Шампионска лига мъже | Втори квалификационен кръг
Дата Зала Домакин Резултат Гост Съдии
28-10-2021
17:30
Шахтьор (Беларус) 1:3 Хебър
Прекадетки | Група А
Дата Зала Домакин Резултат Гост Съдии
20-11-2021
10:00
ВА Стойчев-Казийски (прекадетки) 3:0 Академик (прекадетки)
04-12-2021
14:00
Академик (прекадетки) 0:3 ЦПВК (прекадетки)
11-12-2021
10:00
ВА Стойчев-Казийски (прекадетки) 0:3 Локомотив София (прекадетки)
15-01-2022
10:30
ЦПВК (прекадетки) 3:0 ВА Стойчев-Казийски (прекадетки)
22-01-2022
10:00
Локомотив София (прекадетки) 3:2 ЦПВК (прекадетки)
03-02-2022
15:45
Академик (прекадетки) 3:2 ВА Стойчев-Казийски (прекадетки)
29-01-2022
14:00
Академик (прекадетки) 3:0 Локомотив София (прекадетки)
05-02-2022
12:00
ЦПВК (прекадетки) 3:0 Академик (прекадетки)
Прекадетки | Група Б
Дата Зала Домакин Резултат Гост Съдии
15-01-2022
14:00
Звезди 94 (прекадетки) 2:3 Левски Волей (прекадетки)
02-02-2022
12:00
ЦСКА (прекадетки) 3:1 Славия 2017 (прекадетки)
22-01-2022
14:30
Левски Волей (прекадетки) 0:3 Левски София (прекадетки)
23-01-2022
10:00
Звезди 94 (прекадетки) 3:2 Славия 2017 (прекадетки)
29-01-2022
10:30
Левски Волей (прекадетки) 3:1 Славия 2017 (прекадетки)
29-01-2022
10:00
ЦСКА (прекадетки) 0:3 Левски София (прекадетки)
05-02-2022
12:00
Левски София (прекадетки) 3:0 Звезди 94 (прекадетки)
05-02-2022
10:00
ЦСКА (прекадетки) 3:0 Левски Волей (прекадетки)
Кадетки | Група А
Дата Зала Домакин Резултат Гост Съдии
10-02-2022
16:00
Академик (кадетки) 3:1 Барутов Волей (кадетки)
04-02-2022
16:00
Академик (кадетки) 0:3 ВА Стойчев-Казийски (кадетки)
29-01-2022
10:30
Академик (кадетки) 0:3 Локомотив София (кадетки)
06-02-2022
11:30
Локомотив София (кадетки) 3:0 Барутов Волей (кадетки)
Държавно първенство (девойки) | Група А-1 втора фаза
Дата Зала Домакин Резултат Гост Съдии
17-02-2022
14:00
Левски София (девойки) 1:3 ЦСКА (девойки)
Държавно първенство (девойки) | Финална четворка, група Е
Дата Зала Домакин Резултат Гост Съдии
23-02-2022
10:00
Импулс (девойки) 3:0 Царевец-19 (девойки)
Прекадетки | Допълнителен квалификационен турнир, Група Б
Дата Зала Домакин Резултат Гост Съдии
16-04-2022
10:00
Бдин-Вида (прекадетки) 3:1 Хан Аспарух (прекадетки)
16-04-2022
12:00
Казанлък (прекадетки) 3:0 Дея спорт Бургас (прекадетки)
16-04-2022
16:30
Хан Аспарух (прекадетки) 3:1 Дея спорт Бургас (прекадетки)
16-04-2022
18:00
Бдин-Вида (прекадетки) 3:2 Казанлък (прекадетки)
17-04-2022
10:00
Казанлък (прекадетки) 3:1 Хан Аспарух (прекадетки)
17-04-2022
11:30
Дея спорт Бургас (прекадетки) 0:3 Бдин-Вида (прекадетки)
Финален турнир, девойки | Финал
Дата Зала Домакин Резултат Гост Съдии
01-05-2022
16:00
ЦСКА (девойки) 1:3 Марица (девойки)
Финален турнир, девойки | Мач за трето място
Дата Зала Домакин Резултат Гост Съдии
01-05-2022
14:00
Локомотив 1929 (девойки) 1:3 Казанлък (девойки)
palms bet 7sport.net
Други новини