Ларс Ридланд (Норвегия)

Категоря:Европа
E-mail:lars.rydland@hkskole.no
Телефон:[47] 52-73 63 62


Купа на претендентите 2011 (мъже) | Шестнайсетинафинали
Дата Зала Домакин Резултат Гост Съдии
08-12-2010
19:00
Кертулан
Раисио, Финландия
Лоиму (Финландия) 0:3 Аркас Спор (Турция) Ларс Ридланд (Норвегия)
Александер Сиканийч (Лихтенщайн)
Купа на претендентите 2011 (мъже) | Осминафинали
Дата Зала Домакин Резултат Гост Съдии
13-01-2011
21:00
Пол Хорн Арена
Тюбинген, Германия
ЕнВ Ротенбург (Германия) 0:3 Факел (Русия) Ларс Ридланд (Норвегия)
Кристиан Волф (Швейц)
Световно първенство 2011 (младежи) | Квалификации - зона Европа - група D
Дата Зала Домакин Резултат Гост Съдии
20-05-2011
20:30
Гърция (мл.) 0:3 Италия (мл.) Ларс Ридланд (Норвегия)
Властимил Ковар (Чехия)
21-05-2011
17:30
Германия (мл.) 3:0 Гърция (мл.) Ларс Ридланд (Норвегия)
Артуро Ди Джакомо (Белгия)
22-05-2011
16:00
Гърция (мл.) 3:2 Естония (мл.) Ларс Ридланд (Норвегия)
Артуро Ди Джакомо (Белгия)
palms bet 7sport.net
Супер Волей мъже | Редовен сезон
Локомотив Пловдив 0:3 Монтана
Дея спорт Бургас 3:1 ЦСКА
Национална волейболна лига Висша лига | Източна група
Велики Преслав 3:2 Берое 2
Държавно първенство (юноши) | Група В
Марица (Белово) (юноши) 14:00 Левски Карлово (юноши)
Виктория Волей (юноши) 14:00 Родопа (юноши)
Локомотив Пловдив (юноши) 14:00 Хебър (юноши)
Държавно първенство (юноши) | Група А-1
Левски София (юноши) 3:0 Марек Юнион-Ивкони (юноши)
Пирин (юноши) 3:0 Люлин
Държавно първенство (юноши) | Група А-2
Славия (юноши) 2:3 ВА Стойчев-Казийски (юноши)
Държавно първенство (юноши) | Група Б-1
Етрополе (юноши) 3:1 Септември Про Синема (юноши)
Държавно първенство (юноши) | Група Е
Тетевен (юноши) 3:0 Град (юноши)
Държавно първенство (юноши) | Група Д
Хан Аспарух (юноши) 14:00 Черно море (юноши)
Перун (юноши) 0:3 Дунав (юноши)
Държавно първенство (девойки) | Група А-1
ЦСКА (девойки) 3:0 Локомотив София (девойки)
Ахил Волей (девойки) 0:3 ВА Стойчев-Казийски (девойки)
Държавно първенство (девойки) | Група А-2
Славия 2017 (девойки) 1:3 ЦПВК (девойки)
Хектор (девойки) 0:3 Левски София (девойки)
Държавно първенство (девойки) | Група Д
ЙЕБ Шумен 05 (девойки) 0:3 Варна ДКС (девойки)
Перун (девойки) 3:0 Дунав (девойки)
Държавно първенство (девойки) | Група В-1
Казанлък (девойки) 14:00 Марица (девойки)
Берое (девойки) 14:00 Раковски (девойки)
Регион Витоша (кадетки) | Група Б
Славия 2017 (кадетки) 3:0 Звезди 94 (кадетки)
Други новини