Амин Ал-Траифи (Саудитска Арабия)

Категоря:Свят


Световно първенство 2011 (юноши мл. в) | Група A
Дата Зала Домакин Резултат Гост Съдии
20-08-2011
00:00
Алмиранте Браун
Буенос Айрес, Аржентина
САЩ (юноши мл. в) 3:2 Египет (юноши мл. в) Брайън Макдъгъл (Шотландия)
Амин Ал-Траифи (Саудитска Арабия)
22-08-2011
00:00
Алмиранте Браун
Буенос Айрес, Аржентина
Аржентина (юноши мл. в) 3:0 САЩ (юноши мл. в) Стаматиос Мишекинакис (Гър)
Амин Ал-Траифи (Саудитска Арабия)
Световно първенство 2011 (юноши мл. в) | Група C
Дата Зала Домакин Резултат Гост Съдии
20-08-2011
16:00
Алмиранте Браун
Буенос Айрес, Аржентина
Франция (юноши мл.в) 3:0 Южна Корея (юноши мл. в) Хатамабади Седигех (Иран)
Амин Ал-Траифи (Саудитска Арабия)
Световно първенство 2011 (юноши мл. в) | Група F
Дата Зала Домакин Резултат Гост Съдии
24-08-2011
16:00
Освалдо Казанова
Бахиа Бланка, Аржентина
Испания (юноши мл. в) 3:1 България (юноши мл. в.) Ернан Касамикела (Аржентина)
Амин Ал-Траифи (Саудитска Арабия)
25-08-2011
19:00
Освалдо Казанова
Бахиа Бланка, Аржентина
България (юноши мл. в.) 3:0 Гърция (юноши мл. в) Иван Кардосо (Бразилия)
Амин Ал-Траифи (Саудитска Арабия)
Световно първенство 2011 (юноши мл. в) | Мачове за 5-8 място
Дата Зала Домакин Резултат Гост Съдии
27-08-2011
17:00
Освалдо Казанова
Бахиа Бланка, Аржентина
Аржентина (юноши мл. в) 3:0 Гърция (юноши мл. в) Брайън Макдъгъл (Шотландия)
Амин Ал-Траифи (Саудитска Арабия)
palms bet 7sport.net
Супер Волей мъже | Редовен сезон
Сливнишки герой 17:00 Добруджа 07
Локомотив Пловдив 18:00 ЦСКА
Хебър 18:30 Берое 2016
Национална волейболна лига Висша лига | Западна група
Миньор 16:00 Звездец
Град 17:00 Тетевен Волей
Софийски университет 18:00 Септември Про Синема
ВА ′Стойчев-Казийски′ 18:00 Етрополе
Национална волейболна лига Висша лига | Източна група
Велики Преслав 14:00 Родопа
Черноморец Бяла - 2008 15:30 Черно море
Държавно първенство (юноши) | Група Б-2
Благоевград (юноши) 1:3 Самоков 2009 (юноши)
Велбъжд (юноши) 3:1 Медиус Волей (юноши)
Самоков 2009 (юноши) 15:30 Медиус Волей (юноши)
Благоевград (юноши) 17:00 Велбъжд (юноши)
Регион Витоша (кадети)
Славия (кадети) 3:0 Септември Про Синема (кадети)
Люлин (кадети) 0:3 Левски София (кадети)
Регион Витоша (прекадети)
Люлин (прекадети) 0:3 Левски София (прекадети)
ЦСКА (прекадети) 3:0 Локомотив София (прекадети)
Славия (прекадети) 2:3 СУ (прекадети)
Регион Витоша (прекадетки) | Група А
Академик (прекадетки) 14:00 ЦПВК (прекадетки)
Регион Витоша (кадетки) | Група А
Академик (кадетки) 15:30 ЦПВК (кадетки)
Барутов Волей (кадетки) 17:30 Локомотив София (кадетки)
Регион Витоша (кадетки) | Група Б
Звезди 94 (кадетки) 15:00 Левски София (кадетки)
Други новини