Държавно първенство (девойки младша възраст) | Държавни финали - Група Б
1 Кръг
06-06-2017 13:00 Марица (девойки мл. в.) Бдин Вида (девойки мл. в.) Сиконко
София, България
3:0 25:11 25:9 25:19 Подробности
06-06-2017 17:00 Спартак Варна (девойки мл. в) Левски (девойки мл. в.) Сиконко
София, България
1:3 25:27 14:25 25:23 16:25 Подробности
2 Кръг
07-06-2017 15:00 Марица (девойки мл. в.) Спартак Варна (девойки мл. в) Сиконко
София, България
3:0 25:9 25:15 25:15 Подробности
07-06-2017 17:00 Бдин Вида (девойки мл. в.) Левски (девойки мл. в.) Сиконко
София, България
0:3 13:25 21:25 13:25 Подробности
3 Кръг
08-06-2017 13:00 Спартак Варна (девойки мл. в) Бдин Вида (девойки мл. в.) Сиконко
София, България
3:1 22:25 25:21 25:23 25:18 Подробности
08-06-2017 17:00 Левски (девойки мл. в.) Марица (девойки мл. в.) Сиконко
София, България
2:3 25:22 15:25 25:16 23:25 11:15 Подробности

Класиране

Държавно първенство (девойки младша възраст) | Държавни финали - Група Б
Отбор M П З Геймове Г.съотн. Точки Т.съотно. Т
1 Марица (девойки мл. в.) 3 3 0 9:2 4.5000 253:177 1.4294 8
2 Левски (девойки мл. в.) 3 2 1 8:4 2.0000 274:230 1.1913 7
3 Спартак Варна (девойки мл. в) 3 1 2 4:7 0.5714 216:262 0.8244 3
4 Бдин Вида (девойки мл. в.) 3 0 3 1:9 0.1111 173:247 0.7004 0


Предварителни турнири за попълване на първа и втора осмица, Суперлига, мъже | Плейоф от Група 4
Ботев Луковит 17:00 Марек Юнион-Ивкони
Държавно първенство (прекадетки) | Kвалификационен турнир, група А
Марек Юнион-Ивкони (прекадетки) 15:30 Локомотив 1929 (прекадетки)
Дунав (прекадетки) 17:00 ВК Кирково 15 (прекадетки)
Държавно първенство (прекадетки) | Kвалификационен турнир, група Б
Бдин-Вида (прекадетки) 17:00 Раковски (прекадетки)
Държавно първенство (прекадетки) | Kвалификационен турнир, група В
Перун (прекадетки) 10:30 Хебър (прекадетки)
ВК Спартак 1996 (прекадетки) 12:30 ВА Стойчев-Казийски (прекадетки)
Перун (прекадетки) 17:00 ВА Стойчев-Казийски (прекадетки)
Хебър (прекадетки) 18:30 ВК Спартак 1996 (прекадетки)
Държавно първенство (прекадетки) | Kвалификационен турнир, група Г
ЦПВК (прекадетки) 11:00 Етрополе (прекадетки)
ЦПВК (прекадетки) 17:00 Берое (прекадетки)
Други новини