Рене Чинат (Чех)

Категоря:Свят


Европейско първенство - квалификации (жени) | Втори етап - група A
Дата Зала Домакин Резултат Гост Съдии
21-05-2010
17:00
Спортен комплекс
Могильов, Беларус
Босна и Херцеговина 0:3 Азербайджан Рене Чинат (Чех)
Надежда Козлова (Рус)
22-05-2010
19:30
Спортен комплекс
Могильов, Беларус
Беларус 3:0 Босна и Херцеговина Рене Чинат (Чех)
Надежда Козлова (Рус)
23-05-2010
17:00
Спортен комплекс
Могильов, Беларус
Грузия 0:3 Босна и Херцеговина Рене Чинат (Чех)
Аудриус Гаргасас (Литва)
Шампионска лига 2011 (мъже) | Група D
Дата Зала Домакин Резултат Гост Съдии
08-12-2010
17:00
Спортурилор
Залау, Румъния
Волей Мунисипал (Румъния) 0:3 Диатек Трентино (Италия) Рене Чинат (Чех)
Елдар Зулфугаров (Азер)
Шампионска лига 2011 (мъже) | Група E
Дата Зала Домакин Резултат Гост Съдии
25-11-2010
21:00
Роберт Гренон
Тур, Франция
Тур (Франция) 1:3 Фенербахче (Турция) Рене Чинат (Чех)
Артуро Ди Джакомо (Белгия)
Шампионска лига 2011 (жени) | Група A
Дата Зала Домакин Резултат Гост Съдии
11-01-2011
18:30
Бурхан Фелек
Истанбул, Турция
Вакъфбанк (Турция) 3:0 Цървена Звезда (Сърбия) Рене Чинат (Чех)
Омеро Сатанаси (Италия)
Купа ЦЕВ 2011 (мъже) | Кръг на предизвикателството
Дата Зала Домакин Резултат Гост Съдии
08-02-2011
20:00
Подпромие
Жешув, Полша
Асеко Ресовя (Полша) 3:2 КАИ (Испания) Рене Чинат (Чех)
Алексей Пашкевич (Русия)
palms bet 7sport.net
Супер Волей мъже | Редовен сезон
Сливнишки герой 17:00 Добруджа 07
Локомотив Пловдив 18:00 ЦСКА
Хебър 18:30 Берое 2016
Национална волейболна лига Висша лига | Западна група
Миньор 16:00 Звездец
Град 17:00 Тетевен Волей
Софийски университет 18:00 Септември Про Синема
ВА ′Стойчев-Казийски′ 18:00 Етрополе
Национална волейболна лига Висша лига | Източна група
Велики Преслав 14:00 Родопа
Черноморец Бяла - 2008 15:30 Черно море
Държавно първенство (юноши) | Група Б-2
Благоевград (юноши) 1:3 Самоков 2009 (юноши)
Велбъжд (юноши) 3:1 Медиус Волей (юноши)
Самоков 2009 (юноши) 15:30 Медиус Волей (юноши)
Благоевград (юноши) 17:00 Велбъжд (юноши)
Регион Витоша (кадети)
Славия (кадети) 3:0 Септември Про Синема (кадети)
Люлин (кадети) 0:3 Левски София (кадети)
Регион Витоша (прекадети)
Люлин (прекадети) 0:3 Левски София (прекадети)
ЦСКА (прекадети) 3:0 Локомотив София (прекадети)
Славия (прекадети) 2:3 СУ (прекадети)
Регион Витоша (прекадетки) | Група А
Академик (прекадетки) 14:00 ЦПВК (прекадетки)
Регион Витоша (кадетки) | Група А
Академик (кадетки) 15:30 ЦПВК (кадетки)
Барутов Волей (кадетки) 17:30 Локомотив София (кадетки)
Регион Витоша (кадетки) | Група Б
Звезди 94 (кадетки) 15:00 Левски София (кадетки)
Други новини