 16:00 Марица (прекадетки) ВК Любо Ганев (прекадетки) Септември
Разлог, България
3:2 Подробности
14-05-2022 17:30 Пирин (прекадетки) Миньор (прекадетки) Септември
Разлог, България
3:1 Подробности
4 Кръг
15-05-2022 09:30 ВК Любо Ганев (прекадетки) Бдин-Вида (прекадетки) Септември
Разлог, България
3:0 Подробности
15-05-2022 13:30 Бдин-Вида (прекадетки) Марица (прекадетки) Септември
Разлог, България
1:3 Подробности
15-05-2022 15:00 Миньор (прекадетки) ВК Любо Ганев (прекадетки) Септември
Разлог, България
1:3 Подробности
15-05-2022 16:30 Пирин (прекадетки) ЦПВК (прекадетки) Септември
Разлог, България
0:3 Подробности

Класиране

Прекадетки | Финален турнир, група А
Отбор M П З Геймове Г.съотн. Точки Т.съотно. Т
1 ЦПВК (прекадетки) 5 5 0 15:2 7.5000 0:0 14
2 Марица (прекадетки) 5 4 1 14:6 2.3333 0:0 12
3 Пирин (прекадетки) 5 3 2 9:7 1.2857 0:0 9
4 ВК Любо Ганев (прекадетки) 5 2 3 8:10 0.8000 0:0 7
5 Миньор (прекадетки) 5 1 4 5:12 0.4167 0:0 3
6 Бдин-Вида (прекадетки) 5 0 5 1:15 0.0667 0:0 0


palms bet 7sport.net
Други новини