Роберт Дворак (Полша)

Роден град:Полша


Полша - ПлусЛига 2013-2014 | Редовен сезон
Дата Зала Домакин Резултат Гост Съдии
12-10-2013
15:45
Азоти
Кенджежин-Кожле, Полша
ЗАКСА (Полша) 3:0 Церад Чарни (Полша) Роберт Дворак (Полша)
Мариус Гаджина (Полша)
19-10-2013
15:45
БКС Стал
Белско Бяла, Полша
ББТС (Полша) 3:1 Политехника Варшавска (Полша) Роберт Дворак (Полша)
Валдемар Кобиениа (Полша)
01-11-2013
19:00
Полония
Честохова, Полша
Ченстохова (Полша) 1:3 Ефектор (Полша) Роберт Дворак (Полша)
Кшищоф Лигонски (Полша)
08-11-2013
19:00
Лучничка
Бидгош, Полша
Трансфер (Полша) 2:3 ЗАКСА (Полша) Роберт Дворак (Полша)
Мариус Гаджина (Полша)
23-11-2013
18:00
Полония
Честохова, Полша
Ченстохова (Полша) 3:2 Индикпол АЗС УВМ (Полша) Яцек Хойка (Пол)
Роберт Дворак (Полша)
02-12-2013
19:00
Мозир
Радом, Полша
Церад Чарни (Полша) 3:1 Ченстохова (Полша) Роберт Дворак (Полша)
Мариус Гаджина (Полша)
07-12-2013
16:00
Атлас Арена
Лодз, Полша
Скра (Полша) 3:0 ББТС (Полша) Яцек Хойка (Пол)
Роберт Дворак (Полша)
13-12-2013
19:00
Ястор
Ястжембе-Здруй, Полша
Ястжембски Венгел (Полша) 3:1 ЛОТОС Трефл Яцек Бронски (Полша)
Роберт Дворак (Полша)
23-12-2013
19:00
Легьонув
Келце, Полша
Ефектор (Полша) 3:1 ББТС (Полша) Яцек Хойка (Пол)
Роберт Дворак (Полша)
palms bet 7sport.net
Супер Волей мъже | Редовен сезон
Локомотив Пловдив 0:3 Монтана
Дея спорт Бургас 3:1 ЦСКА
Национална волейболна лига Висша лига | Източна група
Велики Преслав 3:2 Берое 2
Държавно първенство (юноши) | Група В
Марица (Белово) (юноши) 14:00 Левски Карлово (юноши)
Виктория Волей (юноши) 14:00 Родопа (юноши)
Локомотив Пловдив (юноши) 14:00 Хебър (юноши)
Държавно първенство (юноши) | Група А-1
Левски София (юноши) 3:0 Марек Юнион-Ивкони (юноши)
Пирин (юноши) 3:0 Люлин
Държавно първенство (юноши) | Група А-2
Славия (юноши) 2:3 ВА Стойчев-Казийски (юноши)
Държавно първенство (юноши) | Група Б-1
Етрополе (юноши) 3:1 Септември Про Синема (юноши)
Държавно първенство (юноши) | Група Е
Тетевен (юноши) 3:0 Град (юноши)
Държавно първенство (юноши) | Група Д
Хан Аспарух (юноши) 14:00 Черно море (юноши)
Перун (юноши) 0:3 Дунав (юноши)
Държавно първенство (девойки) | Група А-1
ЦСКА (девойки) 3:0 Локомотив София (девойки)
Ахил Волей (девойки) 0:3 ВА Стойчев-Казийски (девойки)
Държавно първенство (девойки) | Група А-2
Славия 2017 (девойки) 1:3 ЦПВК (девойки)
Хектор (девойки) 0:3 Левски София (девойки)
Държавно първенство (девойки) | Група Д
ЙЕБ Шумен 05 (девойки) 0:3 Варна ДКС (девойки)
Перун (девойки) 3:0 Дунав (девойки)
Държавно първенство (девойки) | Група В-1
Казанлък (девойки) 14:00 Марица (девойки)
Берое (девойки) 14:00 Раковски (девойки)
Регион Витоша (кадетки) | Група Б
Славия 2017 (кадетки) 3:0 Звезди 94 (кадетки)
Други новини