Александр Рябцов (Русия)

Категоря:Европа


Европейско първенство 2010 (младежи) | Група B
Дата Зала Домакин Резултат Гост Съдии
28-08-2010
15:00
Спортен комплекс
Могильов, Беларус
Испания (мл.) 3:2 Италия (мл.) Виктор Фелдщейн (Украйна)
Александр Рябцов (Русия)
29-08-2010
20:00
Спортен комплекс
Могильов, Беларус
Франция (мъже до 21 години) 3:1 Испания (мл.) Мунир Фатах (Герм)
Александр Рябцов (Русия)
01-09-2010
15:00
Спортен комплекс
Могильов, Беларус
Сърбия (мл.) 3:2 Испания (мл.) Виктор Фелдщейн (Украйна)
Александр Рябцов (Русия)
02-09-2010
15:00
Спортен комплекс
Могильов, Беларус
Италия (мл.) 3:1 Сърбия (мл.) Мунир Фатах (Герм)
Александр Рябцов (Русия)
Европейско първенство 2010 (младежи) | мач за 5/6-то място
Дата Зала Домакин Резултат Гост Съдии
05-09-2010
17:30
Спортен комплекс
Могильов, Беларус
Германия (мл.) 2:3 Испания (мл.) Предраг Баландзич (Сърбия)
Александр Рябцов (Русия)
Европейски юношески олимпийски фестивал 2011 | Група A
Дата Зала Домакин Резултат Гост Съдии
25-07-2011
11:00
Араклъ Спор Салону
Трабзон, Турция
Сърбия (юноши мл. в) 1:3 Турция (юноши мл. в) Еманоуил Георгиадис (Гърция)
Александр Рябцов (Русия)
26-07-2011
17:00
Араклъ Спор Салону
Трабзон, Турция
Сърбия (юноши мл. в) 3:0 България (юноши мл. в.) Коен Лютс (Белгия)
Александр Рябцов (Русия)
27-07-2011
16:00
Араклъ Спор Салону
Трабзон, Турция
Испания (юноши мл. в) 1:3 Сърбия (юноши мл. в) Кристоф Лекор (Франция)
Александр Рябцов (Русия)
Европейски юношески олимпийски фестивал 2011 | Полуфинали 5-8 място
Дата Зала Домакин Резултат Гост Съдии
28-07-2011
13:00
Араклъ Спор Салону
Трабзон, Турция
България (юноши мл. в.) 3:2 Гърция (юноши мл. в) Сердар Нисанчиоглу (Тур)
Александр Рябцов (Русия)
palms bet 7sport.net
Супер Волей мъже | Редовен сезон
Сливнишки герой 17:00 Добруджа 07
Локомотив Пловдив 18:00 ЦСКА
Хебър 18:30 Берое 2016
Национална волейболна лига Висша лига | Западна група
Миньор 16:00 Звездец
Град 17:00 Тетевен Волей
Софийски университет 18:00 Септември Про Синема
ВА ′Стойчев-Казийски′ 18:00 Етрополе
Национална волейболна лига Висша лига | Източна група
Велики Преслав 14:00 Родопа
Черноморец Бяла - 2008 15:30 Черно море
Държавно първенство (юноши) | Група Б-2
Благоевград (юноши) 1:3 Самоков 2009 (юноши)
Велбъжд (юноши) 3:1 Медиус Волей (юноши)
Самоков 2009 (юноши) 15:30 Медиус Волей (юноши)
Благоевград (юноши) 17:00 Велбъжд (юноши)
Регион Витоша (кадети)
Славия (кадети) 3:0 Септември Про Синема (кадети)
Люлин (кадети) 0:3 Левски София (кадети)
Регион Витоша (прекадети)
Люлин (прекадети) 0:3 Левски София (прекадети)
ЦСКА (прекадети) 3:0 Локомотив София (прекадети)
Славия (прекадети) 2:3 СУ (прекадети)
Регион Витоша (прекадетки) | Група А
Академик (прекадетки) 14:00 ЦПВК (прекадетки)
Регион Витоша (кадетки) | Група А
Академик (кадетки) 15:30 ЦПВК (кадетки)
Барутов Волей (кадетки) 17:30 Локомотив София (кадетки)
Регион Витоша (кадетки) | Група Б
Звезди 94 (кадетки) 15:00 Левски София (кадетки)
Други новини