Байрам Дикментепе (Турция)

Категоря:Европа


Европейско първенство - квалификации (жени) | Втори етап - група D
Дата Зала Домакин Резултат Гост Съдии
21-05-2010
20:30
Градски спортен дворец
Осиек, Хърватия
Испания 3:0 Черна гора Франк Хроват (Словения)
Байрам Дикментепе (Турция)
22-05-2010
16:00
Градски спортен дворец
Осиек, Хърватия
Хърватия 3:0 Испания Франк Хроват (Словения)
Байрам Дикментепе (Турция)
23-05-2010
18:30
Градски спортен дворец
Осиек, Хърватия
Черна гора 0:3 Хърватия Борис Коларевич (Сърбия)
Байрам Дикментепе (Турция)
Шампионска лига 2011 (мъже) | Група B
Дата Зала Домакин Резултат Гост Съдии
05-01-2011
19:00
Йезеро
Крагуевац, Сърбия
Раднички Креди Банка (Сърбия) 0:3 Бре Банка Ланути (Италия) Ивайло Иванов (България)
Байрам Дикментепе (Турция)
Шампионска лига 2011 (жени) | Група D
Дата Зала Домакин Резултат Гост Съдии
15-12-2010
21:30
Палаборсани Кастеланца
Вила Кортезе, Италия
МЦ-Карнаги (Италия) 3:1 РК Кан (Франция) Харалд Соджа (Ав)
Байрам Дикментепе (Турция)
Купа на претендентите 2011 (жени) | Финал
Дата Зала Домакин Резултат Гост Съдии
29-03-2011
16:00
Дворец на спорта Баку
Баку, Азербайджан
Локомотив Баку (Азербайджан) 1:3 Азерьол (Азербайджан) Михайло Мелник (Укр)
Байрам Дикментепе (Турция)
02-04-2011
16:00
Дворец на спорта Баку
Баку, Азербайджан
Азерьол (Азербайджан) 3:1 Локомотив Баку (Азербайджан) Михайло Мелник (Укр)
Байрам Дикментепе (Турция)
palms bet 7sport.net
Супер Волей мъже | Редовен сезон
Сливнишки герой 17:00 Добруджа 07
Локомотив Пловдив 18:00 ЦСКА
Хебър 18:30 Берое 2016
Национална волейболна лига Висша лига | Западна група
Миньор 16:00 Звездец
Град 17:00 Тетевен Волей
Софийски университет 18:00 Септември Про Синема
ВА ′Стойчев-Казийски′ 18:00 Етрополе
Национална волейболна лига Висша лига | Източна група
Велики Преслав 14:00 Родопа
Черноморец Бяла - 2008 15:30 Черно море
Държавно първенство (юноши) | Група Б-2
Благоевград (юноши) 1:3 Самоков 2009 (юноши)
Велбъжд (юноши) 3:1 Медиус Волей (юноши)
Самоков 2009 (юноши) 15:30 Медиус Волей (юноши)
Благоевград (юноши) 17:00 Велбъжд (юноши)
Регион Витоша (кадети)
Славия (кадети) 3:0 Септември Про Синема (кадети)
Люлин (кадети) 0:3 Левски София (кадети)
Регион Витоша (прекадети)
Люлин (прекадети) 0:3 Левски София (прекадети)
ЦСКА (прекадети) 3:0 Локомотив София (прекадети)
Славия (прекадети) 2:3 СУ (прекадети)
Регион Витоша (прекадетки) | Група А
Академик (прекадетки) 14:00 ЦПВК (прекадетки)
Регион Витоша (кадетки) | Група А
Академик (кадетки) 15:30 ЦПВК (кадетки)
Барутов Волей (кадетки) 17:30 Локомотив София (кадетки)
Регион Витоша (кадетки) | Група Б
Звезди 94 (кадетки) 15:00 Левски София (кадетки)
Други новини