Натанон Совапарк (Тайланд)

Категоря:Свят


Световна лига 2010 | Група D
Дата Зала Домакин Резултат Гост Съдии
26-06-2010
15:15
Кентениал
Вроцлав, Полша
Полша 3:1 Аржентина Натанон Совапарк (Тайланд)
Драготин Сук (Сърбия)
27-06-2010
18:00
Кентениал
Вроцлав, Полша
Полша 3:1 Аржентина Натанон Совапарк (Тайланд)
Драготин Сук (Сърбия)
Световно първенство 2010 (Мъже) | Група A
Дата Зала Домакин Резултат Гост Съдии
25-09-2010
18:00
Медиоланум Форум д′Асаго
Милано, Италия
Египет 3:0 Иран Натанон Совапарк (Тайланд)
Милан Лабаста (Чех)
26-09-2010
22:00
Медиоланум Форум д′Асаго
Милано, Италия
Египет 0:3 Италия Юмит Сукулу (Тур)
Натанон Совапарк (Тайланд)
27-09-2010
22:00
Медиоланум Форум д′Асаго
Милано, Италия
Италия 3:2 Иран Натанон Совапарк (Тайланд)
Милан Лабаста (Чех)
Световна лига 2011 | Група B
Дата Зала Домакин Резултат Гост Съдии
25-06-2011
18:00
Дворец на културата и спорта
Варна, България
Япония 0:3 България Натанон Совапарк (Тайланд)
В. Луо (Китай)
26-06-2011
18:00
Дворец на културата и спорта
Варна, България
Япония 2:3 България Натанон Совапарк (Тайланд)
В. Луо (Китай)
Световна лига 2011 | Група D
Дата Зала Домакин Резултат Гост Съдии
28-05-2011
09:00
Сувон
Сувон, Южна Корея
Южна Корея 3:0 Куба Нинг Ванг (Китай)
Натанон Совапарк (Тайланд)
29-05-2011
09:00
Сувон
Сувон, Южна Корея
Южна Корея 1:3 Куба Нинг Ванг (Китай)
Натанон Совапарк (Тайланд)
palms bet 7sport.net
Супер Волей мъже | Редовен сезон
Локомотив Пловдив 0:3 Монтана
Дея спорт Бургас 3:1 ЦСКА
Национална волейболна лига Висша лига | Източна група
Велики Преслав 3:2 Берое 2
Държавно първенство (юноши) | Група В
Марица (Белово) (юноши) 14:00 Левски Карлово (юноши)
Виктория Волей (юноши) 14:00 Родопа (юноши)
Локомотив Пловдив (юноши) 14:00 Хебър (юноши)
Държавно първенство (юноши) | Група А-1
Левски София (юноши) 3:0 Марек Юнион-Ивкони (юноши)
Пирин (юноши) 3:0 Люлин
Държавно първенство (юноши) | Група А-2
Славия (юноши) 2:3 ВА Стойчев-Казийски (юноши)
Държавно първенство (юноши) | Група Б-1
Етрополе (юноши) 3:1 Септември Про Синема (юноши)
Държавно първенство (юноши) | Група Е
Тетевен (юноши) 3:0 Град (юноши)
Държавно първенство (юноши) | Група Д
Хан Аспарух (юноши) 14:00 Черно море (юноши)
Перун (юноши) 0:3 Дунав (юноши)
Държавно първенство (девойки) | Група А-1
ЦСКА (девойки) 3:0 Локомотив София (девойки)
Ахил Волей (девойки) 0:3 ВА Стойчев-Казийски (девойки)
Държавно първенство (девойки) | Група А-2
Славия 2017 (девойки) 1:3 ЦПВК (девойки)
Хектор (девойки) 0:3 Левски София (девойки)
Държавно първенство (девойки) | Група Д
ЙЕБ Шумен 05 (девойки) 0:3 Варна ДКС (девойки)
Перун (девойки) 3:0 Дунав (девойки)
Държавно първенство (девойки) | Група В-1
Казанлък (девойки) 14:00 Марица (девойки)
Берое (девойки) 14:00 Раковски (девойки)
Регион Витоша (кадетки) | Група Б
Славия 2017 (кадетки) 3:0 Звезди 94 (кадетки)
Други новини