Нюрпер Йозбар (Тур)

Категоря:Свят


Европейско първенство 2010 (девойки) | Група А
Дата Зала Домакин Резултат Гост Съдии
04-09-2010
21:00
Чаир
Ниш, Сърбия
Сърбия (девойки ст. в) 3:0 Холандия (девойки ст. в.) Нюрпер Йозбар (Тур)
Кристиан Волф (Швейц)
05-09-2010
16:00
Чаир
Ниш, Сърбия
Русия (девойки ст. в) 3:0 Словения (девойки ст. в) Нюрпер Йозбар (Тур)
Кристиан Волф (Швейц)
06-09-2010
16:00
Чаир
Ниш, Сърбия
Словения (девойки ст. в) 3:2 Белгия (девойки ст. в) Нюрпер Йозбар (Тур)
Агниешка Михлик (Полша)
08-09-2010
16:00
Чаир
Ниш, Сърбия
Белгия (девойки ст. в) 0:3 Чехия (девойки ст. в) Нюрпер Йозбар (Тур)
Игор Порвазник (Слвк)
Европейско първенство 2010 (девойки) | мач за 7/8-мо място
Дата Зала Домакин Резултат Гост Съдии
12-09-2010
13:30
Чаир
Ниш, Сърбия
Русия (девойки ст. в) 3:1 Словения (девойки ст. в) Стефано Чезаре (Ита)
Нюрпер Йозбар (Тур)
Купа на претендентите 2011 (жени) | Първи кръг
Дата Зала Домакин Резултат Гост Съдии
16-10-2010
17:00
Сархадчи Олимпийски Спортен Център
Баку, Азербайджан
Кула Градачач 0:3 Игтисадчи (Азербайджан) Нюрпер Йозбар (Тур)
Надежда Козлова (Рус)
17-10-2010
17:00
Сархадчи Олимпийски Спортен Център
Баку, Азербайджан
Игтисадчи (Азербайджан) 3:0 Кула Градачач Нюрпер Йозбар (Тур)
Мунир Фатах (Герм)
Купа на претендентите 2011 (жени) | Втори кръг
Дата Зала Домакин Резултат Гост Съдии
14-12-2010
19:00
Стрелище
Панчево, Сърбия
Динамо Азотара (Сърбия) 2:3 Аполон Лимасол (Кипър) Нюрпер Йозбар (Тур)
Йорданче Амбарков (Мак)
palms bet 7sport.net
Супер Волей мъже | Редовен сезон
Локомотив Пловдив 0:3 Монтана
Дея спорт Бургас 3:1 ЦСКА
Национална волейболна лига Висша лига | Източна група
Велики Преслав 3:2 Берое 2
Държавно първенство (юноши) | Група В
Марица (Белово) (юноши) 14:00 Левски Карлово (юноши)
Виктория Волей (юноши) 14:00 Родопа (юноши)
Локомотив Пловдив (юноши) 14:00 Хебър (юноши)
Държавно първенство (юноши) | Група А-1
Левски София (юноши) 3:0 Марек Юнион-Ивкони (юноши)
Пирин (юноши) 3:0 Люлин
Държавно първенство (юноши) | Група А-2
Славия (юноши) 2:3 ВА Стойчев-Казийски (юноши)
Държавно първенство (юноши) | Група Б-1
Етрополе (юноши) 3:1 Септември Про Синема (юноши)
Държавно първенство (юноши) | Група Е
Тетевен (юноши) 3:0 Град (юноши)
Държавно първенство (юноши) | Група Д
Хан Аспарух (юноши) 14:00 Черно море (юноши)
Перун (юноши) 0:3 Дунав (юноши)
Държавно първенство (девойки) | Група А-1
ЦСКА (девойки) 3:0 Локомотив София (девойки)
Ахил Волей (девойки) 0:3 ВА Стойчев-Казийски (девойки)
Държавно първенство (девойки) | Група А-2
Славия 2017 (девойки) 1:3 ЦПВК (девойки)
Хектор (девойки) 0:3 Левски София (девойки)
Държавно първенство (девойки) | Група Д
ЙЕБ Шумен 05 (девойки) 0:3 Варна ДКС (девойки)
Перун (девойки) 3:0 Дунав (девойки)
Държавно първенство (девойки) | Група В-1
Казанлък (девойки) 14:00 Марица (девойки)
Берое (девойки) 14:00 Раковски (девойки)
Регион Витоша (кадетки) | Група Б
Славия 2017 (кадетки) 3:0 Звезди 94 (кадетки)
Други новини