Стоян Барев (Бъл)

Категоря:България
:

тел. 00359/888 46 78 64, 00359/882 08 82 61

mail skybul@abv.bg

 

 

 

 



Държавно първенство 2009/2010 (жени) | редовен сезон
Дата Зала Домакин Резултат Гост Съдии
06-11-2009
15:00
Васил Симов
София, България
ЦСКА 3:0 Локомотив 1929 Връбница Стоян Барев (Бъл)
06-11-2009
17:00
Панайот Пондалов
София, България
Славия 1:3 Марица Стоян Барев (Бъл)
06-11-2009
18:00
Спартак
Плевен, България
Спартак 1996 3:0 Спартак Стоян Барев (Бъл)
07-11-2009
16:30
Сиконко
София, България
Левски 3:0 Академик Стоян Барев (Бъл)
13-11-2009
17:00
Спартак
Варна, България
Спартак 0:3 ЦСКА Стоян Барев (Бъл)
13-11-2009
18:00
Лаута
Пловдив, България
Марица 3:0 Академик Стоян Барев (Бъл)
14-11-2009
16:30
Сиконко
София, България
Левски 3:0 Спартак 1996 Стоян Барев (Бъл)
14-11-2009
17:30
Локомотив
София, България
Локомотив 1929 Връбница 3:1 Славия Стоян Барев (Бъл)
palms bet 7sport.net
Супер Волей мъже | Редовен сезон
Локомотив Пловдив 0:3 Монтана
Дея спорт Бургас 3:1 ЦСКА
Национална волейболна лига Висша лига | Източна група
Велики Преслав 3:2 Берое 2
Държавно първенство (юноши) | Група В
Марица (Белово) (юноши) 14:00 Левски Карлово (юноши)
Виктория Волей (юноши) 14:00 Родопа (юноши)
Локомотив Пловдив (юноши) 14:00 Хебър (юноши)
Държавно първенство (юноши) | Група А-1
Левски София (юноши) 3:0 Марек Юнион-Ивкони (юноши)
Пирин (юноши) 3:0 Люлин
Държавно първенство (юноши) | Група А-2
Славия (юноши) 2:3 ВА Стойчев-Казийски (юноши)
Държавно първенство (юноши) | Група Б-1
Етрополе (юноши) 3:1 Септември Про Синема (юноши)
Държавно първенство (юноши) | Група Е
Тетевен (юноши) 3:0 Град (юноши)
Държавно първенство (юноши) | Група Д
Хан Аспарух (юноши) 14:00 Черно море (юноши)
Перун (юноши) 0:3 Дунав (юноши)
Държавно първенство (девойки) | Група А-1
ЦСКА (девойки) 3:0 Локомотив София (девойки)
Ахил Волей (девойки) 0:3 ВА Стойчев-Казийски (девойки)
Държавно първенство (девойки) | Група А-2
Славия 2017 (девойки) 1:3 ЦПВК (девойки)
Хектор (девойки) 0:3 Левски София (девойки)
Държавно първенство (девойки) | Група Д
ЙЕБ Шумен 05 (девойки) 0:3 Варна ДКС (девойки)
Перун (девойки) 3:0 Дунав (девойки)
Държавно първенство (девойки) | Група В-1
Казанлък (девойки) 14:00 Марица (девойки)
Берое (девойки) 14:00 Раковски (девойки)
Регион Витоша (кадетки) | Група Б
Славия 2017 (кадетки) 3:0 Звезди 94 (кадетки)
Други новини