Андрей Зенович (Русия)

Категоря:Европа


Световна лига 2010 | Група A
Дата Зала Домакин Резултат Гост Съдии
19-06-2010
17:00
Омниспорт
Апелдорн, Холандия
Холандия 0:3 България Юре Стегнар (Сло)
Андрей Зенович (Русия)
20-06-2010
15:00
Омниспорт
Апелдорн, Холандия
Холандия 0:3 България Юре Стегнар (Сло)
Андрей Зенович (Русия)
Световна лига 2010 | Група B
Дата Зала Домакин Резултат Гост Съдии
07-07-2010
18:00
Пионир
Белград, Сърбия
Сърбия 1:3 Италия Пьотр Дудек (Пол)
Андрей Зенович (Русия)
08-07-2010
20:15
Пионир
Белград, Сърбия
Сърбия 3:2 Италия Пьотр Дудек (Пол)
Андрей Зенович (Русия)
Световно първенство 2010 (жени) | Група B
Дата Зала Домакин Резултат Гост Съдии
29-10-2010
12:45
Хамамацу Арена
Хамамацу, Япония
Пуерто Рико 0:3 Италия Жанпен Жиракакул (Тайланд)
Андрей Зенович (Русия)
30-10-2010
07:00
Хамамацу Арена
Хамамацу, Япония
Чехия 2:3 Бразилия Жанпен Жиракакул (Тайланд)
Андрей Зенович (Русия)
31-10-2010
11:00
Хамамацу Арена
Хамамацу, Япония
Бразилия 3:0 Холандия Деян Йованович (Сърбия)
Андрей Зенович (Русия)
02-11-2010
11:45
Хамамацу Арена
Хамамацу, Япония
Чехия 3:2 Италия Георгиос Карампецос (Гърция)
Андрей Зенович (Русия)
03-11-2010
11:00
Хамамацу Арена
Хамамацу, Япония
Италия 0:3 Бразилия Жианг Лиу (Кит)
Андрей Зенович (Русия)
Световно първенство 2010 (жени) | Група F
Дата Зала Домакин Резултат Гост Съдии
06-11-2010
11:00
Нипонгайши
Нагоя, Япония
Италия 3:1 Германия Георгиос Карампецос (Гърция)
Андрей Зенович (Русия)
07-11-2010
06:15
Нипонгайши
Нагоя, Япония
Чехия 0:3 Германия Ким Кун-Тае(Република Корея)
Андрей Зенович (Русия)
09-11-2010
07:00
Нипонгайши
Нагоя, Япония
Бразилия 3:0 Германия Андрей Зенович (Русия)
Акихико Тано (Япония)
10-11-2010
09:15
Нипонгайши
Нагоя, Япония
Холандия 1:3 Германия Мохамад Шамири (Иран)
Андрей Зенович (Русия)
Световно първенство 2010 (жени) | Мачове 9-12 място
Дата Зала Домакин Резултат Гост Съдии
13-11-2010
06:30
Метрополитен Гимназиум
Токио, Япония
Куба 1:3 Китай Андрей Зенович (Русия)
Акихико Тано (Япония)
Световно първенство 2010 (жени) | Мач за 9 място
Дата Зала Домакин Резултат Гост Съдии
14-11-2010
07:00
Йойоги Нейшънъл Стейдиъм
Токио, Япония
Полша 3:0 Китай Филип Верееке (Фр)
Андрей Зенович (Русия)
Шампионска лига 2011 (жени) | Група C
Дата Зала Домакин Резултат Гост Съдии
11-01-2011
21:15
Им Бирх
Цюрих, Швейцария
Волеро (Швейцария) 3:2 Еджзаджъбашъ ВитрА (Турция) Пьотр Дудек (Пол)
Андрей Зенович (Русия)
Шампионска лига 2011 (жени) | Група D
Дата Зала Домакин Резултат Гост Съдии
23-11-2010
21:30
Атлас Арена
Лодз, Полша
Органика Будовлани (Полша) 1:3 МЦ-Карнаги (Италия) Ритварс Алксинс (Латвия)
Андрей Зенович (Русия)
Купа ЦЕВ 2011 (мъже) | Полуфинали
Дата Зала Домакин Резултат Гост Съдии
27-02-2011
16:00
Азоти
Кенджежин-Кожле, Полша
ЗАКСА (Полша) 3:0 ЦСКА Тим Каабер (Нор)
Андрей Зенович (Русия)
Световна лига 2011 | Група A
Дата Зала Домакин Резултат Гост Съдии
29-06-2011
21:30
Сподек
Катовице, Полша
Полша 1:3 Бразилия Георгиос Карампецос (Гърция)
Андрей Зенович (Русия)
30-06-2011
21:30
Сподек
Катовице, Полша
Полша 0:3 Бразилия Георгиос Карампецос (Гърция)
Андрей Зенович (Русия)
Световна лига 2011 | Група D
Дата Зала Домакин Резултат Гост Съдии
18-06-2011
09:00
Йеомджу Джимнейзиъм
Гуанджу, Южна Корея
Южна Корея 0:3 Куба Василис Раптис (Гърция)
Андрей Зенович (Русия)
19-06-2011
08:00
Йеомджу Джимнейзиъм
Гуанджу, Южна Корея
Южна Корея 0:3 Куба Василис Раптис (Гърция)
Андрей Зенович (Русия)
palms bet 7sport.net
Купа на България | 1/8-финали
Берое 2016 17:00 Нефтохимик 2010
ЦСКА 18:00 Локомотив Пловдив
Купа на България, Висша лига | 1/8-финали
Град 15:00 Септември Про Синема
Купа на България, жени | 1/4-финали
Казанлък Волей 15:00 Перун
ЦСКА 16:00 Берое
Марица 16:00 Славия
Локомотив 1929 17:00 Варна ДКС
Държавно първенство (юноши) | Група Г-1
Арда (юноши) 14:00 Дея спорт (юноши)
Регион Витоша (кадети)
Септември Про Синема (кадети) 11:00 Левски София (кадети)
ЦСКА (кадети) 11:30 Люлин (кадети)
ВА Стойчев-Казийски (кадети) 12:00 Славия (кадети)
Регион Витоша (прекадети)
ВА Стойчев-Казийски (прекадети) 10:00 Славия (прекадети)
ЦСКА (прекадети) 10:00 Люлин (прекадети)
СУ (прекадети) 15:00 Левски София (прекадети)
Регион Витоша (прекадетки) | Група А
Локомотив София (прекадетки) 10:00 ЦПВК (прекадетки)
Академик (прекадетки) 14:00 ВА Стойчев-Казийски (прекадетки)
Регион Витоша (прекадетки) | Група Б
Звезди 94 (прекадетки) Славия 2017 (прекадетки)
Левски Волей (прекадетки) 10:30 Левски София (прекадетки)
Регион Витоша (кадетки) | Група А
Академик (кадетки) 10:30 ВА Стойчев-Казийски (кадетки)
Локомотив София (кадетки) 11:30 ЦПВК (кадетки)
Регион Витоша (кадетки) | Група Б
Звезди 94 (кадетки) Славия 2017 (кадетки)
Други новини