Ритварс Алксинс (Латвия)

Категоря:Европа


Шампионска лига 2011 (мъже) | Група E
Дата Зала Домакин Резултат Гост Съдии
07-12-2010
18:00
Дворец на спорта
Белгород, Русия
Белогорье (Русия) 3:0 Фенербахче (Турция) Ритварс Алксинс (Латвия)
Пьотр Дудек (Пол)
Шампионска лига 2011 (жени) | Група D
Дата Зала Домакин Резултат Гост Съдии
23-11-2010
21:30
Атлас Арена
Лодз, Полша
Органика Будовлани (Полша) 1:3 МЦ-Карнаги (Италия) Ритварс Алксинс (Латвия)
Андрей Зенович (Русия)
Шампионска лига 2011 (мъже) | Първи плейофи
Дата Зала Домакин Резултат Гост Съдии
09-02-2011
19:00
Баскетхол
Казан, Русия
Зенит (Русия) 3:0 АЦХ Волей (Словения) Ритварс Алксинс (Латвия)
Аляксандър Пясецки (Беларус)
Шампионска лига 2011 (жени) | Втори плейофи
Дата Зала Домакин Резултат Гост Съдии
03-03-2011
16:00
Сархадчи Олимпийски Спортен Център
Баку, Азербайджан
Рабита (Азербайджан) 3:0 Полски Цукьер Факро (Полша) Юри Бакунович (Беларус)
Ритварс Алксинс (Латвия)
palms bet 7sport.net
Супер Волей мъже | Редовен сезон
Сливнишки герой 17:00 Добруджа 07
Локомотив Пловдив 18:00 ЦСКА
Хебър 18:30 Берое 2016
Национална волейболна лига Висша лига | Западна група
Миньор 16:00 Звездец
Град 17:00 Тетевен Волей
Софийски университет 18:00 Септември Про Синема
ВА ′Стойчев-Казийски′ 18:00 Етрополе
Национална волейболна лига Висша лига | Източна група
Велики Преслав 14:00 Родопа
Черноморец Бяла - 2008 15:30 Черно море
Държавно първенство (юноши) | Група Б-2
Благоевград (юноши) 1:3 Самоков 2009 (юноши)
Велбъжд (юноши) 3:1 Медиус Волей (юноши)
Самоков 2009 (юноши) 15:30 Медиус Волей (юноши)
Благоевград (юноши) 17:00 Велбъжд (юноши)
Регион Витоша (кадети)
Славия (кадети) 3:0 Септември Про Синема (кадети)
Люлин (кадети) 0:3 Левски София (кадети)
Регион Витоша (прекадети)
Люлин (прекадети) 0:3 Левски София (прекадети)
ЦСКА (прекадети) 3:0 Локомотив София (прекадети)
Славия (прекадети) 2:3 СУ (прекадети)
Регион Витоша (прекадетки) | Група А
Академик (прекадетки) 14:00 ЦПВК (прекадетки)
Регион Витоша (кадетки) | Група А
Академик (кадетки) 15:30 ЦПВК (кадетки)
Барутов Волей (кадетки) 17:30 Локомотив София (кадетки)
Регион Витоша (кадетки) | Група Б
Звезди 94 (кадетки) 15:00 Левски София (кадетки)
Други новини