Павел Игнатович (Полша)

Категоря:Полша


Полша - ПлусЛига 2013-2014 | Редовен сезон
Дата Зала Домакин Резултат Гост Съдии
05-03-2014
19:00
Лучничка
Бидгош, Полша
Трансфер (Полша) 3:2 ЛОТОС Трефл Павел Игнатович (Полша)
Валдемар Ниемчура (Полша)
08-01-2014
17:00
Полония
Честохова, Полша
Ченстохова (Полша) 1:3 Политехника Варшавска (Полша) Павел Игнатович (Полша)
Валдемар Кобиениа (Полша)
25-01-2014
18:00
Полония
Честохова, Полша
Ченстохова (Полша) 3:2 ББТС (Полша) Павел Игнатович (Полша)
Валдемар Кобиениа (Полша)
29-01-2014
19:00
Мозир
Радом, Полша
Церад Чарни (Полша) 3:1 ЛОТОС Трефл Павел Игнатович (Полша)
Валдемар Кобиениа (Полша)
02-02-2014
18:00
Урания
Олщин, Полша
Индикпол АЗС УВМ (Полша) 3:1 ББТС (Полша) Павел Игнатович (Полша)
Валдемар Кобиениа (Полша)
08-02-2014
19:00
Подпромие
Жешув, Полша
Асеко Ресовя (Полша) 3:0 Ченстохова (Полша) Павел Игнатович (Полша)
Валдемар Кобиениа (Полша)
Полша - ПлусЛига 2013-2014 | Четвъртфинални плейофи
Дата Зала Домакин Резултат Гост Съдии
06-03-2014
19:00
Ястор
Ястжембе-Здруй, Полша
Ястжембски Венгел (Полша) 3:0 Церад Чарни (Полша) Павел Игнатович (Полша)
Валдемар Кобиениа (Полша)
28-03-2014
19:00
Мозир
Радом, Полша
Церад Чарни (Полша) 0:3 Ястжембски Венгел (Полша) Павел Игнатович (Полша)
Кшищоф Жмидински (Пол)
Полша - ПлусЛига 2013-2014 | Мачове за 5-8 място
Дата Зала Домакин Резултат Гост Съдии
06-04-2014
16:00
Торвар
Варшава, Полша
Политехника Варшавска (Полша) 3:0 Церад Чарни (Полша) Яцек Бронски (Полша)
Павел Игнатович (Полша)
Полша - ПлусЛига 2013-2014 | Плейофи за седмо място
Дата Зала Домакин Резултат Гост Съдии
17-04-2014
19:00
Легьонув
Келце, Полша
Ефектор (Полша) 1:3 Церад Чарни (Полша) Павел Игнатович (Полша)
Валдемар Кобиениа (Полша)
palms bet 7sport.net
Супер Волей мъже | Редовен сезон
Локомотив Пловдив 0:3 Монтана
Дея спорт Бургас 3:1 ЦСКА
Национална волейболна лига Висша лига | Източна група
Велики Преслав 3:2 Берое 2
Държавно първенство (юноши) | Група В
Марица (Белово) (юноши) 14:00 Левски Карлово (юноши)
Виктория Волей (юноши) 14:00 Родопа (юноши)
Локомотив Пловдив (юноши) 14:00 Хебър (юноши)
Държавно първенство (юноши) | Група А-1
Левски София (юноши) 3:0 Марек Юнион-Ивкони (юноши)
Пирин (юноши) 3:0 Люлин
Държавно първенство (юноши) | Група А-2
Славия (юноши) 2:3 ВА Стойчев-Казийски (юноши)
Държавно първенство (юноши) | Група Б-1
Етрополе (юноши) 3:1 Септември Про Синема (юноши)
Държавно първенство (юноши) | Група Е
Тетевен (юноши) 3:0 Град (юноши)
Държавно първенство (юноши) | Група Д
Хан Аспарух (юноши) 14:00 Черно море (юноши)
Перун (юноши) 0:3 Дунав (юноши)
Държавно първенство (девойки) | Група А-1
ЦСКА (девойки) 3:0 Локомотив София (девойки)
Ахил Волей (девойки) 0:3 ВА Стойчев-Казийски (девойки)
Държавно първенство (девойки) | Група А-2
Славия 2017 (девойки) 1:3 ЦПВК (девойки)
Хектор (девойки) 0:3 Левски София (девойки)
Държавно първенство (девойки) | Група Д
ЙЕБ Шумен 05 (девойки) 0:3 Варна ДКС (девойки)
Перун (девойки) 3:0 Дунав (девойки)
Държавно първенство (девойки) | Група В-1
Казанлък (девойки) 14:00 Марица (девойки)
Берое (девойки) 14:00 Раковски (девойки)
Регион Витоша (кадетки) | Група Б
Славия 2017 (кадетки) 3:0 Звезди 94 (кадетки)
Други новини