В. Луо (Китай)

Категоря:Свят


Световна лига 2010 | Група A
Дата Зала Домакин Резултат Гост Съдии
12-06-2010
14:00
Самсан Уърлд Джимнейзиъм
Инчеон, Южна Корея
Южна Корея 0:3 България Ибрахим Ал Наама (Кат)
В. Луо (Китай)
13-06-2010
14:00
Самсан Уърлд Джимнейзиъм
Инчеон, Южна Корея
Южна Корея 0:3 България Ибрахим Ал Наама (Кат)
В. Луо (Китай)
Световна лига 2011 | Група B
Дата Зала Домакин Резултат Гост Съдии
25-06-2011
18:00
Дворец на културата и спорта
Варна, България
Япония 0:3 България Натанон Совапарк (Тайланд)
В. Луо (Китай)
26-06-2011
18:00
Дворец на културата и спорта
Варна, България
Япония 2:3 България Натанон Совапарк (Тайланд)
В. Луо (Китай)
Световна лига 2011 | Група C
Дата Зала Домакин Резултат Гост Съдии
03-06-2011
21:00
Пионир
Белград, Сърбия
Сърбия 1:3 Финландия В. Луо (Китай)
Абдулах Ал Eнези (Кувейт)
04-06-2011
21:00
Пионир
Белград, Сърбия
Сърбия 3:0 Финландия В. Луо (Китай)
Абдулах Ал Eнези (Кувейт)
Допълнителен турнир от ДП за кадетки, група А
Хебър (кадетки) 3:2 Раковски (кадетки)
Славия (кадетки) 3:2 Казанлък Волей (кадетки)
Национална волейболна лига Суперлига | Втора осмица
Тетевен Волей 17:00 Арда
Национална волейболна лига Висша лига | Западна група
Миньор 16:00 Звездец
Люлин 18:00 Софийски университет
Държавно първенство (прекадети) | Квалификационен турнир, прекадети, група А
Миньор (прекадети) 1:3 ЦСКА (прекадети)
Държавно първенство (прекадети) | Квалификационен турнир, прекадети, група Б
Етрополе (прекадети) 3:1 Ботев Луковит (прекадети)
Омуртаг (прекадети) 0:3 ВА Стойчев-Казийски (прекадети)
Ботев Луковит (прекадети) 17:00 ВА Стойчев-Казийски (прекадети)
Етрополе (прекадети) 18:30 Омуртаг (прекадети)
Държавно първенство (прекадети) | Квалификационен турнир, прекадети, група В
Левски София (прекадети) 11:00 Люлин (прекадети)
Левски София (прекадети) 17:00 Дунав (прекадети)
Държавно първенство (прекадети) | Квалификационен турнир, прекадети, група Г
Пирин (прекадети) 16:00 Виктория Волей (прекадети)
Държавно първенство (прекадети) | Квалификационен турнир, прекадети, група Д
Хебър (прекадети) 3:0 Хан Аспарух (прекадети)
Изгрев (прекадети) 0:3 Марек Юнион-Ивкони (прекадети)
Хан Аспарух (прекадети) 17:00 Марек Юнион-Ивкони (прекадети)
Хебър (прекадети) 18:30 Изгрев (прекадети)
Държавно първенство (прекадети) | Квалификационен турнир, прекадети, група Е
Локомотив Червен бряг (прекадети) 0:3 Славия (прекадети)
Славия (прекадети) 3:0 Локомотив Пловдив (прекадети)
Локомотив Пловдив (прекадети) 17:00 Локомотив Червен бряг (прекадети)
Други новини