Рой Бенсимон (Израел)

Категоря:Свят
Роден град:Израел


Европейско първенство 2017 жени | Квалификационна група Е
Дата Зала Домакин Резултат Гост Съдии
22-09-2016
17:00
Поливалента Пиатра-Неамт
Неамт, Румъния
Швейцария 0:3 Румъния Рой Бенсимон (Израел)
Гула Тилман (Унгария)
23-09-2016
17:00
Поливалента Пиатра-Неамт
Неамт, Румъния
Румъния 3:0 Черна гора Рой Бенсимон (Израел)
Милан Райкович (Хър)
24-09-2016
19:45
Поливалента Пиатра-Неамт
Неамт, Румъния
Черна гора 3:1 Швейцария Рой Бенсимон (Израел)
Бернар Валентар (Словения)
Шампионска лига 2017 - жени | Втори кръг
Дата Зала Домакин Резултат Гост Съдии
05-11-2016
16:00
Бурхан Фелек
Истанбул, Турция
Еджзаджъбашъ ВитрА (Турция) 3:0 Марица Тудор Поп (Румъния)
Рой Бенсимон (Израел)
palms bet 7sport.net
Супер Волей мъже | Редовен сезон
Локомотив Пловдив 0:3 Монтана
Дея спорт Бургас 3:1 ЦСКА
Национална волейболна лига Висша лига | Източна група
Велики Преслав 3:2 Берое 2
Държавно първенство (юноши) | Група В
Марица (Белово) (юноши) 14:00 Левски Карлово (юноши)
Виктория Волей (юноши) 14:00 Родопа (юноши)
Локомотив Пловдив (юноши) 14:00 Хебър (юноши)
Държавно първенство (юноши) | Група А-1
Левски София (юноши) 3:0 Марек Юнион-Ивкони (юноши)
Пирин (юноши) 3:0 Люлин
Държавно първенство (юноши) | Група А-2
Славия (юноши) 2:3 ВА Стойчев-Казийски (юноши)
Държавно първенство (юноши) | Група Б-1
Етрополе (юноши) 3:1 Септември Про Синема (юноши)
Държавно първенство (юноши) | Група Е
Тетевен (юноши) 3:0 Град (юноши)
Държавно първенство (юноши) | Група Д
Хан Аспарух (юноши) 14:00 Черно море (юноши)
Перун (юноши) 0:3 Дунав (юноши)
Държавно първенство (девойки) | Група А-1
ЦСКА (девойки) 3:0 Локомотив София (девойки)
Ахил Волей (девойки) 0:3 ВА Стойчев-Казийски (девойки)
Държавно първенство (девойки) | Група А-2
Славия 2017 (девойки) 1:3 ЦПВК (девойки)
Хектор (девойки) 0:3 Левски София (девойки)
Държавно първенство (девойки) | Група Д
ЙЕБ Шумен 05 (девойки) 0:3 Варна ДКС (девойки)
Перун (девойки) 3:0 Дунав (девойки)
Държавно първенство (девойки) | Група В-1
Казанлък (девойки) 14:00 Марица (девойки)
Берое (девойки) 14:00 Раковски (девойки)
Регион Витоша (кадетки) | Група Б
Славия 2017 (кадетки) 3:0 Звезди 94 (кадетки)
Други новини