Юхани Кайнулайнен (Фин)

Категоря:Свят


Европейско първенство - квалификации (мъже) | Втори етап - група F
Дата Зала Домакин Резултат Гост Съдии
28-05-2010
22:00
Ахой
Ротердам, Холандия
Португалия 3:0 Македония Юхани Кайнулайнен (Фин)
Ааге Кристенсен (Дания)
29-05-2010
22:00
Ахой
Ротердам, Холандия
Швеция 2:3 Португалия Юхани Кайнулайнен (Фин)
Филип Марен (Фр)
30-05-2010
22:00
Ахой
Ротердам, Холандия
Холандия 3:0 Португалия Юхани Кайнулайнен (Фин)
Филип Марен (Фр)
Купа на претендентите 2011 (мъже) | Втори кръг
Дата Зала Домакин Резултат Гост Съдии
17-11-2010
19:30
КСК Газодобитчик
Новий Уренгой, Русия
Факел (Русия) 3:0 Партизан (Сърбия) Юхани Кайнулайнен (Фин)
Михайло Медвед (Украйна)
Купа на претендентите 2011 (мъже) | Шестнайсетинафинали
Дата Зала Домакин Резултат Гост Съдии
08-12-2010
21:30
Спортен комплекс Соргвлийт
Хобокен, Белгия
Топволей Прекура (Белгия) 1:3 Металург (Беларус) Юхани Кайнулайнен (Фин)
Сабине Вите (Гер)
Купа ЦЕВ 2011 (мъже) | Четвъртфинали
Дата Зала Домакин Резултат Гост Съдии
05-01-2011
20:00
Подпромие
Жешув, Полша
Асеко Ресовя (Полша) 3:0 ЕсВеДе Пауърволей (Германия) Юхани Кайнулайнен (Фин)
Михаел Андерсен (Дан)
Европейска лига 2011 (мъже) | Група B
Дата Зала Домакин Резултат Гост Съдии
26-05-2011
21:15
Валс-Зийценхайм
Валс-Зийцелхайм, Австрия
Австрия 1:3 Гърция Юхани Кайнулайнен (Фин)
Кристиан Волф (Швейц)
28-05-2011
21:15
Валс-Зийценхайм
Валс-Зийцелхайм, Австрия
Австрия 1:3 Гърция Юхани Кайнулайнен (Фин)
Кристиан Волф (Швейц)
palms bet 7sport.net
Супер Волей мъже | Редовен сезон
Локомотив Пловдив 0:3 Монтана
Дея спорт Бургас 3:1 ЦСКА
Национална волейболна лига Висша лига | Източна група
Велики Преслав 3:2 Берое 2
Държавно първенство (юноши) | Група В
Марица (Белово) (юноши) 14:00 Левски Карлово (юноши)
Виктория Волей (юноши) 14:00 Родопа (юноши)
Локомотив Пловдив (юноши) 14:00 Хебър (юноши)
Държавно първенство (юноши) | Група А-1
Левски София (юноши) 3:0 Марек Юнион-Ивкони (юноши)
Пирин (юноши) 3:0 Люлин
Държавно първенство (юноши) | Група А-2
Славия (юноши) 2:3 ВА Стойчев-Казийски (юноши)
Държавно първенство (юноши) | Група Б-1
Етрополе (юноши) 3:1 Септември Про Синема (юноши)
Държавно първенство (юноши) | Група Е
Тетевен (юноши) 3:0 Град (юноши)
Държавно първенство (юноши) | Група Д
Хан Аспарух (юноши) 14:00 Черно море (юноши)
Перун (юноши) 0:3 Дунав (юноши)
Държавно първенство (девойки) | Група А-1
ЦСКА (девойки) 3:0 Локомотив София (девойки)
Ахил Волей (девойки) 0:3 ВА Стойчев-Казийски (девойки)
Държавно първенство (девойки) | Група А-2
Славия 2017 (девойки) 1:3 ЦПВК (девойки)
Хектор (девойки) 0:3 Левски София (девойки)
Държавно първенство (девойки) | Група Д
ЙЕБ Шумен 05 (девойки) 0:3 Варна ДКС (девойки)
Перун (девойки) 3:0 Дунав (девойки)
Държавно първенство (девойки) | Група В-1
Казанлък (девойки) 14:00 Марица (девойки)
Берое (девойки) 14:00 Раковски (девойки)
Регион Витоша (кадетки) | Група Б
Славия 2017 (кадетки) 3:0 Звезди 94 (кадетки)
Други новини