Ян Къртичка (Чех)

Категоря:Свят


Европейско първенство - квалификации (жени) | Втори етап - група E
Дата Зала Домакин Резултат Гост Съдии
28-05-2010
20:00
Спортурилор
Констанца, Румъния
Швеция 1:3 Румъния Ян Къртичка (Чех)
Сотирос Деликостидис (Гър)
29-05-2010
17:00
Спортурилор
Констанца, Румъния
Белгия 3:0 Швеция Ян Къртичка (Чех)
Сотирос Деликостидис (Гър)
30-05-2010
17:00
Спортурилор
Констанца, Румъния
Швеция 1:3 Словения Янакис Софоклеус (Кип)
Ян Къртичка (Чех)
Европейско първенство 2010 (девойки) | Група В
Дата Зала Домакин Резултат Гост Съдии
03-09-2010
16:00
Кристал Хал
Зренянин, Сърбия
Германия (девойки ст. в.) 1:3 Турция (девойки ст. в) Ян Къртичка (Чех)
Владимир Симонович (Сърбия)
04-09-2010
16:00
Кристал Хал
Зренянин, Сърбия
Германия (девойки ст. в.) 3:1 Словакия (девойки ст. в) Ян Къртичка (Чех)
Евгени Макшанов (Рус)
05-09-2010
18:30
Кристал Хал
Зренянин, Сърбия
Италия (девойки ст. в) 3:0 Полша (девойки ст. в) Ян Къртичка (Чех)
Ян Герит Рейхард (Хол)
08-09-2010
16:00
Кристал Хал
Зренянин, Сърбия
Полша (девойки ст. в) 1:3 Германия (девойки ст. в.) Ян Къртичка (Чех)
Франк Хроват (Словения)
Европейско първенство 2010 (девойки) | Мачове за 5/8 място
Дата Зала Домакин Резултат Гост Съдии
11-09-2010
13:30
Чаир
Ниш, Сърбия
Русия (девойки ст. в) 0:3 Словакия (девойки ст. в) Ян Къртичка (Чех)
Вероника Миоара Иван Пападопол (Румъния)
Купа на претендентите 2011 (жени) | Първи кръг
Дата Зала Домакин Резултат Гост Съдии
17-10-2010
19:30
Дворец на спорта Баку
Баку, Азербайджан
Азерьол (Азербайджан) 3:0 Паола Хибс Ян Къртичка (Чех)
Кирил Нестеренко (Рус)
Купа на претендентите 2011 (мъже) | Шестнайсетинафинали
Дата Зала Домакин Резултат Гост Съдии
14-12-2010
20:00
Полония
Честохова, Полша
Ченстохова (Полша) 3:1 Макаби (Израел) Ян Къртичка (Чех)
Уте Мария Фишер (Германия)
Купа на претендентите 2011 (жени) | Шестнайсетинафинали
Дата Зала Домакин Резултат Гост Съдии
05-01-2011
18:30
Велика Визура
Белград, Сърбия
Визура (Сърбия) 3:2 Хент (Белгия) Ян Къртичка (Чех)
Рудина Омари (Алб)
Европейска лига 2011 (мъже) | Група C
Дата Зала Домакин Резултат Гост Съдии
09-07-2011
20:00
Словакия 3:0 Турция Ян Къртичка (Чех)
Бруно Муха (Хърватия)
10-07-2011
20:00
Словакия 3:2 Турция Ян Къртичка (Чех)
Бруно Муха (Хърватия)
palms bet 7sport.net
Купа на България | 1/8-финали
Берое 2016 17:00 Нефтохимик 2010
ЦСКА 18:00 Локомотив Пловдив
Купа на България, Висша лига | 1/8-финали
Град 15:00 Септември Про Синема
Купа на България, жени | 1/4-финали
Казанлък Волей 15:00 Перун
ЦСКА 16:00 Берое
Марица 16:00 Славия
Локомотив 1929 17:00 Варна ДКС
Държавно първенство (юноши) | Група Г-1
Арда (юноши) 14:00 Дея спорт (юноши)
Регион Витоша (кадети)
Септември Про Синема (кадети) 11:00 Левски София (кадети)
ЦСКА (кадети) 11:30 Люлин (кадети)
ВА Стойчев-Казийски (кадети) 12:00 Славия (кадети)
Регион Витоша (прекадети)
ВА Стойчев-Казийски (прекадети) 10:00 Славия (прекадети)
ЦСКА (прекадети) 10:00 Люлин (прекадети)
СУ (прекадети) 15:00 Левски София (прекадети)
Регион Витоша (прекадетки) | Група А
Локомотив София (прекадетки) 10:00 ЦПВК (прекадетки)
Академик (прекадетки) 14:00 ВА Стойчев-Казийски (прекадетки)
Регион Витоша (прекадетки) | Група Б
Звезди 94 (прекадетки) Славия 2017 (прекадетки)
Левски Волей (прекадетки) 10:30 Левски София (прекадетки)
Регион Витоша (кадетки) | Група А
Академик (кадетки) 10:30 ВА Стойчев-Казийски (кадетки)
Локомотив София (кадетки) 11:30 ЦПВК (кадетки)
Регион Витоша (кадетки) | Група Б
Звезди 94 (кадетки) Славия 2017 (кадетки)
Други новини