Валдис Янковскис (Латвия)

Категоря:Европа


Европейско първенство 2010 (младежи) | Група А
Дата Зала Домакин Резултат Гост Съдии
28-08-2010
20:00
Бобруйск-Арена
Бобруйск, Беларус
Турция (мл.) 2:3 Полша (мл.) Джорджо Няни (Италия)
Валдис Янковскис (Латвия)
29-08-2010
15:00
Бобруйск-Арена
Бобруйск, Беларус
Германия (мл.) 2:3 Русия (мл.) Джорджо Няни (Италия)
Валдис Янковскис (Латвия)
01-09-2010
20:00
Бобруйск-Арена
Бобруйск, Беларус
Германия (мл.) 3:0 Полша (мл.) Предраг Баландзич (Сърбия)
Валдис Янковскис (Латвия)
Шампионска лига 2011 (мъже) | Група F
Дата Зала Домакин Резултат Гост Съдии
16-11-2010
18:00
Национален атлетически център Микас Лиугас Глифада
Атина, Гърция
Панатинайкос (Гърция) 2:3 Динамо Москва (Русия) Юмит Сукулу (Тур)
Валдис Янковскис (Латвия)
Шампионска лига 2011 (жени) | Група A
Дата Зала Домакин Резултат Гост Съдии
16-12-2010
19:00
Мушина
Мушина, Полша
Полски Цукьер Факро (Полша) 3:1 Цървена Звезда (Сърбия) Франк Гартоф (Германия)
Валдис Янковскис (Латвия)
Шампионска лига 2011 (жени) | Група Е
Дата Зала Домакин Резултат Гост Съдии
30-11-2010
19:00
БКС Стал
Белско Бяла, Полша
БКС Алупроф (Полша) 3:2 Динамо Ромпрест (Румъния) Виктор Фелдщейн (Украйна)
Валдис Янковскис (Латвия)
palms bet 7sport.net
Супер Волей мъже | Редовен сезон
Сливнишки герой 17:00 Добруджа 07
Локомотив Пловдив 18:00 ЦСКА
Хебър 18:30 Берое 2016
Национална волейболна лига Висша лига | Западна група
Миньор 16:00 Звездец
Град 17:00 Тетевен Волей
Софийски университет 18:00 Септември Про Синема
ВА ′Стойчев-Казийски′ 18:00 Етрополе
Национална волейболна лига Висша лига | Източна група
Велики Преслав 14:00 Родопа
Черноморец Бяла - 2008 15:30 Черно море
Държавно първенство (юноши) | Група Б-2
Благоевград (юноши) 1:3 Самоков 2009 (юноши)
Велбъжд (юноши) 3:1 Медиус Волей (юноши)
Самоков 2009 (юноши) 15:30 Медиус Волей (юноши)
Благоевград (юноши) 17:00 Велбъжд (юноши)
Регион Витоша (кадети)
Славия (кадети) 3:0 Септември Про Синема (кадети)
Люлин (кадети) 0:3 Левски София (кадети)
Регион Витоша (прекадети)
Люлин (прекадети) 0:3 Левски София (прекадети)
ЦСКА (прекадети) 3:0 Локомотив София (прекадети)
Славия (прекадети) 2:3 СУ (прекадети)
Регион Витоша (прекадетки) | Група А
Академик (прекадетки) 14:00 ЦПВК (прекадетки)
Регион Витоша (кадетки) | Група А
Академик (кадетки) 15:30 ЦПВК (кадетки)
Барутов Волей (кадетки) 17:30 Локомотив София (кадетки)
Регион Витоша (кадетки) | Група Б
Звезди 94 (кадетки) 15:00 Левски София (кадетки)
Други новини