Джаафар Ебрахим Али (Бахрейн)

Категоря:Свят


Световна лига 2012 | Група C
Дата Зала Домакин Резултат Гост Съдии
22-06-2012
08:00
Йеомджу Джимнейзиъм
Гуанджу, Южна Корея
Южна Корея 1:3 Франция Фьолкер Шименц (Гер)
Джаафар Ебрахим Али (Бахрейн)
23-06-2012
08:00
Йеомджу Джимнейзиъм
Гуанджу, Южна Корея
Южна Корея 2:3 Италия Джаафар Ебрахим Али (Бахрейн)
Акихико Тано (Япония)
24-06-2012
10:30
Йеомджу Джимнейзиъм
Гуанджу, Южна Корея
Франция 3:0 Италия Джаафар Ебрахим Али (Бахрейн)
Акихико Тано (Япония)
Олимпийски игри 2012 (мъже) | Квалификационен турнир - Япония
Дата Зала Домакин Резултат Гост Съдии
01-06-2012
07:30
Метрополитен Гимназиум
Токио, Япония
Пуерто Рико 0:3 Китай Чарлз Камдоум (Камерун)
Джаафар Ебрахим Али (Бахрейн)
02-06-2012
13:05
Метрополитен Гимназиум
Токио, Япония
Япония 3:0 Венецуела Хамид Алруси (ОАЕ)
Джаафар Ебрахим Али (Бахрейн)
05-06-2012
13:05
Метрополитен Гимназиум
Токио, Япония
Япония 3:2 Южна Корея Пьотр Дудек (Пол)
Джаафар Ебрахим Али (Бахрейн)
06-06-2012
13:05
Метрополитен Гимназиум
Токио, Япония
Япония 1:3 Китай Пьотр Дудек (Пол)
Джаафар Ебрахим Али (Бахрейн)
07-06-2012
13:05
Метрополитен Гимназиум
Токио, Япония
Япония 3:0 Австралия Ернан Касамикела (Аржентина)
Джаафар Ебрахим Али (Бахрейн)
09-06-2012
13:05
Метрополитен Гимназиум
Токио, Япония
Япония 3:1 Пуерто Рико Чарлз Камдоум (Камерун)
Джаафар Ебрахим Али (Бахрейн)
10-06-2012
07:30
Метрополитен Гимназиум
Токио, Япония
Китай 0:3 Австралия Пьотр Дудек (Пол)
Джаафар Ебрахим Али (Бахрейн)
palms bet 7sport.net
Супер Волей мъже | Редовен сезон
Сливнишки герой 17:00 Добруджа 07
Локомотив Пловдив 18:00 ЦСКА
Хебър 18:30 Берое 2016
Национална волейболна лига Висша лига | Западна група
Миньор 16:00 Звездец
Град 17:00 Тетевен Волей
Софийски университет 18:00 Септември Про Синема
ВА ′Стойчев-Казийски′ 18:00 Етрополе
Национална волейболна лига Висша лига | Източна група
Велики Преслав 14:00 Родопа
Черноморец Бяла - 2008 15:30 Черно море
Държавно първенство (юноши) | Група Б-2
Благоевград (юноши) 1:3 Самоков 2009 (юноши)
Велбъжд (юноши) 3:1 Медиус Волей (юноши)
Самоков 2009 (юноши) 15:30 Медиус Волей (юноши)
Благоевград (юноши) 17:00 Велбъжд (юноши)
Регион Витоша (кадети)
Славия (кадети) 3:0 Септември Про Синема (кадети)
Люлин (кадети) 0:3 Левски София (кадети)
Регион Витоша (прекадети)
Люлин (прекадети) 0:3 Левски София (прекадети)
ЦСКА (прекадети) 3:0 Локомотив София (прекадети)
Славия (прекадети) 2:3 СУ (прекадети)
Регион Витоша (прекадетки) | Група А
Академик (прекадетки) 14:00 ЦПВК (прекадетки)
Регион Витоша (кадетки) | Група А
Академик (кадетки) 15:30 ЦПВК (кадетки)
Барутов Волей (кадетки) 17:30 Локомотив София (кадетки)
Регион Витоша (кадетки) | Група Б
Звезди 94 (кадетки) 15:00 Левски София (кадетки)
Други новини