Нихат Ермихан (Тур)

Категоря:Свят


Световна лига 2010 | Група B
Дата Зала Домакин Резултат Гост Съдии
18-06-2010
20:00
Палатерме
Монтекатини, Италия
Италия 2:3 Сърбия Фьолкер Шименц (Гер)
Нихат Ермихан (Тур)
Световна лига 2010 | Група D
Дата Зала Домакин Резултат Гост Съдии
08-07-2010
20:00
Сподек
Катовице, Полша
Полша 2:3 Германия Нихат Ермихан (Тур)
Зорица Биелич (Сърбия)
09-07-2010
20:00
Сподек
Катовице, Полша
Полша 3:1 Германия Нихат Ермихан (Тур)
Зорица Биелич (Сърбия)
Световно първенство 2010 (жени) | Група A
Дата Зала Домакин Резултат Гост Съдии
29-10-2010
06:30
Йойоги Нейшънъл Стейдиъм
Токио, Япония
Перу 3:0 Алжир Нихат Ермихан (Тур)
Карин Захорцова (Чех)
30-10-2010
12:00
Йойоги Нейшънъл Стейдиъм
Токио, Япония
Япония 3:1 Перу Филип Верееке (Фр)
Нихат Ермихан (Тур)
31-10-2010
08:00
Йойоги Нейшънъл Стейдиъм
Токио, Япония
Полша 3:0 Коста Рика Филип Верееке (Фр)
Нихат Ермихан (Тур)
02-11-2010
11:45
Йойоги Нейшънъл Стейдиъм
Токио, Япония
Коста Рика 0:3 Япония Франс Лодерус (Хол)
Нихат Ермихан (Тур)
03-11-2010
11:00
Йойоги Нейшънъл Стейдиъм
Токио, Япония
Япония 3:1 Сърбия Филип Верееке (Фр)
Нихат Ермихан (Тур)
Шампионска лига 2011 (мъже) | Група A
Дата Зала Домакин Резултат Гост Съдии
12-01-2011
19:30
Самоков
Самоков, България
ЦСКА 3:2 Дженерали Хахинг (Германия) Нихат Ермихан (Тур)
Здравко Здравески (Македония)
Шампионска лига 2011 (жени) | Група Е
Дата Зала Домакин Резултат Гост Съдии
14-12-2010
17:30
Поливалента
Букурещ, Румъния
Динамо Ромпрест (Румъния) 0:3 Скаволини (Италия) Нихат Ермихан (Тур)
Авелино Азеведо (Португалия)
Шампионска лига 2011 (жени) | Първи плейофи
Дата Зала Домакин Резултат Гост Съдии
09-02-2011
21:30
Палаборсани Кастеланца
Вила Кортезе, Италия
МЦ-Карнаги (Италия) 3:2 Полски Цукьер Факро (Полша) Нихат Ермихан (Тур)
Жуан Понт (Андора)
Световна лига 2011 | Група B
Дата Зала Домакин Резултат Гост Съдии
30-06-2011
18:00
Дворец на културата и спорта
Варна, България
България 3:1 Русия Филип Верееке (Фр)
Нихат Ермихан (Тур)
01-07-2011
18:00
Дворец на културата и спорта
Варна, България
България 2:3 Русия Филип Верееке (Фр)
Нихат Ермихан (Тур)
Световна лига 2011 | Група D
Дата Зала Домакин Резултат Гост Съдии
17-06-2011
21:00
Паларешифина
Месина, Италия
Италия 1:3 Франция Нихат Ермихан (Тур)
Ибрахим Ал Наама (Кат)
18-06-2011
19:00
ПалаКатания
Катания, Италия
Италия 3:1 Франция Нихат Ермихан (Тур)
Ибрахим Ал Наама (Кат)
Държавно първенство (прекадетки) | Kвалификационен турнир, група А
Локомотив 1929 (прекадетки) 09:00 ВК Кирково 15 (прекадетки)
Марек Юнион-Ивкони (прекадетки) 10:30 Дунав (прекадетки)
Дунав (прекадетки) 15:00 Локомотив 1929 (прекадетки)
ВК Кирково 15 (прекадетки) 16:30 Марек Юнион-Ивкони (прекадетки)
Държавно първенство (прекадетки) | Kвалификационен турнир, група Б
Марица (прекадетки) 10:00 Бдин-Вида (прекадетки)
Раковски (прекадетки) 15:00 Марица (прекадетки)
Държавно първенство (прекадетки) | Kвалификационен турнир, група В
Перун (прекадетки) 09:30 ВК Спартак 1996 (прекадетки)
Хебър (прекадетки) 11:00 ВА Стойчев-Казийски (прекадетки)
ВК Спартак 1996 (прекадетки) 12:30 ВА Стойчев-Казийски (прекадетки)
Държавно първенство (прекадетки) | Kвалификационен турнир, група Г
Берое (прекадетки) 10:00 Етрополе (прекадетки)
Държавно първенство (прекадетки) | Kвалификационен турнир, група Д
Казанлък (прекадетки) 10:00 Звезди 94 (прекадетки)
Велбъжд (прекадетки) 11:30 ЙЕБ Шумен 05 (прекадетки)
Държавно първенство (прекадетки) | Kвалификационен турнир, група Е
ЦСКА (прекадетки) 11:00 Барутов Волей (прекадетки)
Други новини