Георгиос Карампецос (Гърция)

Категоря:Европа


Световна лига 2010 | Група B
Дата Зала Домакин Резултат Гост Съдии
04-06-2010
20:30
Палараски
Парма, Италия
Италия 3:0 Франция Юрай Мокри (Словакия)
Георгиос Карампецос (Гърция)
05-06-2010
18:00
Палапанини
Модена, Италия
Италия 3:2 Франция Юрай Мокри (Словакия)
Георгиос Карампецос (Гърция)
Световно първенство 2010 (жени) | Група B
Дата Зала Домакин Резултат Гост Съдии
29-10-2010
10:15
Хамамацу Арена
Хамамацу, Япония
Чехия 0:3 Холандия Жианг Лиу (Кит)
Георгиос Карампецос (Гърция)
30-10-2010
09:30
Хамамацу Арена
Хамамацу, Япония
Кения 0:3 Пуерто Рико Деян Йованович (Сърбия)
Георгиос Карампецос (Гърция)
31-10-2010
08:30
Хамамацу Арена
Хамамацу, Япония
Италия 3:0 Кения Жанпен Жиракакул (Тайланд)
Георгиос Карампецос (Гърция)
02-11-2010
11:45
Хамамацу Арена
Хамамацу, Япония
Чехия 3:2 Италия Георгиос Карампецос (Гърция)
Андрей Зенович (Русия)
03-11-2010
06:00
Хамамацу Арена
Хамамацу, Япония
Пуерто Рико 0:3 Холандия Лучиан-Василе Настасе (Рум)
Георгиос Карампецос (Гърция)
Световно първенство 2010 (жени) | Група F
Дата Зала Домакин Резултат Гост Съдии
06-11-2010
11:00
Нипонгайши
Нагоя, Япония
Италия 3:1 Германия Георгиос Карампецос (Гърция)
Андрей Зенович (Русия)
07-11-2010
04:00
Нипонгайши
Нагоя, Япония
Холандия 1:3 Тайланд Сузана Родригес (Исп)
Георгиос Карампецос (Гърция)
09-11-2010
09:15
Нипонгайши
Нагоя, Япония
Италия 3:0 Тайланд Деян Йованович (Сърбия)
Георгиос Карампецос (Гърция)
10-11-2010
11:30
Нипонгайши
Нагоя, Япония
Италия 2:3 Куба Сузана Родригес (Исп)
Георгиос Карампецос (Гърция)
Световно първенство 2010 (жени) | Мач за 7 място
Дата Зала Домакин Резултат Гост Съдии
14-11-2010
08:30
Метрополитен Гимназиум
Токио, Япония
Сърбия 1:3 Германия Георгиос Карампецос (Гърция)
Абдулах Ал Eнези (Кувейт)
Шампионска лига 2011 (жени) | Група A
Дата Зала Домакин Резултат Гост Съдии
01-12-2010
18:30
Бурхан Фелек
Истанбул, Турция
Вакъфбанк (Турция) 3:1 Полски Цукьер Факро (Полша) Николае Ромео Марин (Румъния)
Георгиос Карампецос (Гърция)
Шампионска лига 2011 (мъже) | Първи плейофи
Дата Зала Домакин Резултат Гост Съдии
02-02-2011
21:30
Паласпорт ди Кунео
Кунео, Италия
Бре Банка Ланути (Италия) 3:0 Белогорье (Русия) Деян Йованович (Сърбия)
Георгиос Карампецос (Гърция)
Купа ЦЕВ 2011 (мъже) | Полуфинали
Дата Зала Домакин Резултат Гост Съдии
22-02-2011
19:30
Самоков
Самоков, България
ЦСКА 3:0 ЗАКСА (Полша) Елдар Зулфугаров (Азер)
Георгиос Карампецос (Гърция)
Световна лига 2011 | Група A
Дата Зала Домакин Резултат Гост Съдии
29-06-2011
21:30
Сподек
Катовице, Полша
Полша 1:3 Бразилия Георгиос Карампецос (Гърция)
Андрей Зенович (Русия)
30-06-2011
21:30
Сподек
Катовице, Полша
Полша 0:3 Бразилия Георгиос Карампецос (Гърция)
Андрей Зенович (Русия)
palms bet 7sport.net
Супер Волей мъже | Редовен сезон
Сливнишки герой 17:00 Добруджа 07
Локомотив Пловдив 18:00 ЦСКА
Хебър 18:30 Берое 2016
Национална волейболна лига Висша лига | Западна група
Миньор 16:00 Звездец
Град 17:00 Тетевен Волей
Софийски университет 18:00 Септември Про Синема
ВА ′Стойчев-Казийски′ 18:00 Етрополе
Национална волейболна лига Висша лига | Източна група
Велики Преслав 14:00 Родопа
Черноморец Бяла - 2008 15:30 Черно море
Държавно първенство (юноши) | Група Б-2
Благоевград (юноши) 1:3 Самоков 2009 (юноши)
Велбъжд (юноши) 3:1 Медиус Волей (юноши)
Самоков 2009 (юноши) 15:30 Медиус Волей (юноши)
Благоевград (юноши) 17:00 Велбъжд (юноши)
Регион Витоша (кадети)
Славия (кадети) 3:0 Септември Про Синема (кадети)
Люлин (кадети) 0:3 Левски София (кадети)
Регион Витоша (прекадети)
Люлин (прекадети) 0:3 Левски София (прекадети)
ЦСКА (прекадети) 3:0 Локомотив София (прекадети)
Славия (прекадети) 2:3 СУ (прекадети)
Регион Витоша (прекадетки) | Група А
Академик (прекадетки) 14:00 ЦПВК (прекадетки)
Регион Витоша (кадетки) | Група А
Академик (кадетки) 15:30 ЦПВК (кадетки)
Барутов Волей (кадетки) 17:30 Локомотив София (кадетки)
Регион Витоша (кадетки) | Група Б
Звезди 94 (кадетки) 15:00 Левски София (кадетки)
Други новини