НСА

Град:София, България
Адрес:

Национална спортна академия, Студентски град, София

Капацитет:1000


Национална волейболна лига Висша лига | Западна група
Дата Зала Домакин Резултат Гост Съдии
20-11-2021
17:00
НСА
София, България
ВА ′Стойчев-Казийски′ 1:3 Миньор
04-12-2021
18:00
НСА
София, България
ВА ′Стойчев-Казийски′ Етрополе
18-12-2021
17:00
НСА
София, България
ВА ′Стойчев-Казийски′ Град
Регион Витоша (кадети)
Дата Зала Домакин Резултат Гост Съдии
20-11-2021
12:00
НСА
София, България
ВА Стойчев-Казийски (кадети) 3:0 ВШВН (кадети)
18-12-2021
12:00
НСА
София, България
ВА Стойчев-Казийски (кадети) Люлин (кадети)
22-01-2022
12:00
НСА
София, България
ВА Стойчев-Казийски (кадети) Славия (кадети)
29-01-2022
12:00
НСА
София, България
ВА Стойчев-Казийски (кадети) ЦСКА (кадети)
12-02-2022
12:00
НСА
София, България
ВА Стойчев-Казийски (кадети) Септември Про Синема (кадети)
26-02-2021
12:00
НСА
София, България
ВА Стойчев-Казийски (кадети) Левски София (кадети)
Регион Витоша (прекадети)
Дата Зала Домакин Резултат Гост Съдии
20-11-2021
10:00
НСА
София, България
ВА Стойчев-Казийски (прекадети) 3:0 Локомотив София (прекадети)
18-12-2021
10:00
НСА
София, България
ВА Стойчев-Казийски (прекадети) Люлин (прекадети)
22-01-2022
10:00
НСА
София, България
ВА Стойчев-Казийски (прекадети) Славия (прекадети)
29-01-2022
10:00
НСА
София, България
ВА Стойчев-Казийски (прекадети) ЦСКА (прекадети)
12-02-2022
10:00
НСА
София, България
ВА Стойчев-Казийски (прекадети) СУ (прекадети)
26-02-2022
10:00
НСА
София, България
ВА Стойчев-Казийски (прекадети) Левски София (прекадети)
Държавно първенство (юноши) | Група А-2
Дата Зала Домакин Резултат Гост Съдии
21-11-2021
14:00
НСА
София, България
ВА Стойчев-Казийски (юноши) 3:1 Миньор (юноши)
12-12-2021
11:00
НСА
София, България
ВА Стойчев-Казийски (юноши) ЦСКА (юноши)
palms bet 7sport.net
Супер Волей мъже | Редовен сезон
Сливнишки герой 17:00 Добруджа 07
Локомотив Пловдив 18:00 ЦСКА
Хебър 18:30 Берое 2016
Национална волейболна лига Висша лига | Западна група
Миньор 16:00 Звездец
Град 17:00 Тетевен Волей
Софийски университет 18:00 Септември Про Синема
ВА ′Стойчев-Казийски′ 18:00 Етрополе
Национална волейболна лига Висша лига | Източна група
Велики Преслав 14:00 Родопа
Черноморец Бяла - 2008 15:30 Черно море
Държавно първенство (юноши) | Група Б-2
Благоевград (юноши) 1:3 Самоков 2009 (юноши)
Велбъжд (юноши) 3:1 Медиус Волей (юноши)
Самоков 2009 (юноши) 15:30 Медиус Волей (юноши)
Благоевград (юноши) 17:00 Велбъжд (юноши)
Регион Витоша (кадети)
Славия (кадети) 3:0 Септември Про Синема (кадети)
Люлин (кадети) 0:3 Левски София (кадети)
Регион Витоша (прекадети)
Люлин (прекадети) 0:3 Левски София (прекадети)
ЦСКА (прекадети) 3:0 Локомотив София (прекадети)
Славия (прекадети) 2:3 СУ (прекадети)
Регион Витоша (прекадетки) | Група А
Академик (прекадетки) 14:00 ЦПВК (прекадетки)
Регион Витоша (кадетки) | Група А
Академик (кадетки) 15:30 ЦПВК (кадетки)
Барутов Волей (кадетки) 17:30 Локомотив София (кадетки)
Регион Витоша (кадетки) | Група Б
Звезди 94 (кадетки) 15:00 Левски София (кадетки)
Други новини