Алина Фелисиа Сучиу (Румъния)

Категоря:Румъния


Купа на претендентите 2013 (жени) | Втори кръг
Дата Зала Домакин Резултат Гост Съдии
14-11-2012
19:00
Св. Ищван Университетска зала
Гьодьольо, Унгария
Тева (Унгария) 0:3 Олимпиакос (Гърция) Ивана Бартула (Босна и Херцеговина)
Алина Фелисиа Сучиу (Румъния)
Европейско първенство 2013 (девойки мл. в) | Квалификации - Група C
Дата Зала Домакин Резултат Гост Съдии
03-01-2013
20:30
Спортен Комплекс на регионалното спортно училище
Лутск, Украйна
Холандия (девойки мл. в) 3:0 Австрия (девойки мл. в) Игор Шимпъл (Словакия)
Алина Фелисиа Сучиу (Румъния)
04-01-2013
20:30
Спортен Комплекс на регионалното спортно училище
Лутск, Украйна
Латвия (девойки мл. в) 0:3 Холандия (девойки мл. в) Кристиян Ванавески (Естония)
Алина Фелисиа Сучиу (Румъния)
palms bet 7sport.net
Купа на България | 1/8-финали
Берое 2016 17:00 Нефтохимик 2010
ЦСКА 18:00 Локомотив Пловдив
Купа на България, Висша лига | 1/8-финали
Град 15:00 Септември Про Синема
Купа на България, жени | 1/4-финали
Казанлък Волей 15:00 Перун
ЦСКА 16:00 Берое
Марица 16:00 Славия
Локомотив 1929 17:00 Варна ДКС
Държавно първенство (юноши) | Група Г-1
Арда (юноши) 14:00 Дея спорт (юноши)
Регион Витоша (кадети)
Септември Про Синема (кадети) 11:00 Левски София (кадети)
ЦСКА (кадети) 11:30 Люлин (кадети)
ВА Стойчев-Казийски (кадети) 12:00 Славия (кадети)
Регион Витоша (прекадети)
ВА Стойчев-Казийски (прекадети) 10:00 Славия (прекадети)
ЦСКА (прекадети) 10:00 Люлин (прекадети)
СУ (прекадети) 15:00 Левски София (прекадети)
Регион Витоша (прекадетки) | Група А
Локомотив София (прекадетки) 10:00 ЦПВК (прекадетки)
Академик (прекадетки) 14:00 ВА Стойчев-Казийски (прекадетки)
Регион Витоша (прекадетки) | Група Б
Звезди 94 (прекадетки) Славия 2017 (прекадетки)
Левски Волей (прекадетки) 10:30 Левски София (прекадетки)
Регион Витоша (кадетки) | Група А
Академик (кадетки) 10:30 ВА Стойчев-Казийски (кадетки)
Локомотив София (кадетки) 11:30 ЦПВК (кадетки)
Регион Витоша (кадетки) | Група Б
Звезди 94 (кадетки) Славия 2017 (кадетки)
Други новини