К. Ямамото (Япония)

Категоря:Свят


Световно първенство 2013 (юноши мл. в) | Група A
Дата Зала Домакин Резултат Гост Съдии
30-06-2013
05:00
Гимназио де Усос Мултиплес
Тихуана, Мексико
Мексико (юноши мл. в) 2:3 Белгия (юноши мл. в) К. Ямамото (Япония)
Валийд Абделсамад (Египет)
Световно първенство 2013 (юноши мл. в) | Група C
Дата Зала Домакин Резултат Гост Съдии
01-07-2013
03:00
Гимназио де Усос Мултиплес
Тихуана, Мексико
Иран (юноши мл. в) 3:0 Франция (юноши мл.в) К. Ямамото (Япония)
Световно първенство 2013 (юноши мл. в) | Мачове за 5-8 място
Дата Зала Домакин Резултат Гост Съдии
07-07-2013
00:00
Гимназио де Усос Мултиплес
Тихуана, Мексико
Бразилия (юноши мл. в) 3:1 Франция (юноши мл.в) Х. Руис (Доминиканска република)
К. Ямамото (Япония)
Световно първенство 2013 (юноши мл. в) | Мач за седмо място
Дата Зала Домакин Резултат Гост Съдии
07-07-2013
22:00
Гимназио де Усос Мултиплес
Тихуана, Мексико
Куба (юноши мл. в) 3:2 Франция (юноши мл.в) Синиша Исайлович (Ав)
К. Ямамото (Япония)
palms bet 7sport.net
Супер Волей мъже | Редовен сезон
Сливнишки герой 17:00 Добруджа 07
Локомотив Пловдив 18:00 ЦСКА
Хебър 18:30 Берое 2016
Национална волейболна лига Висша лига | Западна група
Миньор 16:00 Звездец
Град 17:00 Тетевен Волей
Софийски университет 18:00 Септември Про Синема
ВА ′Стойчев-Казийски′ 18:00 Етрополе
Национална волейболна лига Висша лига | Източна група
Велики Преслав 1:3 Родопа
Черноморец Бяла - 2008 16:30 Черно море
Държавно първенство (юноши) | Група Б-2
Благоевград (юноши) 1:3 Самоков 2009 (юноши)
Велбъжд (юноши) 3:1 Медиус Волей (юноши)
Самоков 2009 (юноши) 15:30 Медиус Волей (юноши)
Благоевград (юноши) 17:00 Велбъжд (юноши)
Регион Витоша (кадети)
Славия (кадети) 3:0 Септември Про Синема (кадети)
Люлин (кадети) 0:3 Левски София (кадети)
Регион Витоша (прекадети)
Люлин (прекадети) 0:3 Левски София (прекадети)
ЦСКА (прекадети) 3:0 Локомотив София (прекадети)
Славия (прекадети) 2:3 СУ (прекадети)
Регион Витоша (прекадетки) | Група А
Академик (прекадетки) 14:00 ЦПВК (прекадетки)
Регион Витоша (кадетки) | Група А
Академик (кадетки) 15:30 ЦПВК (кадетки)
Барутов Волей (кадетки) 17:30 Локомотив София (кадетки)
Регион Витоша (кадетки) | Група Б
Звезди 94 (кадетки) 15:00 Левски София (кадетки)
Други новини