Класиране

НВЛ "Бачково" изворна вода - Суперлига, България 2014/2015 (мъже) | Редовен сезон
Отбор M П З Геймове Г.съотн. Точки Т.съотно. Т
1 Добруджа 07 18 13 5 48:23 2.0870 1608:1467 1.0961 41
2 Монтана 18 14 4 46:23 2.0000 1583:1403 1.1283 39
3 Марек Юнион-Ивкони 18 14 4 46:27 1.7037 1640:1463 1.1210 37
4 ЦСКА 18 11 7 39:26 1.5000 1490:1379 1.0805 35
5 Нефтохимик 2010 18 12 6 41:29 1.4138 1626:1495 1.0876 34
6 Пирин 18 10 8 39:33 1.1818 1596:1526 1.0459 29
7 Арда 18 9 9 36:34 1.0588 1534:1511 1.0152 28
8 Левски Бол 18 4 14 20:45 0.4444 1254:1493 0.8399 14
9 Миньор 18 2 16 15:48 0.3125 1257:1516 0.8292 7
10 КВК Габрово 18 1 17 11:53 0.2075 1201:1536 0.7819 6
palms bet 7sport.net
Национална волейболна лига Висша лига | Източна група
Берое 2 17:00 Арда
Държавно първенство (юноши) | Група В
Виктория Волей (юноши) 14:00 Левски Карлово (юноши)
Хебър (юноши) 14:00 Марица (Белово) (юноши)
Родопа (юноши) 14:00 Локомотив Пловдив (юноши)
Държавно първенство (юноши) | Група А-1
Люлин 14:00 Левски София (юноши)
Марек Юнион-Ивкони (юноши) 14:00 Пирин (юноши)
Държавно първенство (юноши) | Група Б-1
СУ (юноши) 14:00 Етрополе (юноши)
Държавно първенство (юноши) | Група Б-2
Велбъжд (юноши) 10:30 Самоков 2009 (юноши)
Медиус Волей (юноши) 12:00 Благоевград (юноши)
Държавно първенство (юноши) | Група Е
Осъм (Ловеч) (юноши) 14:00 Изгрев (юноши)
Монтана (юноши) 14:00 Тетевен (юноши)
Държавно първенство (юноши) | Група Д
Перун (юноши) 14:00 Хан Аспарух (юноши)
Дунав (юноши) 14:00 Черно море (юноши)
Държавно първенство (девойки) | Група А-1
ВА Стойчев-Казийски (девойки) 10:30 ЦСКА (девойки)
Локомотив София (девойки) 11:00 Ахил Волей (девойки)
Държавно първенство (девойки) | Група А-2
Левски София (девойки) 11:00 Славия 2017 (девойки)
ЦПВК (девойки) 11:30 Хектор (девойки)
Държавно първенство (девойки) | Група Б-1
Етрополе (девойки) 14:00 Марек (девойки)
Велбъжд (девойки) 14:00 Пирин (девойки)
Държавно първенство (девойки) | Група В-2
Хебър (девойки) 14:00 Яворов (девойки)
Държавно първенство (девойки) | Група В-3
Дея спорт (девойки) 14:00 Загорец (Нова Загора) (девойки)
Тунджа (девойки) 14:00 Сливен (девойки)
Държавно първенство (девойки) | Група В-1
Марица (девойки) 14:00 Раковски (девойки)
Други новини