Исмаил Йълдъръм (Турция)

Категоря:Турция
Роден град:Турция


Европейско първенство за момчета до 17 години | Квалификационна група А
Дата Зала Домакин Резултат Гост Съдии
13-04-2017
16:00
Христо Ботев
София, България
Исландия (момчета до 17 г.) 0:3 Румъния (момчета до 17 г.) Люц Стейнмец (Германия)
Исмаил Йълдъръм (Турция)
14-04-2017
18:30
Христо Ботев
София, България
Исландия (момчета до 17 г.) 0:3 България (момчета до 17 г.) Исмаил Йълдъръм (Турция)
Грегор Новак (Словения)
15-04-2017
18:30
Христо Ботев
София, България
Румъния (момчета до 17 г.) 0:3 България (момчета до 17 г.) Люц Стейнмец (Германия)
Исмаил Йълдъръм (Турция)
Европейско първенство за момичета до 16 години | Група I
Дата Зала Домакин Резултат Гост Съдии
21-07-2017
20:00
Христо Ботев
София, България
Финландия (момичета до 16 г.) 0:3 Холандия (момичета до 16 г.) Томас Бухар (Чехия)
Исмаил Йълдъръм (Турция)
22-07-2017
15:00
Христо Ботев
София, България
Италия (момичета до 16 г.) 3:0 Дания (момичета до 16 г.) Исмаил Йълдъръм (Турция)
Бьорн Вилемс (Белгия)
23-07-2017
17:30
Христо Ботев
София, България
Гърция (момичета до 16 г.) 0:3 България (момичета до 16 г.) Исмаил Йълдъръм (Турция)
Бьорн Вилемс (Белгия)
25-07-2017
20:00
Христо Ботев
София, България
Италия (момичета до 16 г.) 3:0 Холандия (момичета до 16 г.) Исмаил Йълдъръм (Турция)
Бьорн Вилемс (Белгия)
26-07-2017
20:00
Христо Ботев
София, България
Холандия (момичета до 16 г.) 0:3 България (момичета до 16 г.) Томас Бухар (Чехия)
Исмаил Йълдъръм (Турция)
palms bet 7sport.net
Супер Волей мъже | Редовен сезон
Сливнишки герой 17:00 Добруджа 07
Локомотив Пловдив 18:00 ЦСКА
Хебър 18:30 Берое 2016
Национална волейболна лига Висша лига | Западна група
Миньор 16:00 Звездец
Град 17:00 Тетевен Волей
Софийски университет 18:00 Септември Про Синема
ВА ′Стойчев-Казийски′ 18:00 Етрополе
Национална волейболна лига Висша лига | Източна група
Велики Преслав 14:00 Родопа
Черноморец Бяла - 2008 15:30 Черно море
Държавно първенство (юноши) | Група Б-2
Благоевград (юноши) 1:3 Самоков 2009 (юноши)
Велбъжд (юноши) 3:1 Медиус Волей (юноши)
Самоков 2009 (юноши) 15:30 Медиус Волей (юноши)
Благоевград (юноши) 17:00 Велбъжд (юноши)
Регион Витоша (кадети)
Славия (кадети) 3:0 Септември Про Синема (кадети)
Люлин (кадети) 0:3 Левски София (кадети)
Регион Витоша (прекадети)
Люлин (прекадети) 0:3 Левски София (прекадети)
ЦСКА (прекадети) 3:0 Локомотив София (прекадети)
Славия (прекадети) 2:3 СУ (прекадети)
Регион Витоша (прекадетки) | Група А
Академик (прекадетки) 14:00 ЦПВК (прекадетки)
Регион Витоша (кадетки) | Група А
Академик (кадетки) 15:30 ЦПВК (кадетки)
Барутов Волей (кадетки) 17:30 Локомотив София (кадетки)
Регион Витоша (кадетки) | Група Б
Звезди 94 (кадетки) 15:00 Левски София (кадетки)
Други новини