Борис Скудник (Словения)

Категоря:Европа


Шампионска лига 2011 (мъже) | Група B
Дата Зала Домакин Резултат Гост Съдии
24-11-2010
21:30
Паласпорт ди Кунео
Кунео, Италия
Бре Банка Ланути (Италия) 3:0 Раднички Креди Банка (Сърбия) Борис Скудник (Словения)
Александрос Варталитис (Гърция)
Шампионска лига 2011 (мъже) | Група E
Дата Зала Домакин Резултат Гост Съдии
16-12-2010
21:30
Паласпес
Белуно, Италия
Сислей (Италия) 2:3 Тур (Франция) Петер Гроневеген (Хол)
Борис Скудник (Словения)
Шампионска лига 2011 (жени) | Група Е
Дата Зала Домакин Резултат Гост Съдии
05-01-2011
19:00
Поливалента
Букурещ, Румъния
Динамо Ромпрест (Румъния) 1:3 БКС Алупроф (Полша) Томас Мурулу (Ест)
Борис Скудник (Словения)
Шампионска лига 2011 (жени) | Втори плейофи
Дата Зала Домакин Резултат Гост Съдии
23-02-2011
17:30
Бурхан Фелек
Истанбул, Турция
Еджзаджъбашъ ВитрА (Турция) 0:3 Вакъфбанк (Турция) Игнат Митев (Плевен)
Борис Скудник (Словения)
Европейска лига 2011 (мъже) | Група C
Дата Зала Домакин Резултат Гост Съдии
27-05-2011
18:00
Спортурилор
Констанца, Румъния
Румъния 3:0 Словакия Стаматиос Мишекинакис (Гър)
Борис Скудник (Словения)
28-05-2011
18:00
Спортурилор
Констанца, Румъния
Румъния 1:3 Словакия Стаматиос Мишекинакис (Гър)
Борис Скудник (Словения)
palms bet 7sport.net
Супер Волей мъже | Редовен сезон
Локомотив Пловдив 0:3 Монтана
Дея спорт Бургас 3:1 ЦСКА
Национална волейболна лига Висша лига | Източна група
Велики Преслав 3:2 Берое 2
Държавно първенство (юноши) | Група В
Марица (Белово) (юноши) 14:00 Левски Карлово (юноши)
Виктория Волей (юноши) 14:00 Родопа (юноши)
Локомотив Пловдив (юноши) 14:00 Хебър (юноши)
Държавно първенство (юноши) | Група А-1
Левски София (юноши) 3:0 Марек Юнион-Ивкони (юноши)
Пирин (юноши) 3:0 Люлин
Държавно първенство (юноши) | Група А-2
Славия (юноши) 2:3 ВА Стойчев-Казийски (юноши)
Държавно първенство (юноши) | Група Б-1
Етрополе (юноши) 3:1 Септември Про Синема (юноши)
Държавно първенство (юноши) | Група Е
Тетевен (юноши) 3:0 Град (юноши)
Държавно първенство (юноши) | Група Д
Хан Аспарух (юноши) 14:00 Черно море (юноши)
Перун (юноши) 0:3 Дунав (юноши)
Държавно първенство (девойки) | Група А-1
ЦСКА (девойки) 3:0 Локомотив София (девойки)
Ахил Волей (девойки) 0:3 ВА Стойчев-Казийски (девойки)
Държавно първенство (девойки) | Група А-2
Славия 2017 (девойки) 1:3 ЦПВК (девойки)
Хектор (девойки) 0:3 Левски София (девойки)
Държавно първенство (девойки) | Група Д
ЙЕБ Шумен 05 (девойки) 0:3 Варна ДКС (девойки)
Перун (девойки) 3:0 Дунав (девойки)
Държавно първенство (девойки) | Група В-1
Казанлък (девойки) 14:00 Марица (девойки)
Берое (девойки) 14:00 Раковски (девойки)
Регион Витоша (кадетки) | Група Б
Славия 2017 (кадетки) 3:0 Звезди 94 (кадетки)
Други новини