Петер Гроневеген (Хол)

Категоря:Свят


Световна лига 2010 | Група A
Дата Зала Домакин Резултат Гост Съдии
18-06-2010
19:00
Мараканазиньо
Рио де Жанейро, Бразилия
Бразилия 3:1 Южна Корея Петер Гроневеген (Хол)
Авелино Азеведо (Португалия)
19-06-2010
19:00
Мараканазиньо
Рио де Жанейро, Бразилия
Бразилия 3:0 Южна Корея Петер Гроневеген (Хол)
Авелино Азеведо (Португалия)
Световна лига 2010 | Група D
Дата Зала Домакин Резултат Гост Съдии
08-07-2010
21:10
Естадио Чинкуентенарио
Формоса, Аржентина
Аржентина 2:3 Куба Петер Гроневеген (Хол)
Дени Сеспедес Ласи (Доминиканска република)
09-07-2010
21:10
Естадио Чинкуентенарио
Формоса, Аржентина
Аржентина 0:3 Куба Петер Гроневеген (Хол)
Дени Сеспедес Ласи (Доминиканска република)
Световно първенство 2010 (Мъже) | Група C
Дата Зала Домакин Резултат Гост Съдии
25-09-2010
22:00
Палапанини
Модена, Италия
Австралия 1:3 Пуерто Рико Роландо Шолакиян (Арж)
Петер Гроневеген (Хол)
26-09-2010
18:00
Палапанини
Модена, Италия
Камерун 0:3 Пуерто Рико Роландо Шолакиян (Арж)
Петер Гроневеген (Хол)
27-09-2010
18:00
Палапанини
Модена, Италия
Австралия 1:3 Камерун Петер Гроневеген (Хол)
Педро Леон Гарсиа (САЩ)
Шампионска лига 2011 (мъже) | Група A
Дата Зала Домакин Резултат Гост Съдии
05-01-2011
21:00
Палас де Викторис
Кан, Франция
АС Кан (Франция) 3:2 ЦСКА Петер Гроневеген (Хол)
Вим Камбре (Белгия)
Шампионска лига 2011 (мъже) | Група E
Дата Зала Домакин Резултат Гост Съдии
16-12-2010
21:30
Паласпес
Белуно, Италия
Сислей (Италия) 2:3 Тур (Франция) Петер Гроневеген (Хол)
Борис Скудник (Словения)
Шампионска лига 2011 (жени) | Група A
Дата Зала Домакин Резултат Гост Съдии
01-12-2010
18:00
Волейболен и спортен комплекс
Одинцово, Русия
Заречье Одинцово (Русия) 3:1 Цървена Звезда (Сърбия) Петер Гроневеген (Хол)
Ахти Хухтаниска (Финландия)
Световна лига 2011 | Група A
Дата Зала Домакин Резултат Гост Съдии
11-06-2011
15:00
Минейриньо
Бело Оризонте, Бразилия
Бразилия 3:1 САЩ Симоне Санти (Ит)
Петер Гроневеген (Хол)
12-06-2011
15:00
Минейриньо
Бело Оризонте, Бразилия
Бразилия 1:3 САЩ Симоне Санти (Ит)
Петер Гроневеген (Хол)
palms bet 7sport.net
Супер Волей мъже | Редовен сезон
Локомотив Пловдив 0:3 Монтана
Дея спорт Бургас 3:1 ЦСКА
Национална волейболна лига Висша лига | Източна група
Велики Преслав 3:2 Берое 2
Държавно първенство (юноши) | Група В
Марица (Белово) (юноши) 14:00 Левски Карлово (юноши)
Виктория Волей (юноши) 14:00 Родопа (юноши)
Локомотив Пловдив (юноши) 14:00 Хебър (юноши)
Държавно първенство (юноши) | Група А-1
Левски София (юноши) 3:0 Марек Юнион-Ивкони (юноши)
Пирин (юноши) 3:0 Люлин
Държавно първенство (юноши) | Група А-2
Славия (юноши) 2:3 ВА Стойчев-Казийски (юноши)
Държавно първенство (юноши) | Група Б-1
Етрополе (юноши) 3:1 Септември Про Синема (юноши)
Държавно първенство (юноши) | Група Е
Тетевен (юноши) 3:0 Град (юноши)
Държавно първенство (юноши) | Група Д
Хан Аспарух (юноши) 14:00 Черно море (юноши)
Перун (юноши) 0:3 Дунав (юноши)
Държавно първенство (девойки) | Група А-1
ЦСКА (девойки) 3:0 Локомотив София (девойки)
Ахил Волей (девойки) 0:3 ВА Стойчев-Казийски (девойки)
Държавно първенство (девойки) | Група А-2
Славия 2017 (девойки) 1:3 ЦПВК (девойки)
Хектор (девойки) 0:3 Левски София (девойки)
Държавно първенство (девойки) | Група Д
ЙЕБ Шумен 05 (девойки) 0:3 Варна ДКС (девойки)
Перун (девойки) 3:0 Дунав (девойки)
Държавно първенство (девойки) | Група В-1
Казанлък (девойки) 14:00 Марица (девойки)
Берое (девойки) 14:00 Раковски (девойки)
Регион Витоша (кадетки) | Група Б
Славия 2017 (кадетки) 3:0 Звезди 94 (кадетки)
Други новини