Виталий Паршин (Украйна)

Категоря:Украйна


Купа на ЦЕВ 2014 (мъже) | Шестнайсетинафинали
Дата Зала Домакин Резултат Гост Съдии
29-10-2013
17:00
Дворец спорта Заречье
Нижний Новгород, Русия
Губерния (Русия) 3:1 Волей Мунисипал (Румъния) Кенет Аро (Финландия)
Виталий Паршин (Украйна)
Купа на претендентите 2014 (мъже) | Втори кръг
Дата Зала Домакин Резултат Гост Съдии
27-11-2013
19:00
МСХ Хумене
Хумене, Словакия
Хемес (Словакия) 0:3 Нинфа (Италия) Чавдар Марев (България)
Виталий Паршин (Украйна)
Европейско първенство 2014 (юноши) | Предварителна Група II
Дата Зала Домакин Резултат Гост Съдии
29-08-2014
18:30
Местска зала Водова
Бърно, Чехия
Чехия (мл.) 2:3 Румъния (мл.) Оливие Гюе (Фр)
Виталий Паршин (Украйна)
30-08-2014
21:00
Местска зала Водова
Бърно, Чехия
Полша (мл.) 3:0 Белгия (мл.) Оливие Гюе (Фр)
Виталий Паршин (Украйна)
02-09-2014
16:00
Местска зала Водова
Бърно, Чехия
Словения (мл.) 3:0 Белгия (мл.) Даница Викторини-Лиса (Словакия)
Виталий Паршин (Украйна)
03-09-2014
16:00
Местска зала Водова
Бърно, Чехия
Турция (мл.) 2:3 Словения (мл.) Илариа Вани (Италия)
Виталий Паршин (Украйна)
palms bet 7sport.net
Супер Волей мъже | Редовен сезон
Сливнишки герой 17:00 Добруджа 07
Локомотив Пловдив 18:00 ЦСКА
Хебър 18:30 Берое 2016
Национална волейболна лига Висша лига | Западна група
Миньор 16:00 Звездец
Град 17:00 Тетевен Волей
Софийски университет 18:00 Септември Про Синема
ВА ′Стойчев-Казийски′ 18:00 Етрополе
Национална волейболна лига Висша лига | Източна група
Велики Преслав 1:3 Родопа
Черноморец Бяла - 2008 16:30 Черно море
Държавно първенство (юноши) | Група Б-2
Благоевград (юноши) 1:3 Самоков 2009 (юноши)
Велбъжд (юноши) 3:1 Медиус Волей (юноши)
Самоков 2009 (юноши) 15:30 Медиус Волей (юноши)
Благоевград (юноши) 17:00 Велбъжд (юноши)
Регион Витоша (кадети)
Славия (кадети) 3:0 Септември Про Синема (кадети)
Люлин (кадети) 0:3 Левски София (кадети)
Регион Витоша (прекадети)
Люлин (прекадети) 0:3 Левски София (прекадети)
ЦСКА (прекадети) 3:0 Локомотив София (прекадети)
Славия (прекадети) 2:3 СУ (прекадети)
Регион Витоша (прекадетки) | Група А
Академик (прекадетки) 14:00 ЦПВК (прекадетки)
Регион Витоша (кадетки) | Група А
Академик (кадетки) 15:30 ЦПВК (кадетки)
Барутов Волей (кадетки) 17:30 Локомотив София (кадетки)
Регион Витоша (кадетки) | Група Б
Звезди 94 (кадетки) 15:00 Левски София (кадетки)
Други новини