Тагреед Хатаб (Египет)

Категоря:Свят


Световно първенство 2013 (девойки) | Група A
Дата Зала Домакин Резултат Гост Съдии
21-06-2013
13:30
Кахот Арена
Бърно, Чехия
Перу (девойки ст. в) 2:3 Тайван (девойки ст. в) Тагреед Хатаб (Египет)
Пол Пивато Пиканко (Бразилия)
Световно първенство 2013 (девойки) | Група B
Дата Зала Домакин Резултат Гост Съдии
23-06-2013
21:00
Кахот Арена
Бърно, Чехия
Тайланд (девойки ст. в) 0:3 Колумбия (девойки ст. в) Тагреед Хатаб (Египет)
Елдар Зулфугаров (Азер)
Световно първенство 2013 (девойки) | Група C
Дата Зала Домакин Резултат Гост Съдии
22-06-2013
18:15
Местска зала Водова
Бърно, Чехия
Бразилия (девойки ст. в) 3:0 САЩ (девойки ст. в) Тагреед Хатаб (Египет)
Скот Дзиевирц (Канада)
Световно първенство 2013 (девойки) | Осминафинали
Дата Зала Домакин Резултат Гост Съдии
26-06-2013
21:00
Кахот Арена
Бърно, Чехия
Доминиканска република (девойки ст. в.) 3:1 Колумбия (девойки ст. в) Ян Къртичка (Чех)
Тагреед Хатаб (Египет)
Световно първенство 2013 (девойки) | Мачове за 9-16 място
Дата Зала Домакин Резултат Гост Съдии
28-06-2013
16:00
Местска зала Водова
Бърно, Чехия
Мексико (девойки ст. в) 2:3 Перу (девойки ст. в) Тагреед Хатаб (Египет)
Маамер Ел Кебуб (Алжир)
Световно първенство 2013 (девойки) | Мачове за 13-16 място
Дата Зала Домакин Резултат Гост Съдии
29-06-2013
18:15
Местска зала Водова
Бърно, Чехия
Мексико (девойки ст. в) 1:3 Колумбия (девойки ст. в) Х. Сунг (Южна Корея)
Тагреед Хатаб (Египет)
Световно първенство 2013 (девойки) | Мач за 11-о място
Дата Зала Домакин Резултат Гост Съдии
30-06-2013
16:00
Кахот Арена
Бърно, Чехия
Чехия (девойки ст. в) 3:2 Перу (девойки ст. в) Хатамабади Седигех (Иран)
Тагреед Хатаб (Египет)
Световно Гран При 2013 | Група O
Дата Зала Домакин Резултат Гост Съдии
16-08-2013
13:00
Каохсиюнг
Тайпе, Китайско Тайпе
Турция 3:2 Доминикана Тагреед Хатаб (Египет)
Седрис Чун (Хонконг)
17-08-2013
10:00
Каохсиюнг
Тайпе, Китайско Тайпе
Алжир 0:3 Турция Тагреед Хатаб (Египет)
Джон О′Дундо (Кения)
18-08-2013
12:30
Каохсиюнг
Тайпе, Китайско Тайпе
Доминикана 3:0 Алжир Тагреед Хатаб (Египет)
Джон О′Дундо (Кения)
palms bet 7sport.net
Супер Волей мъже | Редовен сезон
Локомотив Пловдив 0:3 Монтана
Дея спорт Бургас 3:1 ЦСКА
Национална волейболна лига Висша лига | Източна група
Велики Преслав 3:2 Берое 2
Държавно първенство (юноши) | Група В
Марица (Белово) (юноши) 14:00 Левски Карлово (юноши)
Виктория Волей (юноши) 14:00 Родопа (юноши)
Локомотив Пловдив (юноши) 14:00 Хебър (юноши)
Държавно първенство (юноши) | Група А-1
Левски София (юноши) 3:0 Марек Юнион-Ивкони (юноши)
Пирин (юноши) 3:0 Люлин
Държавно първенство (юноши) | Група А-2
Славия (юноши) 2:3 ВА Стойчев-Казийски (юноши)
Държавно първенство (юноши) | Група Б-1
Етрополе (юноши) 3:1 Септември Про Синема (юноши)
Държавно първенство (юноши) | Група Е
Тетевен (юноши) 3:0 Град (юноши)
Държавно първенство (юноши) | Група Д
Хан Аспарух (юноши) 14:00 Черно море (юноши)
Перун (юноши) 0:3 Дунав (юноши)
Държавно първенство (девойки) | Група А-1
ЦСКА (девойки) 3:0 Локомотив София (девойки)
Ахил Волей (девойки) 0:3 ВА Стойчев-Казийски (девойки)
Държавно първенство (девойки) | Група А-2
Славия 2017 (девойки) 1:3 ЦПВК (девойки)
Хектор (девойки) 0:3 Левски София (девойки)
Държавно първенство (девойки) | Група Д
ЙЕБ Шумен 05 (девойки) 0:3 Варна ДКС (девойки)
Перун (девойки) 3:0 Дунав (девойки)
Държавно първенство (девойки) | Група В-1
Казанлък (девойки) 14:00 Марица (девойки)
Берое (девойки) 14:00 Раковски (девойки)
Регион Витоша (кадетки) | Група Б
Славия 2017 (кадетки) 3:0 Звезди 94 (кадетки)
Други новини