Миряна Лозанович (Босна и Херцеговина)

Категоря:Свят


Купа на претендентите 2011 (жени) | Първи кръг
Дата Зала Домакин Резултат Гост Съдии
09-10-2010
20:00
Тополица
Бар, Черна гора
Галеб Бар 2:3 ГАТ Сълюшънс Сеница (Словакия) Миряна Лозанович (Босна и Херцеговина)
Александър Виналиев (България)
10-10-2010
20:00
Тополица
Бар, Черна гора
ГАТ Сълюшънс Сеница (Словакия) 0:3 Галеб Бар Миряна Лозанович (Босна и Херцеговина)
Александър Виналиев (България)
Купа на претендентите 2011 (жени) | Шестнайсетинафинали
Дата Зала Домакин Резултат Гост Съдии
11-01-2011
18:30
Младост
Братислава, Словакия
Славиа ЕУ (Словакия) 3:1 Тирана (Албания) Стаматиос Мишекинакис (Гър)
Миряна Лозанович (Босна и Херцеговина)
Европейска лига 2011 (Жени) | Група A
Дата Зала Домакин Резултат Гост Съдии
11-06-2011
16:30
Г.Василакопулос
Пиргос, Гърция
Гърция 3:2 Испания Саня Миклошич (Словения)
Миряна Лозанович (Босна и Херцеговина)
12-06-2011
16:30
Г.Василакопулос
Пиргос, Гърция
Гърция 1:3 Испания Саня Миклошич (Словения)
Миряна Лозанович (Босна и Херцеговина)
palms bet 7sport.net
Супер Волей мъже | Редовен сезон
Локомотив Пловдив 0:3 Монтана
Дея спорт Бургас 3:1 ЦСКА
Национална волейболна лига Висша лига | Източна група
Велики Преслав 3:2 Берое 2
Държавно първенство (юноши) | Група В
Марица (Белово) (юноши) 14:00 Левски Карлово (юноши)
Виктория Волей (юноши) 14:00 Родопа (юноши)
Локомотив Пловдив (юноши) 14:00 Хебър (юноши)
Държавно първенство (юноши) | Група А-1
Левски София (юноши) 3:0 Марек Юнион-Ивкони (юноши)
Пирин (юноши) 3:0 Люлин
Държавно първенство (юноши) | Група А-2
Славия (юноши) 2:3 ВА Стойчев-Казийски (юноши)
Държавно първенство (юноши) | Група Б-1
Етрополе (юноши) 3:1 Септември Про Синема (юноши)
Държавно първенство (юноши) | Група Е
Тетевен (юноши) 3:0 Град (юноши)
Държавно първенство (юноши) | Група Д
Хан Аспарух (юноши) 14:00 Черно море (юноши)
Перун (юноши) 0:3 Дунав (юноши)
Държавно първенство (девойки) | Група А-1
ЦСКА (девойки) 3:0 Локомотив София (девойки)
Ахил Волей (девойки) 0:3 ВА Стойчев-Казийски (девойки)
Държавно първенство (девойки) | Група А-2
Славия 2017 (девойки) 1:3 ЦПВК (девойки)
Хектор (девойки) 0:3 Левски София (девойки)
Държавно първенство (девойки) | Група Д
ЙЕБ Шумен 05 (девойки) 0:3 Варна ДКС (девойки)
Перун (девойки) 3:0 Дунав (девойки)
Държавно първенство (девойки) | Група В-1
Казанлък (девойки) 14:00 Марица (девойки)
Берое (девойки) 14:00 Раковски (девойки)
Регион Витоша (кадетки) | Група Б
Славия 2017 (кадетки) 3:0 Звезди 94 (кадетки)
Други новини