Кристоф Лекор (Франция)

Категоря:Европа
E-mail:chlecourt@laposte.net
Телефон:[33] 321 57 29 62


Купа ЦЕВ 2011 (Жени) | Осминафинали
Дата Зала Домакин Резултат Гост Съдии
06-01-2011
21:30
Хале де Спортс де ла Ринерайне
Нюшател, Швейцария
Сагрес НУК (Швейцария) 3:0 Калцит (Словения) Кристоф Лекор (Франция)
Антонио Фернандо Кореа Бенитес (Испания)
Европейски юношески олимпийски фестивал 2011 | Група A
Дата Зала Домакин Резултат Гост Съдии
25-07-2011
16:00
Араклъ Спор Салону
Трабзон, Турция
България (юноши мл. в.) 3:2 Испания (юноши мл. в) Кристоф Лекор (Франция)
Коен Лютс (Белгия)
26-07-2011
11:00
Араклъ Спор Салону
Трабзон, Турция
Турция (юноши мл. в) 2:3 Испания (юноши мл. в) Кристоф Лекор (Франция)
Еманоуил Георгиадис (Гърция)
27-07-2011
16:00
Араклъ Спор Салону
Трабзон, Турция
Испания (юноши мл. в) 1:3 Сърбия (юноши мл. в) Кристоф Лекор (Франция)
Александр Рябцов (Русия)
Европейски юношески олимпийски фестивал 2011 | Мач за пето място
Дата Зала Домакин Резултат Гост Съдии
29-07-2011
11:30
Араклъ Спор Салону
Трабзон, Турция
Испания (юноши мл. в) 1:3 България (юноши мл. в.) Кристоф Лекор (Франция)
palms bet 7sport.net
Купа на България | 1/8-финали
Берое 2016 17:00 Нефтохимик 2010
ЦСКА 18:00 Локомотив Пловдив
Купа на България, Висша лига | 1/8-финали
Град 15:00 Септември Про Синема
Купа на България, жени | 1/4-финали
Казанлък Волей 15:00 Перун
ЦСКА 16:00 Берое
Марица 16:00 Славия
Локомотив 1929 17:00 Варна ДКС
Държавно първенство (юноши) | Група Г-1
Арда (юноши) 14:00 Дея спорт (юноши)
Регион Витоша (кадети)
Септември Про Синема (кадети) 11:00 Левски София (кадети)
ЦСКА (кадети) 11:30 Люлин (кадети)
ВА Стойчев-Казийски (кадети) 12:00 Славия (кадети)
Регион Витоша (прекадети)
ВА Стойчев-Казийски (прекадети) 10:00 Славия (прекадети)
ЦСКА (прекадети) 10:00 Люлин (прекадети)
СУ (прекадети) 15:00 Левски София (прекадети)
Регион Витоша (прекадетки) | Група А
Локомотив София (прекадетки) 10:00 ЦПВК (прекадетки)
Академик (прекадетки) 14:00 ВА Стойчев-Казийски (прекадетки)
Регион Витоша (прекадетки) | Група Б
Звезди 94 (прекадетки) Славия 2017 (прекадетки)
Левски Волей (прекадетки) 10:30 Левски София (прекадетки)
Регион Витоша (кадетки) | Група А
Академик (кадетки) 10:30 ВА Стойчев-Казийски (кадетки)
Локомотив София (кадетки) 11:30 ЦПВК (кадетки)
Регион Витоша (кадетки) | Група Б
Звезди 94 (кадетки) Славия 2017 (кадетки)
Други новини