Николае Ромео Марин (Румъния)

Категоря:Европа


Шампионска лига 2011 (мъже) | Група C
Дата Зала Домакин Резултат Гост Съдии
05-01-2011
21:00
Средиземноморски спортен център
Будва, Черна гора
Будванска Ривийера (Черна гора) 3:2 АЦХ Волей (Словения) Николае Ромео Марин (Румъния)
Душан Ричлик (Чехия)
Шампионска лига 2011 (мъже) | Група E
Дата Зала Домакин Резултат Гост Съдии
17-11-2010
19:30
ТВФ 50. Уил
Истанбул, Турция
Фенербахче (Турция) 2:3 Сислей (Италия) Николае Ромео Марин (Румъния)
Ахти Хухтаниска (Финландия)
Шампионска лига 2011 (жени) | Група A
Дата Зала Домакин Резултат Гост Съдии
01-12-2010
18:30
Бурхан Фелек
Истанбул, Турция
Вакъфбанк (Турция) 3:1 Полски Цукьер Факро (Полша) Николае Ромео Марин (Румъния)
Георгиос Карампецос (Гърция)
Купа ЦЕВ 2011 (мъже) | Финал
Дата Зала Домакин Резултат Гост Съдии
12-03-2011
17:30
Азоти
Кенджежин-Кожле, Полша
ЗАКСА (Полша) 1:3 Сислей (Италия) Николае Ромео Марин (Румъния)
Генадий Кондаков (Украйна)
palms bet 7sport.net
Супер Волей мъже | Редовен сезон
Локомотив Пловдив 0:3 Монтана
Дея спорт Бургас 3:1 ЦСКА
Национална волейболна лига Висша лига | Източна група
Велики Преслав 3:2 Берое 2
Държавно първенство (юноши) | Група В
Марица (Белово) (юноши) 14:00 Левски Карлово (юноши)
Виктория Волей (юноши) 14:00 Родопа (юноши)
Локомотив Пловдив (юноши) 14:00 Хебър (юноши)
Държавно първенство (юноши) | Група А-1
Левски София (юноши) 3:0 Марек Юнион-Ивкони (юноши)
Пирин (юноши) 3:0 Люлин
Държавно първенство (юноши) | Група А-2
Славия (юноши) 2:3 ВА Стойчев-Казийски (юноши)
Държавно първенство (юноши) | Група Б-1
Етрополе (юноши) 3:1 Септември Про Синема (юноши)
Държавно първенство (юноши) | Група Е
Тетевен (юноши) 3:0 Град (юноши)
Държавно първенство (юноши) | Група Д
Хан Аспарух (юноши) 14:00 Черно море (юноши)
Перун (юноши) 0:3 Дунав (юноши)
Държавно първенство (девойки) | Група А-1
ЦСКА (девойки) 3:0 Локомотив София (девойки)
Ахил Волей (девойки) 0:3 ВА Стойчев-Казийски (девойки)
Държавно първенство (девойки) | Група А-2
Славия 2017 (девойки) 1:3 ЦПВК (девойки)
Хектор (девойки) 0:3 Левски София (девойки)
Държавно първенство (девойки) | Група Д
ЙЕБ Шумен 05 (девойки) 0:3 Варна ДКС (девойки)
Перун (девойки) 3:0 Дунав (девойки)
Държавно първенство (девойки) | Група В-1
Казанлък (девойки) 14:00 Марица (девойки)
Берое (девойки) 14:00 Раковски (девойки)
Регион Витоша (кадетки) | Група Б
Славия 2017 (кадетки) 3:0 Звезди 94 (кадетки)
Други новини