Марк Блоемхард (Холандия)

Категоря:Европа
E-mail:marcbloemhard@planet.nl
Телефон: [31] 10-5121912


Купа на претендентите 2011 (мъже) | Втори кръг
Дата Зала Домакин Резултат Гост Съдии
16-11-2010
21:00
Елиспейс Бове
Бове, Франция
Бове Оаз (Франция) 3:1 Перунган Поят / Тийм Лакапяя (Финландия) Хосе Луис Арарте (Исп)
Марк Блоемхард (Холандия)
Купа на претендентите 2011 (жени) | Втори кръг
Дата Зала Домакин Резултат Гост Съдии
15-12-2010
21:00
МЗХ Лоренакер
Аеш, Швейцария
См` Аеш Пфефинген (Швейцария) 3:0 Оксидок Палма (Испания) Синиша Исайлович (Ав)
Марк Блоемхард (Холандия)
Купа на претендентите 2011 (жени) | Четвъртфинали
Дата Зала Домакин Резултат Гост Съдии
01-03-2011
19:00
Шверин
Шверин, Германия
Шверинер (Германия) 2:3 Локомотив Баку (Азербайджан) Марк Блоемхард (Холандия)
Джани Бартолини (Италия)
Европейска лига 2011 (мъже) | Група A
Дата Зала Домакин Резултат Гост Съдии
28-05-2011
21:00
Лото Арена Мерксем
Антверпен, Белгия
Белгия 1:3 Словения Марк Блоемхард (Холандия)
Давид Фернандес Фуентес (Испания)
29-05-2011
15:00
Лото Арена Мерксем
Антверпен, Белгия
Белгия 1:3 Словения Марк Блоемхард (Холандия)
Давид Фернандес Фуентес (Испания)
palms bet 7sport.net
Супер Волей мъже | Редовен сезон
Сливнишки герой 17:00 Добруджа 07
Локомотив Пловдив 18:00 ЦСКА
Хебър 18:30 Берое 2016
Национална волейболна лига Висша лига | Западна група
Миньор 16:00 Звездец
Град 17:00 Тетевен Волей
Софийски университет 18:00 Септември Про Синема
ВА ′Стойчев-Казийски′ 18:00 Етрополе
Национална волейболна лига Висша лига | Източна група
Велики Преслав 1:3 Родопа
Черноморец Бяла - 2008 16:30 Черно море
Държавно първенство (юноши) | Група Б-2
Благоевград (юноши) 1:3 Самоков 2009 (юноши)
Велбъжд (юноши) 3:1 Медиус Волей (юноши)
Самоков 2009 (юноши) 15:30 Медиус Волей (юноши)
Благоевград (юноши) 17:00 Велбъжд (юноши)
Регион Витоша (кадети)
Славия (кадети) 3:0 Септември Про Синема (кадети)
Люлин (кадети) 0:3 Левски София (кадети)
Регион Витоша (прекадети)
Люлин (прекадети) 0:3 Левски София (прекадети)
ЦСКА (прекадети) 3:0 Локомотив София (прекадети)
Славия (прекадети) 2:3 СУ (прекадети)
Регион Витоша (прекадетки) | Група А
Академик (прекадетки) 14:00 ЦПВК (прекадетки)
Регион Витоша (кадетки) | Група А
Академик (кадетки) 15:30 ЦПВК (кадетки)
Барутов Волей (кадетки) 17:30 Локомотив София (кадетки)
Регион Витоша (кадетки) | Група Б
Звезди 94 (кадетки) 15:00 Левски София (кадетки)
Други новини