Алим Батюк (Украйна)

Категоря:Европа
E-mail:alim_60@rambler.ru
Телефон:[380] 564-92 70 10


Купа на претендентите 2011 (жени) | Втори кръг
Дата Зала Домакин Резултат Гост Съдии
14-12-2010
17:00
Дворец на спорта Баку
Баку, Азербайджан
Локомотив Баку (Азербайджан) 3:0 Омичка Омск (Русия) Овидиу Илиеску (Румъния)
Алим Батюк (Украйна)
Купа на претендентите 2011 (жени) | Шестнайсетинафинали
Дата Зала Домакин Резултат Гост Съдии
06-01-2011
16:00
Дивс
Екатеринбург, Русия
Уралочка-НТМК (Русия) 3:0 Нова Браник (Словения) Клавс Рейзинс (Латвия)
Алим Батюк (Украйна)
Купа на претендентите 2011 (мъже) | Четвъртфинали
Дата Зала Домакин Резултат Гост Съдии
02-02-2011
18:00
Премиер Арена
Сургут, Русия
Газпром-Югра (Русия) 2:3 Кучине Лубе Банка Марке (Италия) Кенет Аро (Финландия)
Алим Батюк (Украйна)
Европейска лига 2011 (Жени) | Група B
Дата Зала Домакин Резултат Гост Съдии
08-07-2011
17:30
Самоков
Самоков, България
България 1:3 Чехия Мирко Янкович (Сърбия)
Алим Батюк (Украйна)
09-07-2011
17:30
Самоков
Самоков, България
България 3:1 Чехия Мирко Янкович (Сърбия)
Алим Батюк (Украйна)
Световно Гран При 2011 | Група A
Дата Зала Домакин Резултат Гост Съдии
05-08-2011
20:00
Лучничка
Бидгош, Полша
Италия 3:1 Доминикана Хао Жуан Ванг (Китай)
Алим Батюк (Украйна)
06-08-2011
20:00
Лучничка
Бидгош, Полша
Италия 3:1 Аржентина Тофик Будая (Тун)
Алим Батюк (Украйна)
07-08-2011
16:30
Лучничка
Бидгош, Полша
Полша 1:3 Италия Тофик Будая (Тун)
Алим Батюк (Украйна)
palms bet 7sport.net
Купа на България | 1/8-финали
Берое 2016 17:00 Нефтохимик 2010
ЦСКА 18:00 Локомотив Пловдив
Купа на България, Висша лига | 1/8-финали
Град 15:00 Септември Про Синема
Купа на България, жени | 1/4-финали
Казанлък Волей 15:00 Перун
ЦСКА 16:00 Берое
Марица 16:00 Славия
Локомотив 1929 17:00 Варна ДКС
Държавно първенство (юноши) | Група Г-1
Арда (юноши) 14:00 Дея спорт (юноши)
Регион Витоша (кадети)
Септември Про Синема (кадети) 11:00 Левски София (кадети)
ЦСКА (кадети) 11:30 Люлин (кадети)
ВА Стойчев-Казийски (кадети) 12:00 Славия (кадети)
Регион Витоша (прекадети)
ВА Стойчев-Казийски (прекадети) 10:00 Славия (прекадети)
ЦСКА (прекадети) 10:00 Люлин (прекадети)
СУ (прекадети) 15:00 Левски София (прекадети)
Регион Витоша (прекадетки) | Група А
Локомотив София (прекадетки) 10:00 ЦПВК (прекадетки)
Академик (прекадетки) 14:00 ВА Стойчев-Казийски (прекадетки)
Регион Витоша (прекадетки) | Група Б
Звезди 94 (прекадетки) Славия 2017 (прекадетки)
Левски Волей (прекадетки) 10:30 Левски София (прекадетки)
Регион Витоша (кадетки) | Група А
Академик (кадетки) 10:30 ВА Стойчев-Казийски (кадетки)
Локомотив София (кадетки) 11:30 ЦПВК (кадетки)
Регион Витоша (кадетки) | Група Б
Звезди 94 (кадетки) Славия 2017 (кадетки)
Други новини