Борислав Йорданов (България)

Категоря:България


НВЛ - Суперлига, България 2010/2011 (мъже) | Редовен сезон
Дата Зала Домакин Резултат Гост Съдии
04-02-2011
18:00
Арпезос
Кърджали, България
Арда 1:3 Монтана Борислав Йорданов (България)
Александър Виналиев (България)
11-02-2011
18:00
Орловец
Габрово, България
КВК Габрово 3:2 Калиакра Борислав Йорданов (България)
Александър Виналиев (България)
23-02-2011
18:00
Орловец
Габрово, България
КВК Габрово 3:0 УНСС Борислав Йорданов (България)
Александър Виналиев (България)
25-02-2011
16:30
Олимпиада
Каварна, България
Калиакра 0:3 Пирин Борислав Йорданов (България)
Александър Виналиев (България)
18-03-2011
17:30
Олимпиада
Каварна, България
Калиакра 3:0 Славия Борислав Йорданов (България)
Александър Виналиев (България)
НВЛ - Висша лига, България 2010/2011 (мъже) | Редовен сезон
Дата Зала Домакин Резултат Гост Съдии
19-02-2011
16:00
Добротица
Добрич, България
Добруджа 07 3:2 Миньор Юлиян Гюров (Бъл)
Борислав Йорданов (България)
05-03-2011
17:00
Добротица
Добрич, България
Добруджа 07 0:3 Дунав Борислав Йорданов (България)
Александър Виналиев (България)
Купа на претендентите 2011 (мъже) | Втори кръг
Дата Зала Домакин Резултат Гост Съдии
25-11-2010
20:00
Превалье
Превале, Словения
Посойилница (Австрия) 3:1 Младост Марина (Хърватия) Гжегош Ясина (Полша)
Борислав Йорданов (България)
Купа на претендентите 2011 (мъже) | Шестнайсетинафинали
Дата Зала Домакин Резултат Гост Съдии
08-12-2010
19:00
Спортна зала Капосвар
Капосвар, Унгария
Капосвари Роплабда (Унгария) 2:3 Префаксис Менен (Белгия) Илхами Сенюрт (Тур)
Борислав Йорданов (България)
Купа на претендентите 2011 (жени) | Шестнайсетинафинали
Дата Зала Домакин Резултат Гост Съдии
12-01-2011
19:00
Людски
Марибор, Словения
Нова Браник (Словения) 1:3 Уралочка-НТМК (Русия) Христос Бантианидис (Гърция)
Борислав Йорданов (България)
Купа България 2011 (мъже) | Осминафинали
Дата Зала Домакин Резултат Гост Съдии
09-03-2011
17:00
Христо Ботев
Луковит, България
Ботев 0:3 Марек Юнион-Ивкони Борислав Йорданов (България)
Александър Виналиев (България)
НВЛ - Висша лига, България 2010/2011 (мъже) | Финален турнир
Дата Зала Домакин Резултат Гост Съдии
11-03-2011
17:00
Дунав
Русе, България
Ботев 3:1 Пирин Йел-ЛТУ Борислав Йорданов (България)
Александър Виналиев (България)
11-03-2011
19:00
Дунав
Русе, България
Виктория Волей 2:3 Дунав Борислав Йорданов (България)
Александър Виналиев (България)
Купа България 2011 (мъже) | Четвъртфинали
Дата Зала Домакин Резултат Гост Съдии
23-03-2011
17:00
Огоста
Монтана, България
Монтана 1:3 Марек Юнион-Ивкони Борислав Йорданов (България)
Александър Виналиев (България)
НВЛ - Суперлига, България 2010/2011 (мъже) | Четвъртфинален плейоф
Дата Зала Домакин Резултат Гост Съдии
02-04-2011
18:00
Младост
Бургас, България
Нефтохимик 2010 3:1 Монтана Юлиян Гюров (Бъл)
Борислав Йорданов (България)
palms bet 7sport.net
Супер Волей мъже | Редовен сезон
Локомотив Пловдив 0:3 Монтана
Дея спорт Бургас 3:1 ЦСКА
Национална волейболна лига Висша лига | Източна група
Велики Преслав 3:2 Берое 2
Държавно първенство (юноши) | Група В
Марица (Белово) (юноши) 14:00 Левски Карлово (юноши)
Виктория Волей (юноши) 14:00 Родопа (юноши)
Локомотив Пловдив (юноши) 14:00 Хебър (юноши)
Държавно първенство (юноши) | Група А-1
Левски София (юноши) 3:0 Марек Юнион-Ивкони (юноши)
Пирин (юноши) 3:0 Люлин
Държавно първенство (юноши) | Група А-2
Славия (юноши) 2:3 ВА Стойчев-Казийски (юноши)
Държавно първенство (юноши) | Група Б-1
Етрополе (юноши) 3:1 Септември Про Синема (юноши)
Държавно първенство (юноши) | Група Е
Тетевен (юноши) 3:0 Град (юноши)
Държавно първенство (юноши) | Група Д
Хан Аспарух (юноши) 14:00 Черно море (юноши)
Перун (юноши) 0:3 Дунав (юноши)
Държавно първенство (девойки) | Група А-1
ЦСКА (девойки) 3:0 Локомотив София (девойки)
Ахил Волей (девойки) 0:3 ВА Стойчев-Казийски (девойки)
Държавно първенство (девойки) | Група А-2
Славия 2017 (девойки) 1:3 ЦПВК (девойки)
Хектор (девойки) 0:3 Левски София (девойки)
Държавно първенство (девойки) | Група Д
ЙЕБ Шумен 05 (девойки) 0:3 Варна ДКС (девойки)
Перун (девойки) 3:0 Дунав (девойки)
Държавно първенство (девойки) | Група В-1
Казанлък (девойки) 14:00 Марица (девойки)
Берое (девойки) 14:00 Раковски (девойки)
Регион Витоша (кадетки) | Група Б
Славия 2017 (кадетки) 3:0 Звезди 94 (кадетки)
Други новини