Световно първенство 2015 (юноши мл. в.) | Група C
1 Кръг
14-08-2015 15:00 Чили (юноши мл. в) Тайван (юноши мл. в) Арасати
Кориентес, Аржентина
3:2 22:25 25:22 23:25 25:19 16:14 Подробности
14-08-2015 17:40 Полша (юноши мл. в) България (юноши мл. в.) Арасати
Кориентес, Аржентина
3:1 25:18 23:25 25:23 25:22 Подробности
2 Кръг
15-08-2015 15:00 Чили (юноши мл. в) България (юноши мл. в.) Арасати
Кориентес, Аржентина
0:3 19:25 15:25 22:25 Подробности
15-08-2015 17:00 Иран (юноши мл. в) Полша (юноши мл. в) Арасати
Кориентес, Аржентина
1:3 25:20 24:26 18:25 15:25 Подробности
3 Кръг
16-08-2015 15:00 Тайван (юноши мл. в) България (юноши мл. в.) Арасати
Кориентес, Аржентина
2:3 25:23 25:16 19:25 26:28 11:15 Подробности
16-08-2015 17:00 Иран (юноши мл. в) Чили (юноши мл. в) Арасати
Кориентес, Аржентина
3:0 25:11 25:14 25:21 Подробности
4 Кръг
17-08-2015 15:00 Полша (юноши мл. в) Чили (юноши мл. в) Арасати
Кориентес, Аржентина
3:0 25:14 25:19 25:23 Подробности
17-08-2015 17:00 Иран (юноши мл. в) Тайван (юноши мл. в) Арасати
Кориентес, Аржентина
3:0 25:15 25:16 25:16 Подробности
5 Кръг
18-08-2015 15:00 Иран (юноши мл. в) България (юноши мл. в.) Арасати
Кориентес, Аржентина
3:1 25:20 25:14 26:28 25:14 Подробности
18-08-2015 17:00 Полша (юноши мл. в) Тайван (юноши мл. в) Арасати
Кориентес, Аржентина
3:0 25:21 25:20 25:17 Подробности

Класиране

Световно първенство 2015 (юноши мл. в.) | Група C
Отбор M П З Геймове Г.съотн. Точки Т.съотно. Т
1 Полша (юноши мл. в) 4 4 0 12:2 6.0000 344:284 1.2113 12
2 Иран (юноши мл. в) 4 3 1 10:4 2.5000 333:265 1.2566 9
3 България (юноши мл. в.) 4 2 2 8:8 1.0000 346:361 0.9584 5
4 Чили (юноши мл. в) 4 1 3 3:11 0.2727 269:330 0.8152 2
5 Тайван (юноши мл. в) 4 0 4 4:12 0.3333 316:368 0.8587 2


palms bet 7sport.net
Национална волейболна лига Висша лига | Източна група
Берое 2 17:00 Арда
Държавно първенство (юноши) | Група В
Виктория Волей (юноши) 14:00 Левски Карлово (юноши)
Хебър (юноши) 14:00 Марица (Белово) (юноши)
Родопа (юноши) 14:00 Локомотив Пловдив (юноши)
Държавно първенство (юноши) | Група А-1
Люлин 14:00 Левски София (юноши)
Марек Юнион-Ивкони (юноши) 14:00 Пирин (юноши)
Държавно първенство (юноши) | Група Б-1
СУ (юноши) 14:00 Етрополе (юноши)
Държавно първенство (юноши) | Група Б-2
Велбъжд (юноши) 10:30 Самоков 2009 (юноши)
Медиус Волей (юноши) 12:00 Благоевград (юноши)
Държавно първенство (юноши) | Група Е
Осъм (Ловеч) (юноши) 14:00 Изгрев (юноши)
Монтана (юноши) 14:00 Тетевен (юноши)
Държавно първенство (юноши) | Група Д
Перун (юноши) 14:00 Хан Аспарух (юноши)
Дунав (юноши) 14:00 Черно море (юноши)
Държавно първенство (девойки) | Група А-1
ВА Стойчев-Казийски (девойки) 10:30 ЦСКА (девойки)
Локомотив София (девойки) 11:00 Ахил Волей (девойки)
Държавно първенство (девойки) | Група А-2
Левски София (девойки) 11:00 Славия 2017 (девойки)
ЦПВК (девойки) 11:30 Хектор (девойки)
Държавно първенство (девойки) | Група Б-1
Етрополе (девойки) 14:00 Марек (девойки)
Велбъжд (девойки) 14:00 Пирин (девойки)
Държавно първенство (девойки) | Група В-2
Хебър (девойки) 14:00 Яворов (девойки)
Държавно първенство (девойки) | Група В-3
Дея спорт (девойки) 14:00 Загорец (Нова Загора) (девойки)
Тунджа (девойки) 14:00 Сливен (девойки)
Държавно първенство (девойки) | Група В-1
Марица (девойки) 14:00 Раковски (девойки)
Други новини