Вероника Миоара Иван Пападопол (Румъния)

Категоря:Европа
E-mail: papy_ivan@yahoo.com
Телефон: [40] 236 41 21 16


Европейско първенство 2010 (девойки) | Група В
Дата Зала Домакин Резултат Гост Съдии
03-09-2010
18:30
Кристал Хал
Зренянин, Сърбия
Словакия (девойки ст. в) 3:1 Полша (девойки ст. в) Евгени Макшанов (Рус)
Вероника Миоара Иван Пападопол (Румъния)
04-09-2010
18:30
Кристал Хал
Зренянин, Сърбия
Турция (девойки ст. в) 0:3 Италия (девойки ст. в) Франк Хроват (Словения)
Вероника Миоара Иван Пападопол (Румъния)
07-09-2010
18:30
Кристал Хал
Зренянин, Сърбия
Германия (девойки ст. в.) 3:0 Италия (девойки ст. в) Сари Колехмайнен (Фин)
Вероника Миоара Иван Пападопол (Румъния)
Европейско първенство 2010 (девойки) | Мачове за 5/8 място
Дата Зала Домакин Резултат Гост Съдии
11-09-2010
13:30
Чаир
Ниш, Сърбия
Русия (девойки ст. в) 0:3 Словакия (девойки ст. в) Ян Къртичка (Чех)
Вероника Миоара Иван Пападопол (Румъния)
Купа на претендентите 2011 (жени) | Втори кръг
Дата Зала Домакин Резултат Гост Съдии
07-12-2010
20:00
Аполон
Лимасол, Кипър
Аполон Лимасол (Кипър) 3:2 Динамо Азотара (Сърбия) Круномил Ведрис (Хър)
Вероника Миоара Иван Пападопол (Румъния)
palms bet 7sport.net
Купа на България | 1/8-финали
Берое 2016 17:00 Нефтохимик 2010
ЦСКА 18:00 Локомотив Пловдив
Купа на България, Висша лига | 1/8-финали
Град 15:00 Септември Про Синема
Купа на България, жени | 1/4-финали
Казанлък Волей 15:00 Перун
ЦСКА 16:00 Берое
Марица 16:00 Славия
Локомотив 1929 17:00 Варна ДКС
Държавно първенство (юноши) | Група Г-1
Арда (юноши) 14:00 Дея спорт (юноши)
Регион Витоша (кадети)
Септември Про Синема (кадети) 11:00 Левски София (кадети)
ЦСКА (кадети) 11:30 Люлин (кадети)
ВА Стойчев-Казийски (кадети) 12:00 Славия (кадети)
Регион Витоша (прекадети)
ВА Стойчев-Казийски (прекадети) 10:00 Славия (прекадети)
ЦСКА (прекадети) 10:00 Люлин (прекадети)
СУ (прекадети) 15:00 Левски София (прекадети)
Регион Витоша (прекадетки) | Група А
Локомотив София (прекадетки) 10:00 ЦПВК (прекадетки)
Академик (прекадетки) 14:00 ВА Стойчев-Казийски (прекадетки)
Регион Витоша (прекадетки) | Група Б
Звезди 94 (прекадетки) Славия 2017 (прекадетки)
Левски Волей (прекадетки) 10:30 Левски София (прекадетки)
Регион Витоша (кадетки) | Група А
Академик (кадетки) 10:30 ВА Стойчев-Казийски (кадетки)
Локомотив София (кадетки) 11:30 ЦПВК (кадетки)
Регион Витоша (кадетки) | Група Б
Звезди 94 (кадетки) Славия 2017 (кадетки)
Други новини