Кирил Нестеренко (Рус)

Категоря:Свят
E-mail:knesterenk@rambler.ru
Телефон: [7] 495-758 91 05


Купа на претендентите 2011 (жени) | Първи кръг
Дата Зала Домакин Резултат Гост Съдии
17-10-2010
19:30
Дворец на спорта Баку
Баку, Азербайджан
Азерьол (Азербайджан) 3:0 Паола Хибс Ян Къртичка (Чех)
Кирил Нестеренко (Рус)
Купа на претендентите 2011 (мъже) | Втори кръг
Дата Зала Домакин Резултат Гост Съдии
17-11-2010
18:00
Спортен комплекс
Могильов, Беларус
Строитель (Беларус) 3:2 Палма Волей (Испания) Кирил Нестеренко (Рус)
Виктор Фелдщейн (Украйна)
Купа на претендентите 2011 (жени) | Шестнайсетинафинали
Дата Зала Домакин Резултат Гост Съдии
12-01-2011
15:30
Дворец на спорта Баку
Баку, Азербайджан
Локомотив Баку (Азербайджан) 3:0 Аско Линц-Щег (Австрия) Кирил Нестеренко (Рус)
Илия Пенков (България)
Купа ЦЕВ 2011 (Жени) | Кръг на предизвикателството
Дата Зала Домакин Резултат Гост Съдии
23-02-2011
21:00
Шумице Спортен център
Белград, Сърбия
Цървена Звезда (Сърбия) 3:1 Пост (Австрия) Томаш Войтишек (Чех)
Кирил Нестеренко (Рус)
palms bet 7sport.net
Супер Волей мъже | Редовен сезон
Сливнишки герой 17:00 Добруджа 07
Локомотив Пловдив 18:00 ЦСКА
Хебър 18:30 Берое 2016
Национална волейболна лига Висша лига | Западна група
Миньор 16:00 Звездец
Град 17:00 Тетевен Волей
Софийски университет 18:00 Септември Про Синема
ВА ′Стойчев-Казийски′ 18:00 Етрополе
Национална волейболна лига Висша лига | Източна група
Велики Преслав 1:3 Родопа
Черноморец Бяла - 2008 16:30 Черно море
Държавно първенство (юноши) | Група Б-2
Благоевград (юноши) 1:3 Самоков 2009 (юноши)
Велбъжд (юноши) 3:1 Медиус Волей (юноши)
Самоков 2009 (юноши) 15:30 Медиус Волей (юноши)
Благоевград (юноши) 17:00 Велбъжд (юноши)
Регион Витоша (кадети)
Славия (кадети) 3:0 Септември Про Синема (кадети)
Люлин (кадети) 0:3 Левски София (кадети)
Регион Витоша (прекадети)
Люлин (прекадети) 0:3 Левски София (прекадети)
ЦСКА (прекадети) 3:0 Локомотив София (прекадети)
Славия (прекадети) 2:3 СУ (прекадети)
Регион Витоша (прекадетки) | Група А
Академик (прекадетки) 14:00 ЦПВК (прекадетки)
Регион Витоша (кадетки) | Група А
Академик (кадетки) 15:30 ЦПВК (кадетки)
Барутов Волей (кадетки) 17:30 Локомотив София (кадетки)
Регион Витоша (кадетки) | Група Б
Звезди 94 (кадетки) 15:00 Левски София (кадетки)
Други новини