Петер Хогер (Словакия)

Категоря:Словакия


Купа ЦЕВ 2012 (мъже) | Четвъртфинали
Дата Зала Домакин Резултат Гост Съдии
19-01-2012
20:30
Чалкиопоулио
Ламия, Гърция
Ламия (Гърция) 1:3 Кнак (Белгия) Петер Хогер (Словакия)
Любомир Глобачник (Сло)
Купа на претендентите 2012 (мъже) | Осминафинали
Дата Зала Домакин Резултат Гост Съдии
09-02-2012
19:30
Торвар
Варшава, Полша
Политехника Варшавска (Полша) 3:1 Динамо Краснодар (Русия) Петер Хогер (Словакия)
Барт Фрине (Белгия)
Европейско първенство (девойки ст.в) | Група II
Дата Зала Домакин Резултат Гост Съдии
18-08-2012
14:00
Ахмет Танер Къшлалъ
Анкара, Турция
Германия (девойки ст. в.) 1:3 Русия (девойки ст. в) Петер Хогер (Словакия)
Иван Лазаревич (Сърбия)
20-08-2012
16:30
Ахмет Танер Къшлалъ
Анкара, Турция
Чехия (девойки ст. в) 0:3 Русия (девойки ст. в) Петер Хогер (Словакия)
Блаж Маркел (Словения)
22-08-2012
19:00
Ахмет Танер Къшлалъ
Анкара, Турция
Германия (девойки ст. в.) 3:2 България (девойки ст. в.) Петер Хогер (Словакия)
Михайло Медвед (Украйна)
Европейско първенство (девойки ст.в) | Мачове за 5-8 място
Дата Зала Домакин Резултат Гост Съдии
25-08-2012
14:00
Ахмет Танер Къшлалъ
Анкара, Турция
Словения (девойки ст. в) 0:3 Германия (девойки ст. в.) Петер Хогер (Словакия)
Агниешка Михлик (Полша)
palms bet 7sport.net
Супер Волей мъже | Редовен сезон
Сливнишки герой 17:00 Добруджа 07
Локомотив Пловдив 18:00 ЦСКА
Хебър 18:30 Берое 2016
Национална волейболна лига Висша лига | Западна група
Миньор 16:00 Звездец
Град 17:00 Тетевен Волей
Софийски университет 18:00 Септември Про Синема
ВА ′Стойчев-Казийски′ 18:00 Етрополе
Национална волейболна лига Висша лига | Източна група
Велики Преслав 14:00 Родопа
Черноморец Бяла - 2008 15:30 Черно море
Държавно първенство (юноши) | Група Б-2
Благоевград (юноши) 1:3 Самоков 2009 (юноши)
Велбъжд (юноши) 3:1 Медиус Волей (юноши)
Самоков 2009 (юноши) 15:30 Медиус Волей (юноши)
Благоевград (юноши) 17:00 Велбъжд (юноши)
Регион Витоша (кадети)
Славия (кадети) 3:0 Септември Про Синема (кадети)
Люлин (кадети) 0:3 Левски София (кадети)
Регион Витоша (прекадети)
Люлин (прекадети) 0:3 Левски София (прекадети)
ЦСКА (прекадети) 3:0 Локомотив София (прекадети)
Славия (прекадети) 2:3 СУ (прекадети)
Регион Витоша (прекадетки) | Група А
Академик (прекадетки) 14:00 ЦПВК (прекадетки)
Регион Витоша (кадетки) | Група А
Академик (кадетки) 15:30 ЦПВК (кадетки)
Барутов Волей (кадетки) 17:30 Локомотив София (кадетки)
Регион Витоша (кадетки) | Група Б
Звезди 94 (кадетки) 15:00 Левски София (кадетки)
Други новини